The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Stevenson Residency
Кристофър и Ния - Page 3 Empty27.09.22 22:17 by } lehana {

» Elena's apartment
Кристофър и Ния - Page 3 Empty27.10.20 13:42 by ElenaGilbert.▲

» Бара
Кристофър и Ния - Page 3 Empty13.06.20 21:09 by ElenaGilbert.▲

» Mine :d
Кристофър и Ния - Page 3 Empty23.01.19 14:52 by Dhalia Noor.

» Мона бонбонааа [SPAM]
Кристофър и Ния - Page 3 Empty01.01.19 20:06 by ElenaGilbert.▲

» New teeth, new life for him ... & HER♥.
Кристофър и Ния - Page 3 Empty10.12.18 18:55 by Victor.

» кой от последните два аватара предпочитате
Кристофър и Ния - Page 3 Empty11.09.18 7:40 by Колобър Чакар

» Глас в БГ ТОП
Кристофър и Ния - Page 3 Empty06.05.18 10:04 by Колобър Чакар

» Да броим от 1000 до 0
Кристофър и Ния - Page 3 Empty03.01.18 6:19 by Колобър Чакар

» Секси или злекси
Кристофър и Ния - Page 3 Empty14.12.17 8:52 by Колобър Чакар

» С какво е облечен следващият?
Кристофър и Ния - Page 3 Empty14.12.17 8:46 by Колобър Чакар

» Опиши предишния с питие
Кристофър и Ния - Page 3 Empty14.12.17 8:44 by Колобър Чакар

» Какъв цвят е бельото на следващия?
Кристофър и Ния - Page 3 Empty14.12.17 8:41 by Колобър Чакар

Staff
Untitled Document

Fallon Hutcherson


administrator - 21 - gifted - adriana lima
Untitled Document

Katerina Petrova


administrator - 17/538 - the devil - nina dobrev
Untitled Document

freya mikaelson


administrator - n/a - witch - riley voelkel
Untitled Document

Niklaus Mikaelson


moderator - n/a - the original - joseph morgan
Untitled Document

-davina claire


moderator - 19 - witch - danielle campbell
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 16 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 16 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 73, на 26.04.24 0:28

Кристофър и Ния

3 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Кристофър и Ния - Page 3 Empty Кристофър и Ния

Писане by Ния Батори 22.03.15 18:37

First topic message reminder :

Обърнах рязко глава и мисля, че ми трябваше доста време преди да реагирам адекватно.  Беше по-висок, отколкото го помнех. Същото стройно тяло, леко приведен, дълги ръце и крака, които при някой хора обикновено бяха признак на непохватност, но не и при него.
Погледите ни се срещнаха и сякаш се заключиха един в друг. По нищо не личеше да изпитва неудобство от това, че го бях хванала как ме гледа. От колко време продължаваше това? От кога стоеше до мен? Може би бе наблюдавал всяко мое движение през цялата нощ, а тази мисъл имаше далеч по-силно въздействие от всички шотове които бях изпила до момента. Настоятелният... нахалният му поглед сякаш проби дупка в гръдния му кош и продължи да ме
реже надолу към стомаха, в слабините. Той вдигна чаша, усмихна се и отпи.
Лицето му беше като на хлапе, което върши някоя пакост, но е готово за нови и още по-коварни игри.Усмивката му беше същата каквато я помнех, дяволита, леко изкривена, винаги на лицето му, дори когато беше сериозен. Тази усмивка не напускаше очите му. Никога! Винаги съм знаела, че има нещо в този мъж, нещо магнетично, неустоимо и сигурно поради същата тази причина предизвикваше подобна реакция у мен, дори и когато се предполагаше, че го мразя.
Започнах да мигам и да се отърсвам от временната загуба на допир с реалността. Мъглата се вдигна, но не съвсем.
- Кристофър... - Присвих презрително очи и се съсредоточих върху това да го мразя отново...
Ния Батори
Ния Батори
демон
демон

Брой мнения : 305
Reputation : 2
Join date : 25.01.2015

Върнете се в началото Go down


Кристофър и Ния - Page 3 Empty Re: Кристофър и Ния

Писане by Кристофър Старк 10.05.15 2:07

Кристофър поклати неодобрително глава и отново се обърна по посока на пътя си. Изобщо не разбираше жените. Човек не можеше да бъде груб с тях, защото са жени, но дори да се държиш мило само за секунда, две, те се побъркват ... буквално. Сякаш никога с нищо не може да им се угоди. Може би трябваше да продължи да се държи с нея така, както досега. Нямаше смисъл в това да бъде мил .. очевидно не му се получаваше и тя не го оценяваше.
- След като толкова добре си го спомняш, можеш да потърсиш ... чакат те няколко милиона същества ... ако не и милиарда - рече и й се усмихна, като продължи да разглежда съществата около себе си.
Чувстваше се като в магазин. Сякаш щеше да си купува нещо. Нещо, което щеше да му влезе в употреба, разбира се. За него това дете бе по - важно дори от трона, защото с него може да спаси не само детето си, но и трона, защото знаеше, че все още има шанс да си върне изгубеното и не смяташе да го пропуска. Все още можеше да си върне силните карти ... щеше да изгуби всякаква надежда за това, ако умреше ... само тогава щеше да се признае за победен.
- Наистина не знам как ще намерим това дете ... Къде може да е...? - говореше си сам.
Успокояваше сам себе си, защото напрежението се наместваше в кръвта му, а заедно с него и яда, който сякаш никога не си отиваше. Сигурно му харесваше да си играе с Кристофър и имаше защо. Лесно му се поддаваше ... беше лесен за манипулиране.
- Този глупак не можа ли да го сложи на първия ред .. - продължи Кристофър, като не спираше да наблюдава килиите.
Кристофър Старк
Кристофър Старк
демон
демон

Брой мнения : 154
Reputation : 1
Join date : 11.09.2013

Върнете се в началото Go down

Кристофър и Ния - Page 3 Empty Re: Кристофър и Ния

Писане by Ния Батори 10.05.15 2:30

Къде може да е? Що за въпрос беше това? Не се ли предполагаше, че той знае къде се намира Владимир? Доведе ме чак тук, а дори не знаеше дали сина ми е в някоя от тези клетки. Не знаеше как изглежда. Започвах да се чудя дали въобще знае нещо. Държеше се все едно сме в Мол-а и търси нещо, но нито знае къде е това нещо, нито дали тук го има. И ако бях права за всичко това, защо по дяволите ме взимаше с него. Очевидно не беше защото компанията ми му харесва. Нямах сили, не виждах и опасност. Всички бяха заключени. Защо му бях аз?
- Може би трябва да се разделим... - Наистина не исках да съм около него, а и освен това нямах представа с колко време разполагаме, преди някой да ни е открил и убил, защото не се съмнявах, че това ще се случи, ако разберат, че сме проникнали в затворите на ада, за които до днес не бях чувала. Да не говорим, че той бе убил пазителя на тези затвори и ако наистина имаше някаква опасност, то вероятно тя се криеше във времето, с което разполагаме, за да открием Владимир.
- По всичко личи, че си абсолютно безполезен... Не знаеш къде е Владимир, нямаш представа как изглежда... Изглежда нямам никаква нужда от теб... Както обикновено ще се наложи да върша всичко сама...
Ния Батори
Ния Батори
демон
демон

Брой мнения : 305
Reputation : 2
Join date : 25.01.2015

Върнете се в началото Go down

Кристофър и Ния - Page 3 Empty Re: Кристофър и Ния

Писане by Кристофър Старк 10.05.15 2:48

Кристофър отново не разбираше ... а и как щеше да разбере при положение, че дори не се опитваше да го прави. Въпреки всичко продължаваше да върви, но този път в нейна посока. Този път обаче не гледаше към нея, а към съществата в клетките, които много ясно ги виждаха и Кристофър го усещаше. Забелязваше как очите им са втренчени в тях ... знаеше, че някой от тях можеше да ги издаде ... дори бе напълно сигурен, че това ще се случи, но разбира се, след като откриеха Владимир. В противен случай, никой нямаше полза от всичката тази работа, защото Кристофър винаги можеше да убеди всички, че просто са си вършели работата.
Думите й обаче бяха тези, които го накараха да превключи от една на друга вълна. Мислите му се преплетоха и почти се сблъскаха, но успяха да се отделят, за да могат да продължават разсъжденията в главата си.
- Да не си се побъркала? Ами ако ти се случи нещо? - попита Кристофър, като бързо осъзна какво бе казал, но дори не се опита да промени думите си или да замаже положението.
Тя бе важна за него ... все пак само тя знаеше как изглежда детето. Той също знаеше, но едва ли щеше да е същото. Тя познаваше сина си по - добре от Крис и той много държеше на това. Харесваше особените им чувства, които той така и не успя да изпита.
- Ще стоиш с мен. Не искам нещо да ти се случи - завърши и я хвана за ръката. - Ще го намерим ... не знам кога, но съм сигурен, че ще го направим.
Лицето му остана безизразно. Говореше напълно сериозно и дори начина, по който стоеше издаваше намеренията му.
Кристофър Старк
Кристофър Старк
демон
демон

Брой мнения : 154
Reputation : 1
Join date : 11.09.2013

Върнете се в началото Go down

Кристофър и Ния - Page 3 Empty Re: Кристофър и Ния

Писане by Ния Батори 10.05.15 6:19

Все още в шок от думите му, които мозъка ми не успяваше да асимилира, се случи и нещо, което тотално ме втрещи. Погледнах невярващо надолу и видях как ръката му стиска моята и то не с цел да ме нарани, а по скоро... по скоро изглеждаше така сякаш ако ме пусне ще се изпаря... и това е нещо, с което не може да се примири. Нещо което е недопустимо...
В главата ми изведнъж изплува нещо което беше казал преди няколко дни... нещо за това, че съм негова. Колко логично само звучеше сега. В неговия извратен ум, аз му принадлежах, следователно можеше да прави каквото пожелае с мен. Но ако случайно имаше вероятност, някой друг да ми причини нещо лошо, то тогава изведнъж ставаше загрижен за моята безопасност. Може би същото чувство за притежание изпитваше и към Владимир и това бе единствената причина да е тук сега. Всъщност, искаше ми се да е така, защото тогава той щеше да направи всичко възможно, за да освободи сина ми от този затвор.
- Какво правиш?! - Извиках възмутено и инстинктивно издърпах ръката си.
- Не ме докосвай! - Опитвах се да открия правилната дума в съзнанието си, но мисля че не съществуваше подобна, която да опише и изрази отвращението, което изпитах, когато ме докосна. Каква ирония само. Преди копнеех за този допир. Копнеех за близост с този мъж... Но, след всичко което ми бе причинил, след всичката болка, която бях изпитала и продължавах да изпитвам, заради него и заради всички убити мечти, сега виждах само едно чудовище срещу себе си. Последните дни ми бе дал ясно да разбера, че аз и Владимир не значим нищо за него. И това сякаш не беше достатъчно, та ми напомни и колко глупава бях, за дето някога съм вярвала в него... в любовта му към мен и най-вече, в любовта му към моя син.
- Мога да се грижа за себе си! Много по-добре отколкото ти някога си го правил и мисля, че вече трябва да ти е станало ясно... не се нуждая от теб, за да държиш ръката ми. Така че просто ми спести лицемерната си загриженост и по възможност не ме докосвай никога повече...
Ния Батори
Ния Батори
демон
демон

Брой мнения : 305
Reputation : 2
Join date : 25.01.2015

Върнете се в началото Go down

Кристофър и Ния - Page 3 Empty Re: Кристофър и Ния

Писане by Кристофър Старк 12.05.15 0:02

- Защо ли не мога да очаквам друго от Вас, Ваше Величество? - изрече на глас Крис и се засмя.
Всъщност й е ядосан, но този път не разбираше много защо всичката тази негативна емоция се изсипа върху главата му. Все пак той не вярваше, че нещо такова може да нарани егото му. Обаче какво ли можеше да направи той? Все пак стоеше срещу жената, която може да се измъкне от всичко и за нея не е проблем да изхвърли всяка възможност за нараняването й на боклука.
- Добре, Ния, приятна работа ... аз ще те чакам отвън- рече той и тръгна по посока изхода, като очите му продължаваха да преглеждат всяка от клетките още по веднъж. Трябваше да бъде убеден, че не го е пропуснал, но имаше ли как да знае, като не го помнеше ... споменът му за Владимир бе отдавна заличен от съзнанието му, но той спокойно можеше да го открие, въпреки всичко. Щеше да направи невъзможното, за да достигне до това същество ... и определено щеше да си го прибере.
В главата му изникна мисълта, че може би щеше да е по - добре, ако попиташе някого. Все пак сега нямаше това, което всеки демон имаше ... сега бе на място, на което силната магия, с която е обградено, не позволяваше да използваш силите си, както пожелаеш. Все още идеята за задаване на въпроси му се струваше глупава, но може би това бе единственият му шанс да намери това проклето същество. Очите му се спряха пред едно момиче. Бе красиво, но измъчено от гоните, което накара съзнанието му да стигне до мисълта, че това не е най - добрата идея на света, която се бе зародила в главата му. Подмина я. След няколко килии забеляза друго момиче, което изглеждаше по - нормално.
- Знам, че знаеш кой съм аз ... няма как да не сме се виждали и преди - започна Кристофър и седна до килията й. - Ако не знаеш ще ти разкажа ... аз съм син на бившия господар на мрака, който ви заключи на това място. Ако ти ми помогнеш и аз ще помогна на теб. Търся Владимир. Знаеш ли нещо за него? - рече.
Нито дума. Засмя се ... май наистина трябваше да обиколи всичката тази територия, за да намери сина си. Не знаеше, че да играе на криеница е било толкова сложно.
Кристофър Старк
Кристофър Старк
демон
демон

Брой мнения : 154
Reputation : 1
Join date : 11.09.2013

Върнете се в началото Go down

Кристофър и Ния - Page 3 Empty Re: Кристофър и Ния

Писане by Ния Батори 12.05.15 10:09

Не знаех дали да вярвам, че това се случва. Виждах със собствените си очи, че тръгва, но съзнанието ми отказваше да приеме, че съм се отървала толкова лесно от него... или той от мен, не се знаеше със сигурност. Може би това беше част от плана му, да ме зареже съвсем сама насред всички тези подивели демони, които жадуват за отмъщение, а за да го получат първо трябва да излязат от килиите си. Вероятно ме виждаха като спасителен пояс, но нямах намерение да помагам на никой от тях. Бях тук единствено и само заради сина си и осъзнавах, че това е от което трябва да се водя. Неговото спасяване бе най-важно сега, затова просто се опитвах да игнорирам всички молби достигащи до ушите ми.
Движех се измежду редовете с клетки. Взирах се във всяко лице, на всеки един зад всяка една клетка и колкото и да ми се искаше да не забелязвам ужаса и болката изписана на лицата им, го виждах. Дори само мисълта, че Владимир е бил подложен на всичко това през последните четири века, караше сърцето ми да кърви. Що за майка бях?! Как можах да се откажа да го търся? Може би Кристофър не заслужаваше да нарича Владимир свой син, но това се отнасяше и за мен. Аз също носех вина. Може би не за това, че е попаднал тук, но за това, че не го бях открила по-рано. Само като си помисля, колко много неща се случиха с мен през всичкото това време, в което той е бил затворен тук. Наслаждавах се на живота, влюбих се и то отново в същото чудовище, бях кралица, открих приятели, а сина ми е гниел в някоя от тези клетки. Как щях да живея с тази вина?
Погледа ми се премрежи от напиращите сълзи и спрях да вървя. Имах чувството, че не мога да направя и крачка повече. Чувството за вина бе толкова смазващо. Някаква огромна буца бе заседнала в гърлото ми и повече не можех да се боря с напиращите сълзи. Докато Кристофър беше наоколо, не можех да си позволя да сваля гарда, но сега... сега когато виждах всичко това... не можех да се примиря и да си простя, че се бях отказала от сина си. Щеше ли да ми прости за това което бях направила? Щеше ли да разбере или щеше да ме намрази? Аз бих се намразила.
- Коя си ти? - Чух вледеняващ мъжки глас зад себе си и стреснато подскочих, завъртайки се в посоката от която идваше гласът. - Какво правиш тук? - Тръгна към мен с големи крачки, а аз инстинктивно заотстъпвах назад. Не знам от къде се беше появил и кой беше този, но изглеждаше плашещо.
- Аз... - Щеше да ме убие. Знаех го. - Тук съм по нареждане на новата ти господарка. - Трябваше да измисля нещо много бързо или скоро щях да съм мъртва.
- И защо й е да те изпраща тук?
- Трябва да отведа при нея някой... Някой който е в една от тези килии... Казва се Владимир... - Дано ми повярва... Дано ми повярва... - Знаеш ли къде да го открия? - Опитвах се да звуча спокойно, но по лицето ми все още имаше следи от сълзи и цялата треперех. От километри си личеше, колко съм уплашена.
- Това което знам е, че лъжеш. - Кръвта ми се вледени. Огледах всички възможни опции пред мен, но нямах голям избор. Всъщност беше само един - да се обърна и да бягам, колкото бързо мога и да се надявам, че Кристофър е все още някъде тук.
- Не лъ... - Дори не успях да довърша. Ръката му се оказа увита около шията ми, преди дори да успея да побягна. - Пууснии ме... - Все по-малко въздух достигаше до дробовете ми.
- Ще те попитам само още веднъж. Коя си ти и какво правиш тук? Кажи ми истината и ще оставя съдбата ти, в ръцете на господарката. Излъжи ме и ще умреш още тук и сега. - Вкопчих пръсти в ръката му, в опит да разхлабя хватката, с която ме беше приклещил.
- Казах ти... - При което той ме надигна само с едната си ръка. Усетих как краката ми се отделят от земята, а след миг вече летях надолу към пода. Силата с която ме запрати там, бе способна да разбие и стена... само дето в случая, разби мен. Нещо съмнително изпука и мисля, че беше някое ребро, но по-силно го усетих в главата си, която направо отскочи от земята.
- А аз ти казах да не лъжеш! - Мъжът падна на колене до мен и отново здраво стисна врата ми...
Ния Батори
Ния Батори
демон
демон

Брой мнения : 305
Reputation : 2
Join date : 25.01.2015

Върнете се в началото Go down

Кристофър и Ния - Page 3 Empty Re: Кристофър и Ния

Писане by Кристофър Старк 16.05.15 1:48

Кристофър бе наистина изнервен и ядосан и този път по наистина обясними причини. Обиколи толкова много килии ... добре, бяха само двадесет, но това че никой не му казваше нищо го нервираше. Караше го да трепери от нерви ... по едно време си помисли, че главата му ще гръмне. Изведнъж погледът му се срещна с демона, който по - рано бе видял отново ... имаше усещането, че дори този скапан затвор искаше да му направи нещо, а той не можеше да направи нищо, но дори и да можеше нямаше да постигне много. Щеше да спечели само по - сериозни мерки за сигурност и може би нови пазачи. Още по - силни от предишните, които не бяха никак силни за Кристофър ... не знаеше защо се назначават жени, при положение, че след като влязат в затвора, губят възможностите си. Трябваше да се наемат повече мъже ... те поне щяха да направят деня на Кристофър по - интересен.
- Това проклето същество - продължаваше да си повтаря Крис, а когато си помислеше, че го чакат още много килии му ставаше лошо.
През цялото време мислеше за това дете .. опитваше се да върне спомените си за него, но времето отдавна ги бе изтрило ... може би ако го видеше щеше да го познае, а може би не ... можеше ли да знае. Та ... бяха изминали толкова много векове ... кой би могъл да помни нещо толкова дребно, което е притежавал само за няколко години. Щеше да е цяло чудо, ако наистина си спомнеше. Не знаеше как Ния го правеше. Тя бе с него най - малко. Всъщност точно на това се надяваше ... тя да го помни, за да му помогне да го намери. Тя бе неговият ключ към решението на всичките му цели.
Кристофър чу чужд глас и очите му започнаха да следят за източника му. Забърза крачка. Притесняваше се .. не знаеше какво се случва, което го ограничаваше до достъпа му с информация. Погледът му бе привлечен от Ния и един непознат човек ... или демон. По - вероятно демон. Кристофър едва не сдържа смеха си. Бе му наистина много забавно. Та, нали точно тя си мислеше, че можеше да се оправи сама с всичко, а сега точно това й трябваше. Това, което не искаше.
- Наистина се справяш много добре - рече мъжът и се доближи до тях. - Кой си ти, приятелю? - попита, докато на лицето му се върна сериозната физиономия.
Сякаш сключваше договор с някой и държанието му много зависеше от действията му и думите. Очите му се сблъскаха с тези на момчето, като ги изследваше внимателно ... не можеше да прецени чувствата му ... не разбираше - уплашен ли бе, страх ли го бе, ядосан ли бе ... не можеше да определи нищо по лицето му.
- Говори! - рече заповеднически Крис и го хвана за раменете, при което мъжът пред него бе принуден да се изправи и да остави Ния.
В мига, в който го направи Кристофър също бе повален на земята до нея, което наистина много го изненада ... не вярваше, че тук човек можеше да има толкова голяма сила.
- Да не би ти да си някакво изключение? - попита Кристофър.
Последва удар, при който от челото на Старк започна да тече кръв .. в този момент му се искаше да е бе идвал изобщо, защото болката, която изпитваше ба наистина огромна.
- Кои сте вие? - попита мъжът, като почти изкрещя.
Кристофър Старк
Кристофър Старк
демон
демон

Брой мнения : 154
Reputation : 1
Join date : 11.09.2013

Върнете се в началото Go down

Кристофър и Ния - Page 3 Empty Re: Кристофър и Ния

Писане by Ния Батори 16.05.15 2:39

Точно когато си мислех, че за мен всичко приключва и това е поредния провал, който ще запиша в сметката си, изневиделица се появи Кристофър. А това накара мъжът да се разконцентрира и разхлаби хватката си. Вдишах рязко и кислорода нахлу в дробовете ми, изпълни ги... А после се закашлях. Имах нужда от въздух, но сякаш ръцете на мъжа, все още стискаха шията ми, а не беше така. Сега същите тези ръце се разправяха с Кристофър. Не можех да повярвам на очите си, когато го видях проснат на земята до мен. Никога не съм си мислела, че е възможно, да има някой, който да му се опълчи. За мен Кристофър не просто бе най-лошият ми кошмар, но и най-силния мъж, когото съм срещала. В представите ми, той бе непобедим и да го видя повален на земята, бе като шоков удар. Накара ме да осъзная, че дори и той не е способен да ни измъкне от това... И трябваше да мисля бързо и този път по-умно, ако искам да видя сина си отново.
- Чакай... - Викът ми дойде съвсем на време, защото след секунди Кристофър щеше да отнесе нов удар. Не че не се изкушавах да видя физиономията му размазана, но... нямах представа какво още ме очаква тук. И ако по някаква случайност оцелеехме след това, то може би щеше да е добре, ако не предприемам това пътуване сама.
- Прав си... - Младият мъж дори не ме погледна. Взираше се в Кристофър и сякаш въобще не ме чуваше или пък възприемаше като заплаха.
- Излъгах... - Трябваше да измисля по-правдоподобна лъжа. Дори не си и помислях да кажа истината, защото се опасявах, че по този начин мога да навредя на Владимир.
- Но съм готова да кажа истината сега... - Щеше да е толкова по-лесно ако просто му кажа защо съм тук и какво търся, но този мъж нямаше да се трогне от историята ми.
- Говори! - Заповяда той, а аз изтръпнах цялата. Беше толкова зловещ. Много по-зловещ отколкото Кристофър някога е бил. Добрата новина беше, че аз вече имах опит с всичко това.
- Не съм тук по желание на Катерина... Тук съм... сме... защото... - Погледът на мъжа бавно се прехвърли върху мен и в следващия миг, очите му бяха уловили в плен моите... И тогава, сякаш дъха ми секна. В този момент още не можех да определя какво точно стана, но после всичко си дойде на мястото. Този мъж... това момче, то имаше същите очи като на Владимир... Беше много по-голям, но... Погледът бе същия. Същия като на сина ми и баща му... Не можех да объркам този поглед.
- Владимир... - Простенах, а в гласът ми прозираше болката която изпитвах.
- Спри да повтаряш това име! - Изкрещя той и го възприех като още едно доказателство, че това е сина ми. Той разпознаваше това име.
- Не мога... Аз... - И отново преди да довърша, той бе сграбчи.
- Тогава, ще те накарам да замълчиш! - Какво беше станало с него? Защо таеше такава омраза в себе си. Помислих си, че се страхува, че всичко което прави е защото се страхува, че ще го нараним, но... това нямаше да се случи.
- Ти си мой син! - Простенах със сетни сили, преди наистина да ме е накарал да замълча. Той очевидно чу думите ми, защото отново хватката му стана по-хлабава. - И съм тук, заради теб... За да те освободя от този затвор... Знам, че си ти... Може би не ме помниш, но аз... аз никога няма да те забравя... - Тези думи извираха от душата ми и се надявах, че ще го докоснат, но той изглеждаше така сякаш не значат нищо за него. Лицето му остана каменно, дори не потрепна, а когато най-накрая реагира то бе, за да се изсмее. Гърлен висок смях се разнесе около нас, а това рани сърцето ми още повече. Той не вярваше на думите ми и кой можеше да го вини?
- Владимир е името което...
- Млъкни! Спомних си, точно кои сте вие двамата. Ти не си моя майка. Ти я уби, а ти... - Погледна към Кристофър. - Й позволи да я убие и ме затвори тук! - Изправи се бавно. - Сега и двамата ще си платите...
Ния Батори
Ния Батори
демон
демон

Брой мнения : 305
Reputation : 2
Join date : 25.01.2015

Върнете се в началото Go down

Кристофър и Ния - Page 3 Empty Re: Кристофър и Ния

Писане by Кристофър Старк 16.05.15 23:57

Кристофър не бе особено изненадан от действията на Владимир. Дори ги приемаше напълно нормално. Все пак му бе казал много неща за Ния, които изобщо не бяха верни и наистина не се раздаваше особено много на това, че ги помни ... не биваше да ги помни. Бяха минали достатъчно много години, за да успее да ги забрави, освен ако не са му били повтаряни постоянно, което също не го учудваше.
- Луцифер добре ти е промил мозъка - рече Кристофър и погледна към сина си, който, изглежда, с голямо удоволствие би убил жената, която го е родила, но можеше ли да го вини ... все пак не му каза, че Ния е негова майка, за да не го кара да страда.
Но сега трябваше да се измъкне от ситуацията .. трябваше да накара Владимир да си мисли, че всичко, което е знаел е една измама, но ако наистина това, което си мислеше му се бе случило, то тогава дори Старк не можеше да му помогне. Все пак знаеше, че баща му много добре знае как да манипулира хората и съществата ... бяха му нужни само няколко думи, за да го направи. Досега не го забелязваше или просто не му обръщаше особено голямо внимание. Виждаше, че той продължаваше  да държи Ния за врата, което го ядоса по необяснима причина.
- Пусни я - рече Крис и го погледна право в очите, защото знаеше, че може да му влияе.
Кристофър бе по - силен от Владимир ... винаги щеше да бъде нищо, че в момента не си личеше особено много. Мъжът обаче не послуша Старк, дори може би притисна Ния още повече. В този момент, колкото и да го болеше, Крис се изправи бързо и хвана момчето за ръката и то падна на земята.
- Моля те, не казвай нищо - рече Крис на Ния и се наведе до момчето.
Огледа го, а след това тежката му ръка се стовари върху лицето му. Всъщност не бе особено ядосан ... не удряше хората просто ей така, защото му доставяше удоволствие, а защото си го заслужаваха ... Влад не го заслужаваше ... дори Кристофър много се гордееше с начина, по който момчето му реагираше ... харесваше го. Бе достоен да бъде новият Луцифер след време ... надяваше се това да стане, колкото се може по - бързо, защото наистина нямаше търпение този ден да дойде.
- Кога най - сетне ще се научиш да ме слушаш ... вече не си дете - всъщност говореше много спокойно и яда му го нямаше, ако досега се ядосваше, то сега не го правеше.
Обичаше това хлапе, колкото и да не искаше да си го признае.
- И мисля, че Луцифер си е поиграл доста с мозъка ти ... Ния е твоя майка, Владимир - рече, като се опитваше да сдържи смеха си.
Кристофър Старк
Кристофър Старк
демон
демон

Брой мнения : 154
Reputation : 1
Join date : 11.09.2013

Върнете се в началото Go down

Кристофър и Ния - Page 3 Empty Re: Кристофър и Ния

Писане by Абадон 17.05.15 0:34

- Какво правиш?! - Изпищя жената до него, а аз бях по скоро втрещен, че се осмели да направи това. Не знаеше ли кой съм аз?! Не знаеше ли на какво съм способен?!
- Махни се от него! - И преди самия аз да съм го изблъскал, истеричката го направи вместо мен. Вътрешно тържествувах от развоя на събитията. Не ми пукаше какво ги е довело тук, но по-добре не можеше и да се получи. И двамата щяха да получат заслуженото си по-скоро отколкото предполагах.
Кръвта започна да се отича от лицето ми, което пребледня. Остана единствено отпечатъка от шамара му. Нима си мислеше, че съм същото онова момченце от преди. Е, ако това му се въртеше в главата и си мислеше, че може да ме третира по този начин отново, то тогава грешеше ужасно много.
Очите ми се приковаха в неговите. Не го изпуснах дори за миг от поглед докато се изправях на крака. Не исках да ме изненада отново, защото точно това бе причината да отнеса удара - беше ме хванал неподготвен.
- Името ми е Абадон! - Не ме ли беше чул, когато казах да не ме наричат с това име. - По-добре и двамата си го набийте в главите, защото ако още веднъж някой от вас произнесе името Владимир, в мое присъствие, ще ви довърша още тук и сега... А това ще ме накара да се ядосам още повече, защото имам други планове за вас... "татко"... - Колкото и силно да бе желанието ми за кръв, по-силно бе това да ги накарам да изпитат болка, преди да отнема животите им, веднъж завинаги.
Погледа ми се спря върху лудата жена, която бе решила, че има нещо общо с мен. После погледнах с презрение и към тъй наречения ми баща. Отново беше с нея... с жената, която бе отнела живота на моята майка. Как я мразех само и колко пъти си бях представял, че ще я видя отново и ще стоваря целия си гняв върху нея. Сега беше пред мен и можех да приключа с всичко това още сега, но знаех, че ако го направя, това няма да задоволи жаждата ми за мъст.
- Така ли я наричаш сега? Моя майка? - Мислеше си, че този номер може да мине отново, но се лъжеше.
- Аз съм твоя майка...
- Млъквай! Не искам да чувам нито думичка от теб. - И я посочих с пръст, за да стане ясно кого визирам. - Но не се тревожи, твоя ред също ще дойде... - Усмихнах се зловещо, като си представих хиляди начини по които мога да започна с мъченията. Може би дори можех да я оставя тук за известно време, в някоя от тези клетки, за да съм сигурен, че когато денят настъпи тя ще е точно там където съм я оставил, за да понесе участта си.
- Затова ли ме затвори тук? За да бъдеш отново с нея? - Поклатих разочаровано глава. - Луцифер бе прав за теб... Ти си слаб, а тя те държи здраво на каишката си, но не се тревожи, аз ще направя, това което ти не посмя...
Абадон
Абадон
демон
демон

Брой мнения : 15
Reputation : 0
Join date : 16.05.2015

Върнете се в началото Go down

Кристофър и Ния - Page 3 Empty Re: Кристофър и Ния

Писане by Кристофър Старк 23.05.15 0:28

Кристофър се засмя. Наистина ли Владимир си мислеше, че може да си позволи лукса да се държи по този начин, да му говори по този начин. Сякаш не се познаваха. И двамата бяха прекарали достатъчно много време заедно, за да знаят кой какво би могъл да направи, ако иска.
- Моля те, Господарю ... не бих си причинил такова нещо отново - рече Кристофър, докато смеха му продължаваше да стои съвсем спокойно сякаш не говореше за нещо сериозно, сякаш наистина просто се шегуваше, но всъщност бе повече от сериозен.
Едва ли би говорил така, ако не беше, защото всеки знаеше, че Кристофър можеше да се смее винаги ... можеше да се смее дори и на смъртта на Владимир ... нищо не му пречеше да го направи и никога нямаше да му. Това бе най - сигурният му начин да покаже, че наистина му пука за нещо или някого .. прикриваше чувствата си чрез смеха, а в момента яда ... той бе единственият му проблем. Кристофър се изправи и сграбчи мъжа за горното и секунда по - късно го блъсна така, че той се долепи до стената. Старк го хвана за гушата и каза тихо, но заплашително:
- Това, че си ми син, не значи, че не мога да убия ... или нараня, ти го знаеш най - добре, Владимир.
Наблегна на името му, защото добре разбираше, че не искаше да го чува, докато Кристофър не уважаваше желанието му и нямаше да го уважи ... не и днес ... не и сега, а може би никога.
Пусна го и Владимир падна на земята.
- Внимавай какво говориш, защото думите ти струват прекалено скъпо, за да бъдат използвани напразно - рече, като на лицето му сега се бе появило онова сериозно изражение, което обикновено се появяваше на лицето на Крис, когато говори с враговете си ... да той смяташе Владимир за една пречка ... щеше да му пречи, да развали плановете си, ако беше така предпочиташе да отнеме властта му и да не му я дава ... може би сега можеше да разбере баща си и думите му. Разбираше защо не го бе оставил да царува на негово място ... защото бе прекалено слаб ... Владимир също бе и му личеше много ... дори повече от на Крис, който дори не криеше слабостта си .. бе се примирил с нея отдавна.
- Ти си по - слаб и ще е добре да го разбереш, колкото се може по - бързо - рече Кристофър и отново се засмя.
Кристофър Старк
Кристофър Старк
демон
демон

Брой мнения : 154
Reputation : 1
Join date : 11.09.2013

Върнете се в началото Go down

Кристофър и Ния - Page 3 Empty Re: Кристофър и Ния

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите