The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Stevenson Residency
Вътрешността на гората - Page 2 Empty27.09.22 22:17 by } lehana {

» Elena's apartment
Вътрешността на гората - Page 2 Empty27.10.20 13:42 by ElenaGilbert.▲

» Бара
Вътрешността на гората - Page 2 Empty13.06.20 21:09 by ElenaGilbert.▲

» Mine :d
Вътрешността на гората - Page 2 Empty23.01.19 14:52 by Dhalia Noor.

» Мона бонбонааа [SPAM]
Вътрешността на гората - Page 2 Empty01.01.19 20:06 by ElenaGilbert.▲

» New teeth, new life for him ... & HER♥.
Вътрешността на гората - Page 2 Empty10.12.18 18:55 by Victor.

» кой от последните два аватара предпочитате
Вътрешността на гората - Page 2 Empty11.09.18 7:40 by Колобър Чакар

» Глас в БГ ТОП
Вътрешността на гората - Page 2 Empty06.05.18 10:04 by Колобър Чакар

» Да броим от 1000 до 0
Вътрешността на гората - Page 2 Empty03.01.18 6:19 by Колобър Чакар

» Секси или злекси
Вътрешността на гората - Page 2 Empty14.12.17 8:52 by Колобър Чакар

» С какво е облечен следващият?
Вътрешността на гората - Page 2 Empty14.12.17 8:46 by Колобър Чакар

» Опиши предишния с питие
Вътрешността на гората - Page 2 Empty14.12.17 8:44 by Колобър Чакар

» Какъв цвят е бельото на следващия?
Вътрешността на гората - Page 2 Empty14.12.17 8:41 by Колобър Чакар

Staff
Untitled Document

Fallon Hutcherson


administrator - 21 - gifted - adriana lima
Untitled Document

Katerina Petrova


administrator - 17/538 - the devil - nina dobrev
Untitled Document

freya mikaelson


administrator - n/a - witch - riley voelkel
Untitled Document

Niklaus Mikaelson


moderator - n/a - the original - joseph morgan
Untitled Document

-davina claire


moderator - 19 - witch - danielle campbell
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 12 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 12 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 73, на 26.04.24 0:28

Вътрешността на гората

+3
Алекс Колинс
Афродита Найт
Joseph Reid Jr.
7 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Вътрешността на гората - Page 2 Empty Вътрешността на гората

Писане by Joseph Reid Jr. 31.08.13 19:53

First topic message reminder :

Вътрешността на гората - Page 2 N_1282975513_DSC_4548_2
Joseph Reid Jr.
Joseph Reid Jr.
администратор.
администратор.

Брой мнения : 2339
Reputation : 9
Join date : 31.08.2013
Age : 24
Местожителство : Мистик Фолс

https://vampire-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down


Вътрешността на гората - Page 2 Empty Re: Вътрешността на гората

Писане by Афродита Найт 16.02.14 19:34

- Секси лошо момче.
Усмихнах се доволно, и  качих краката си в скута му. Почнах отново да галя тялото му. Нямах нищо против лошите момчета. Те ми бяха любимите. Все още не бях срещала толкова лош колкото мен. Прехапах устни и за миг погледнах шията му. Подсмихнах се.
- Е какво ти се прави мистър мускул?
Афродита Найт
Афродита Найт
модератор
модератор

Брой мнения : 37
Reputation : 0
Join date : 15.02.2014
Age : 26
Местожителство : in hell

Върнете се в началото Go down

Вътрешността на гората - Page 2 Empty Re: Вътрешността на гората

Писане by Алекс Колинс 16.02.14 19:39

Тя си сложи краката си в скута ми.Почувствах се вълшебно може би.Харесвах това момиче, както никое друго до сега.
-Какво ми се прави ли? - подсмихнах се.
Огледах се наоколо мислейки си.Сещайки се някои спомени и така нататък.
Мислех доста дълго какво да правим докато гледах пейзажа наоколо.
-Ами, честно казано нямам си и най малка представа какво ми се прави.
Бях доста уморен от тренировката имах чувството, че ще заспя веднага.
-На теб прави ли ти се нещо? - попитах.
Алекс Колинс
Алекс Колинс
модератор
модератор

Брой мнения : 36
Reputation : 0
Join date : 15.02.2014
Age : 33
Местожителство : Лос Анджелис

Върнете се в началото Go down

Вътрешността на гората - Page 2 Empty Re: Вътрешността на гората

Писане by Афродита Найт 16.02.14 19:47

- Ами честно казано и аз не знам.
Гледах го и продължих да го галя. По всичко личеше че скоро ще заспи. Изведнъж ми хрумна нещо. Изправих се и седнах на коленете му. Гледайки го невинно с най милия поглед на който бях способна. Заговорих с онзи глас на който никое момче не можеше де откаже.
- Дали има река или езеро наблизо? Искаш ли да по плуваме миличък. Ще ти се отрази добре, тъкмо ще се събудиш.
Афродита Найт
Афродита Найт
модератор
модератор

Брой мнения : 37
Reputation : 0
Join date : 15.02.2014
Age : 26
Местожителство : in hell

Върнете се в началото Go down

Вътрешността на гората - Page 2 Empty Re: Вътрешността на гората

Писане by Алекс Колинс 16.02.14 19:52

След като ми седна в скута започна да говори с един нежен глас.Имах чувството, че времето е спряло и сме само аз и тя на тази проклета планета.
-Мда има.Още на първия ден си поплувах там. - усмихнах се.
Станахме от пейката и се запътихме към езерото.Държахме се за ръце.Моментът беше вълшебен.
По едно време я пуснах и промълвих.
- Да се състезаваме до езерото. - засмях се леко.
Алекс Колинс
Алекс Колинс
модератор
модератор

Брой мнения : 36
Reputation : 0
Join date : 15.02.2014
Age : 33
Местожителство : Лос Анджелис

Върнете се в началото Go down

Вътрешността на гората - Page 2 Empty Re: Вътрешността на гората

Писане by Афродита Найт 16.02.14 19:57

- Ще те бия
Засмях се след което му се изплезих и се затичах напред. Без да използвам способностите си разбира се, тичах като нормалните хора. От време на време се обръщах да му се изплезвам или подхилвам. Щом стигнах до езерото почнах да подскачам доволно. Изведнъж ми хрумна нещо. Махнах тениската си, метнах я на камък и се скрих. Чаках той да се появи и да я намери.
Афродита Найт
Афродита Найт
модератор
модератор

Брой мнения : 37
Reputation : 0
Join date : 15.02.2014
Age : 26
Местожителство : in hell

Върнете се в началото Go down

Вътрешността на гората - Page 2 Empty Re: Вътрешността на гората

Писане by Алекс Колинс 16.02.14 20:03

Афродита ме победи без никакъв проблем, дори от време на време докато беше пред мен ми се изплезваше.Беше толкова специален момент.Времето, което прекарвах с нея не можеше да се опише с думи колко значеше за мен.
Тя си свали тениската и избяга, по скоро се скри.Явно от мен се очакваше да я намеря за да си получа наградата може би.
Засмях се леко и извиках.
- Нали знаеш, че ще те намеря на всяка цена.
Започнах да търся и не след дълго я зърнах леко зад едно дърво.
– Красавице можеш да излезеш, разкрита си. - извиках.
Алекс Колинс
Алекс Колинс
модератор
модератор

Брой мнения : 36
Reputation : 0
Join date : 15.02.2014
Age : 33
Местожителство : Лос Анджелис

Върнете се в началото Go down

Вътрешността на гората - Page 2 Empty Re: Вътрешността на гората

Писане by Афродита Найт 16.02.14 20:08

 Излязох из зад дървото и се хвърлих на вратът му щастлива че ме е намерил. Целунах го отново този път по страстно. Докато го целувах ни завъртях така че сега той беше с гръб към езерото. Подсмихнах се доволно.
- Радвам се че ме намери.
Бутнах го съвсем леко назад и той падна в водата. Усмихнах му се и се завъртях с гръб към него. Махнах и дънките си. След което скочих в водата и заплувах към него.
- Нали не се сърдиш сладкишче?
Афродита Найт
Афродита Найт
модератор
модератор

Брой мнения : 37
Reputation : 0
Join date : 15.02.2014
Age : 26
Местожителство : in hell

Върнете се в началото Go down

Вътрешността на гората - Page 2 Empty Re: Вътрешността на гората

Писане by Алекс Колинс 16.02.14 21:08

Тя ми се нахвърли след което се озовах във езерото.Всичко стана толкова бързо.Не усетих кога ме бутна във водата.
-Не не се сърдя.
Нищо че бях подгизнал целия.Все пак тя ме бутна в езерото преди да се бях съблякъл, но нищо всичко си заслужаваше.
-Как може да ти се сърди човек на теб.
Започнах да я целувам страстно.
Алекс Колинс
Алекс Колинс
модератор
модератор

Брой мнения : 36
Reputation : 0
Join date : 15.02.2014
Age : 33
Местожителство : Лос Анджелис

Върнете се в началото Go down

Вътрешността на гората - Page 2 Empty Re: Вътрешността на гората

Писане by Афродита Найт 16.02.14 21:20

Отвръщах му, обвивайки ръце около шията му. Притиснах се към него и продължих да мъркам нежно. Усмихнах му се невинно отново а в следващия момент го изпръсках с вода. Засмях се и се гмурнах под водата.
Изплувах някъде зад Алекс и го гушнах през гърба. Обвих ръце около плочките му и ги погалих нежно и внимателно. Понеже бях по ниска от него стигах някъде до гърба му. Ако някой стоеше пред нас а аз не го бях гушнала през кръста сигурно нямаше да ме забележи.
- Прекрасен си
Афродита Найт
Афродита Найт
модератор
модератор

Брой мнения : 37
Reputation : 0
Join date : 15.02.2014
Age : 26
Местожителство : in hell

Върнете се в началото Go down

Вътрешността на гората - Page 2 Empty Re: Вътрешността на гората

Писане by Алекс Колинс 16.02.14 21:31

Това момиче ме караше да се чувствам най-щастливото момче на света.Държеше се толкова внимателно с мен.
-Благодаря ти, а ти си още по прекрасна. - целунах я след думите ми.
Време беше да стане по интересно и мислих известно време какво да направя и накрая ми хрумна да позирам по същия начин когато ме снимат за някое списание или когато ми правеха фото сесия.
Какво ще кажеш за това. - засмях се.

Вътрешността на гората - Page 2 Tumblr_mppwzo2kws1qgq3d6o1_400
Алекс Колинс
Алекс Колинс
модератор
модератор

Брой мнения : 36
Reputation : 0
Join date : 15.02.2014
Age : 33
Местожителство : Лос Анджелис

Върнете се в началото Go down

Вътрешността на гората - Page 2 Empty Re: Вътрешността на гората

Писане by Афродита Найт 16.02.14 21:37

Прехапах устни и го гледах. Боже имаше невероятно тяло. И тази прекрасна усмивка. Щях да полудея. Бях прехапала устните си толкова силно, че не осъзнах че кървя.
- Прелестен си.
Изведнъж се нацупих леко и го гушнах. С тяло като такова бях сигурна че всички момичета му се лепяха. Прокашлях се леко и го погледнах.
- С тяло като сигурно момичетата се лепят като мухи на мед.
Афродита Найт
Афродита Найт
модератор
модератор

Брой мнения : 37
Reputation : 0
Join date : 15.02.2014
Age : 26
Местожителство : in hell

Върнете се в началото Go down

Вътрешността на гората - Page 2 Empty Re: Вътрешността на гората

Писане by Алекс Колинс 16.02.14 21:42

След като свърших с позирането си получих една прегръдка като награда.Честно казано доста ми хареса.Всички прегръдки от това момиче ми харесваха.
- Ами като излизам по клубовете ми се нахвърлят определено като мухи на мед. - засмях се.
-Но не е проблем да ги отблъсна.Една снимка с мен им е достатъчна и после да заминават за където са тръгнали, защото повече няма да получат. - засмях се отново само, че по силно този път.
-Ще настинем така вече започва да става студено. - гушнах я силно.
Алекс Колинс
Алекс Колинс
модератор
модератор

Брой мнения : 36
Reputation : 0
Join date : 15.02.2014
Age : 33
Местожителство : Лос Анджелис

Върнете се в началото Go down

Вътрешността на гората - Page 2 Empty Re: Вътрешността на гората

Писане by Афродита Найт 16.02.14 21:52

- Ами хайде. Не искам да настинеш.
Гушках го. Целунах го нежно и продължително. Станах от него и излязох от водата. Понеже нямах кърпа или хавлия навлякох дрехите върху мокрото си тяло. Вързах косата си на опашка, и седнах на един камък гледайки Алекс.
- И аз ще искам снимка сладур. Къде ще ходим сега?
Облегнах се назад и погледнах към небето и звездите.
Афродита Найт
Афродита Найт
модератор
модератор

Брой мнения : 37
Reputation : 0
Join date : 15.02.2014
Age : 26
Местожителство : in hell

Върнете се в началото Go down

Вътрешността на гората - Page 2 Empty Re: Вътрешността на гората

Писане by Алекс Колинс 16.02.14 21:56

Прекрасната Афродита ми каза, че иска снимка.
- Ама разбира се, че ще ти дам. - пратих и въздушна целувка след думите.
Седнах на земята огледах на около.Гледката не можеше да се опише с думи.Беше невероятна.
Отидох по близо до нея погледнах я в очите и казах:
-Където поискаш.
Алекс Колинс
Алекс Колинс
модератор
модератор

Брой мнения : 36
Reputation : 0
Join date : 15.02.2014
Age : 33
Местожителство : Лос Анджелис

Върнете се в началото Go down

Вътрешността на гората - Page 2 Empty Re: Вътрешността на гората

Писане by Афродита Найт 16.02.14 22:02

- Ами някъде на топло, където д можем да се изсушим. И където да мога да те гушна.
Засмях се леко, все още не можах да повярвам че това го говоря аз. Принципно бях по груба и рязка. Но вижте това сладко лице. Невъзможно е да си зъл.
- Дали тук има зайчета? Гладна съм.
Стомаха ми изкъркори тихо. Гаргата явно не беше достатъчна закуска. Нацупих се и се огледах в очакване от някъде да се появи малко сиво животинче. Нямах време да търся хора че и да им въздействам и прочие.
Афродита Найт
Афродита Найт
модератор
модератор

Брой мнения : 37
Reputation : 0
Join date : 15.02.2014
Age : 26
Местожителство : in hell

Върнете се в началото Go down

Вътрешността на гората - Page 2 Empty Re: Вътрешността на гората

Писане by Алекс Колинс 17.02.14 6:44

Тя отговори мило и нежно на въпроса ми, а след това попита за зайчета.Звучеше смешно, но тя беше вампир и си имаше нужда от тях.Макар, че би трябвало да се храни от човешка кръв, но нямаше наоколо човек и трябваше да се примири с животните.Явно можеше да се владее.
Огледах се наоколо да проверя за някое зайче, но нямаше и следа.Не след дълго ми писна да търся и й казах:
- Какво ще кажеш да се приберем да се изсушим и приготвим, защото тази вечер смятам да излизам с теб. - усмихнах се.
Алекс Колинс
Алекс Колинс
модератор
модератор

Брой мнения : 36
Reputation : 0
Join date : 15.02.2014
Age : 33
Местожителство : Лос Анджелис

Върнете се в началото Go down

Вътрешността на гората - Page 2 Empty Re: Вътрешността на гората

Писане by Катрин Мартинез 03.04.14 19:18

Отново в Мистик Фолс.. Отново у дома, чувството беше повече от невероятно. След толкова дълги години на скитане и лутане из широкия бял свят отново да се върна тук. Още щом стъпих на родна почва, тръгнах към гората. Там някъде преди много години беше и къщата ми. Там беше и детството ми. Колкото по навътре влизах толкова повече осъзнавах колко много се е променило това място.
Дърветата бяха пораснали повече, мястото бе станало по мрачно от преди. Докато вървях по пътеката, чух шум зад себе си. Без да губя време се покатерих на едно от дърветата и седнах на едни по здрав клон. Загледах се надолу чакайки да се появи мистериозната личност, която също бе дошла тук. Можеше да бъде и обикновен човек, но не исках да рискувам ако беше ловец или още по лошо върколак. Изобщо не се разбирах с тях. Докато чаках изведнъж от нищото се появи една висока и тъмна фигура. Не забелязаха от къде се появи. Надявах се да не ме беше усетил и да не е ловец.
Катрин Мартинез
Катрин Мартинез
вампир
вампир

Брой мнения : 1660
Reputation : 2
Join date : 31.03.2014

Върнете се в началото Go down

Вътрешността на гората - Page 2 Empty Re: Вътрешността на гората

Писане by Christian Grey 03.04.14 19:43

Денят минаваше ужасно бавно,тъкмо се бях нанесъл в новата къща,която не беше чак толкова огромна.Реших на новото място да не бия на очи,което нямаше как да не стане имайки предвид...себе си...Беше на 2 етажа,отвън имаше огромна градина и висока бяла ограда почти 2 метра,около колоните свързващи първия и втория етаж се извиваха някакви храсти и продължаващи покрай прозорците на втория етаж.Имаше и малка веранда с люлка и два стола с висока маса,идеална за игра на карти.Отвътре беше в модерен стил,голям хол,малко по малко кухня,няколко спални и бани.Докато седях на верандата,а Дънди,хъскито ми опознаваше новият ни дом,тичайки из цялата градина и душейки се сетих,че още не съм си разопаковал багажа,всичко си стоеше по куфарите,а аз безцелно седнах на стълбите облечен в сини дънки,бяла тениска и маратонки,наблюдавайки Дънди,който тичаше към мен и се присъедини запъхтян от "разходката".Погалих го и изпуфтях при мисълта даоправям каквото и да било,затова просто станох и излязох,като взех само ключовете от къщата и телефона зада опозная новият си дом.
 Улиците бяха празвни и жива душа нямаше толкова късно следобяд.
-По дяволите!Къде съм попаднал?-Питайки се на ум и извъртащ очи.Обикаляйки бавно изведнъж се озовах в някаква тъмна местност пълна с дървета и пътеки,очевидно това беше гората.Погледнах зад себе си и не ми се връщаше,а и така и така съм попаднал тук,поне да поразгледам "конкуренцията".Засмях се дяволито и продължих разходката по една от пътеките.Мястото беше пълно с толкова различни същества,че и човек би ги подушил или видял,толкова явно правеха нещата,че дори не се оглеждаха,ама,че идиоти.Дънди тичаше пред мен и застана до едно дърво,като започна да лае.
-Какво има пък сега?!-От далечината леко смръщих вежди и видях как една млада дама висеше на един от клоните и казваше на Дънди да млъкне а аз се усмихнах широко,че чак зъбите ми се показаха.Приближих се до него и все едно говорех на кучето казах..
-Дънди,недей така,само пумите се катерят по дървета.-После врътнах очи към клона на който беше виснала и се усмихнах с пъхнати в джобовете ръце и гледайки засмяно зад тъмните си очила.
-А това момиче не е такава до колкото виждам.-Не сваляйки усмивката от лицето си.
Christian Grey
Christian Grey
модератор
модератор

Брой мнения : 36
Reputation : 0
Join date : 29.03.2014

Върнете се в началото Go down

Вътрешността на гората - Page 2 Empty Re: Вътрешността на гората

Писане by Катрин Мартинез 03.04.14 20:12

Засмях се леко на думите на мистериозния мъж и направо скочих от клона приземявайки се на крака до кучето което май се изплаши. Наведох се леко и протегнах ръка за да го погаля и успокоя. След което се изправих и погледнах мъжа пред себе си.
- Не само пумите се катерят по дърветата.
Оправих косата и дрехите си и се облегнах на дървото от което преди малко бях слязла. Погледнах мъжът от главата до пети. Изглеждаше висок, силен и хубав. но странното беше - какво правеше в тази част на гората. Едва ли много хора идваха тук. е мрачно, студено и пътеките бяха неясни. Е ако си се родил тук са ти ясни, но за мен беше нещо ново. Все пак няколкото века отсъствие си казаха думата.
- Не те ли е страх да се разхождах тук съвсем сам. Ами ако от някъде изскочи планинска пума?
Оттласнах се от дървето и тръгнах около младия господин, който се беше появил от нищото. Беше ми много интересен, дали беше ловец, или обикновен човек. Може би вампир. Щом тази мисъл се загнезди в съзнанието се сетих че от няколко дена насам не бях мила кръв. Аз за разлика от повечето вампири се храних с и вампирска и с човешка и отлично контролирах жаждата си. Спрях се зад него и прокарах един от ноктите си по линията на гърба му.
- Аз съм Катрин между другото.
Катрин Мартинез
Катрин Мартинез
вампир
вампир

Брой мнения : 1660
Reputation : 2
Join date : 31.03.2014

Върнете се в началото Go down

Вътрешността на гората - Page 2 Empty Re: Вътрешността на гората

Писане by .Alison. 18.04.14 18:22

Тишина и спокойствие това усещах в гората.Там можех наистина да си помисля за плановете си без да ми се налага някой да ме притеснява или поне така си мислех.
Бях седнала на един дънер и си мислех как да направя следващата си крачка и тогава чх звук.Зачудих се кой ли е,проследих источника на звука и видях че е някакво момиче.Застанах зад едно дърво и гледах какво прави.
.Alison.
.Alison.
върколак
върколак

Брой мнения : 16
Reputation : 0
Join date : 16.04.2014

Върнете се в началото Go down

Вътрешността на гората - Page 2 Empty Re: Вътрешността на гората

Писане by Shanayia 19.04.14 20:17

Както повечето от действията на Алекзира Норт и това беше необмислено и глупаво . Беше под въпрос дали щеше да съумее да се опази жива . Но тя не беше глупава, просто беше луда дори и в мака степен . И един Бог знае как тази идея се бе родила в малката ѝ главица . Но преди да се усети Алекзира вече вървеше към вътрешността на гората . Беше съвсем спокойна и през ум не ѝ мина , че може нещо там да я убие . Не беше толкова злогледа като родителите си, които в подобна ситуация биха предположили , че ще намерят най-мъчителният си край в тази гора . Но все пак щяха да отидат . Да, семейство ѝ бяха луди и вероятно имаха сериозни психически отклонения , които очевидно се бяха предали и на Изи . Русокосото момиче се определяше като щура , защото звучеше далеч по-добре . Но не можеше да се отърве от мисълта , че на семейството ѝ има нещо . Може би беше някакво заболяване , което все още не беше открито . Но беше факт , че всичко се дължеше на възпитанието . А Алекзира беше различна , защото не искаше да е част от всичко това . Тя не си признаваше , но предпочиташе да остава у дома, вместо да се прибира вкъщи при родителите си и перфектната ѝ сестра , с която просто не понасяха на моменти но въпреки това се обичаха . Тя имаше различен път , който нямаше нищо общо с този на семейството ѝ или поне така ѝ се искаше да бъде .
Момичето се озова в забранената гора . Където намери едно спокойно място и реши да поседне за кратко там . Не за първи път посещаваше това място и до момента нямаше кой знае какви произшествия . Тя се приближаваше бавно към едно дърво , като не усещаше , че вдигаше страшно много шум . Можеше да привлече вниманието на някое същество . Тогава чу странен звук . Не беше сигурна дали така я успокои или я стресна . Но определено не беше уплашена . Всъщност тя никога не беше уплашена !
- Ако има някой там по-добре излез иначе в противен случай ще си изпатиш ! Ако си мислиш , че с прикриването си ще ме уплашиш до смърт , най много да умра , но от скука . - заяви тя и се усмихна доволно . Проблемите вървяха за ръка с нея и тя често се радваше на тях . Но не се знаеше кога ще намери своя край само заради пиперивия си език . Не винаги трябваше да е толкова самовлюбена , инатлива и заядлива . Но това беше Изи от плът и кръв !
Shanayia
Shanayia
вещер
вещер

Брой мнения : 219
Reputation : 0
Join date : 05.04.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Вътрешността на гората - Page 2 Empty Re: Вътрешността на гората

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите