The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Stevenson Residency
And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty27.09.22 22:17 by } lehana {

» Elena's apartment
And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty27.10.20 13:42 by ElenaGilbert.▲

» Бара
And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty13.06.20 21:09 by ElenaGilbert.▲

» Mine :d
And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty23.01.19 14:52 by Dhalia Noor.

» Мона бонбонааа [SPAM]
And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty01.01.19 20:06 by ElenaGilbert.▲

» New teeth, new life for him ... & HER♥.
And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty10.12.18 18:55 by Victor.

» кой от последните два аватара предпочитате
And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty11.09.18 7:40 by Колобър Чакар

» Глас в БГ ТОП
And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty06.05.18 10:04 by Колобър Чакар

» Да броим от 1000 до 0
And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty03.01.18 6:19 by Колобър Чакар

» Секси или злекси
And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty14.12.17 8:52 by Колобър Чакар

» С какво е облечен следващият?
And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty14.12.17 8:46 by Колобър Чакар

» Опиши предишния с питие
And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty14.12.17 8:44 by Колобър Чакар

» Какъв цвят е бельото на следващия?
And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty14.12.17 8:41 by Колобър Чакар

Staff
Untitled Document

Fallon Hutcherson


administrator - 21 - gifted - adriana lima
Untitled Document

Katerina Petrova


administrator - 17/538 - the devil - nina dobrev
Untitled Document

freya mikaelson


administrator - n/a - witch - riley voelkel
Untitled Document

Niklaus Mikaelson


moderator - n/a - the original - joseph morgan
Untitled Document

-davina claire


moderator - 19 - witch - danielle campbell
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 23 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 23 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 73, на 26.04.24 0:28

And if you give me what I want then I´ll give you what you like.

2 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty And if you give me what I want then I´ll give you what you like.

Писане by Kery 15.04.15 0:07

First topic message reminder :

Първата свободна вечер от толкова време насам. Напоследък започна да й идва в повече. Беше наистина натоварващо. Последните две вечери не бе мигнала. Нямаше представа защо. Може би бе прекалено уморена, за да спи. А може би имаше прекалено много грижи на главата си въпреки, че е било и по-зле.
- Кери, сепарето в ъгъла е за теб. - някой подвикна на момичето и това я откъсна от мислите й. Разтърка изморено клепачите си и стана. Някой вече бе взел поръчката и сега оставаше само да занесе питието. Не беше сигурна дали ще може да направи и стъпка повече с тези високи токчета. Краката й буквално трепереха от умора. Не можеше да чуе собствените си мисли от музиката, която бе усилена до максимум. Всяка клетка в тялото й жадуваше за кратка почивка. За топла вана. Меко легло. Щеше да й стигне дори само да седне. Усещаше как скоро време краката й ще откажат предавайки я. Ако счупеше чашата щеше да й се приспадне от заплатата. Трябваше да издържи само няколко крачки до сепарето и след това отново щеше да седне.
И въпреки това предпочете да свали обувките. Не бе от повечето служителки тук - ниска. Всъщност бе достатъчно висока, но винаги й бяха повтаряли колкото по-дълги крака, толкова повече клиенти, а от там и пари. И все пак за едно питие нямаше да й направят проблем.
Босите й крака докоснаха студения под. Тръпки се разпростряха по цялото й тяло. Потръпна от ледените тръпки, които пронизаха стъпалата й. Предпочиташе така отколкото с обувките.
Пое напитката и побърза да стигне до сепарето.
- Заповядайте. - каза мило с усмивка въпреки, че въобще не й бе до това.
Един прожектор пресветна и освети сепарето.
Разпозна въпросния клиент. Това не беше просто клиент, а шефа на клуба. Брюнетката преглътна нервно. Не очакваше да е тук. Всъщност го бе виждала само веднъж, но бе запомнила лицето му. Едва ли щеше да забележи босите й крака. Не знаеше дали толерираше персонала да се разхожда бос из клуба. Като се замислиш беше глупаво. Не трябваше да си събува тъпите обувки!
Цялата бе пребледняла. Надяваше се това че тук бе тъмно да й помогне и никой да не забележеше. Прехапа нервно устна. Не знаеше какво да каже. Не беше очаквала шефа си да дойде в собствения си клуб. Разбира се, имаше правото да дойде за питие както и бе направил, не го съдеше. Може би всеки има нужда да седне и да се замисли какво е изградил до този момент. Какво е постигнал.
Kery
Kery
човек
човек

Брой мнения : 98
Reputation : 3
Join date : 17.01.2015

Върнете се в началото Go down


And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty Re: And if you give me what I want then I´ll give you what you like.

Писане by Дейвид Айк 02.05.15 16:38

Закъснялото й прозрение, я караше да изглежда толкова невинна и найвна, но на мен това ми се струваше очарователно. Можех да кажа, че Кери е като глътка чист въздух. Бягство от порочния кръг на греха. Повтарях се, но тя наистина изглеждаше различна. Много по-различна от всичко, с което бях заобиколен и сякаш намирах за нормално.
- Защо не отидеш да си вземеш нещата, а после ще те закарам до дома ти. - Това май бе първия път, в който си предлагах услугите на някой от подчинениете ми. Само дето не виждах в лицето на Кери, момиче от каталога. Наистина не разбирах защо е избрала този път. Имаше толкова по-голям потенциал в нея.
- Късно е... - Казях сякаш това обясняваше всичко, а далеч не бе така. Но тя не знаеше, че не правя такива неща за останалите, затова се надявах да го приеме като практика.
- И не е безопасно... - Просто си представях как се качва в таксито на някой психопат, който я откарва в някой от крайните квартали.
Дейвид Айк
Дейвид Айк
човек
човек

Брой мнения : 83
Reputation : 4
Join date : 01.04.2015

Върнете се в началото Go down

And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty Re: And if you give me what I want then I´ll give you what you like.

Писане by Kery 02.05.15 20:17

Изненада се от предложението му да я закара. Не очакваше такова отношение. Все пак го бе ядосала по-рано днес. Но явно това не му беше проблем.
Автоматично след неговото предложение тя се зачуди защо би изявил желание да я закара. Какво щеше да иска в замяна, но минутка по-късно й мина през ума, че може би се опитваше да се прави на учтив. Бе останала последна, а й днес имаха малко търкания. Сигурно предпочиташе да е в добри отношение с персонала. Все пак от хората, които работеха за него зависеше името на клуба.
След като той поясни тя се усмихна в знак на съгласие. Беше прав. Бе късно, а освен това не бе убедена, че изгаря от желание да си ходи до вкъщи сама. Последните дни си бе осигурила транспорт. Сестра й можеше да направи малкото изключение и а я вземе от работа, но й ставаше неудобно. Вярно, че бе по-малката, но това не значеше, че трябва да използва сестра си. Все пак и тя бе зает човек и може би имаше собствени планове, а не да кара малката си сестра насам натам просто защото тя все още не е изкарала книжка. Може би някой ден и Кери щеше да си изкара книжка, но не сега й бе момента. Първата крачка към независимостта, към която се стремеше бе да се оправя сама и без кола. За нейно щастие сега шефа й правеше услуга и предлагаше колата си на разположение, за да я закара до тях. А тя на драго сърце щеше да се възползва от възможността.
Кимна леко с глава и влезе бързо, за да вземе чантата си и да се преоблече с дрехите с които бе дошла. Сгъна униформата си и я прибра заедно с токчетата в шкафчето с нейно име. Това което най-много харесваше в тази работа бе, че си имаше лично шкафче и нямаше нужда да разнася дрехите си постоянно. Джинсите, потника и кецовете я караха да се чувства значително по-комфортно, но умората прозираше през бледата й кожа.
Излезе навън и погледна към единствената кола на паркинга. Очевидно бе негова... и не беше евтина. Започна да се чувства неловко. Коя бе тя да се вози в подобна кола? Коя бе тя въобще да контактува с човек, който бе постигнал толкова много? Тя не бе направила нищо с голямо значение в този живот. Разбираше имаше толкова много време пред себе си и все пак някак си бе разочарована от себе си.
Kery
Kery
човек
човек

Брой мнения : 98
Reputation : 3
Join date : 17.01.2015

Върнете се в началото Go down

And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty Re: And if you give me what I want then I´ll give you what you like.

Писане by Дейвид Айк 03.05.15 15:26

Слабото осветление на паркинга, не беше чак толкова слабо, защото успях да се насладя на това чудо на природата, на този шедьовър на женствеността, носещ името Кери. Дори и в невзрачни джинси и потник, пак изглеждаше зашеметяващо. Даже доста по привлекателно. Може би излъчването й сега имаше нещо общо с това, че се чувства по-удобно и по-сигурно в собствените си дрехи, вместо в униформата, но наистина изглеждаше като друго момиче.
Зачудих се как ли би изглеждала без дрехи. Несъмнено щях да остана още по-очарован. За това свидетелстваше и реакцията в панталона ми, който леко започна да ми се струва тесен. Наместих се по-удобно в седалката. Да, вече бях в колата и чаках единствено нея, за да натисна педала на газта. Дали виждаше, че съм в колата? Не бях светнал фаровете, за да не я заслепя, но пък и сигурно осветлението на паркинга не бе достатъчно, за да види че съм вътре. Спуснах прозореца и подвикнах не много високо:
- Идваш ли? - Кери сякаш леко се стресна, защото не очакваше това, но и бързо се опомни и тръгна по-уверено към колата. Влезе, настани се и аз едва тогава погледнах към нея, защото докато тя правеше всичко това, аз завъртях ключа, превключих на скорост, пуснах светлините и колата изрева.
- Е, на къде да карам Кери? - В купето нямаше осветление. Е, имаше но не го бях пуснал, само малко музика. Но ясно можех да видя как се е свила и почти изгубила в седалката. Долавях някакво притеснение. После се замислих малко и ми хрумна, че може би не знае какво да очаква от мен. За нея бях шефа й задник, който й забранява да си сваля обувките и сега внезапно бе решил да я кара до вкъщи.
Дейвид Айк
Дейвид Айк
човек
човек

Брой мнения : 83
Reputation : 4
Join date : 01.04.2015

Върнете се в началото Go down

And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty Re: And if you give me what I want then I´ll give you what you like.

Писане by Kery 03.05.15 18:05

Когато той й махна цялата подскочи. Не очакваше да е в колата. Така де, беше съвсем възможно в предвид факта, че щяха да пътуват с кола, но не бе очаквала толкова бързо да се е качил. Тиха въздишка се процеди от устата й и решително закрачи напред към мястото до него.
Меката кожена седалка пое тежестта й. Аромата на естествена кожа и ароматизатор я обгради в задушлива прегръдка. Тиха музика се разнасяше из купето. Неловко мълчание застана между тях. Не можеше да прочете мислите му, но сигурно я смяташе за страшно разглезена. Може би очакваше да познае марката на колата или поне да се изненада от скъпия кожен салон, но тя си нямаше нито представа колко пари е похарчил за нея, нито разбираше от коли. И все пак оценяваше, че въобще й позволяваше да се вози в една кола с него.
След като сподели адреса си се облегна назад и се остави на удобната седалка. Не знаеше дали бе безопасно да споделя такава информация на непознат, дори и да бе шефа й, но иначе едва ли щеше да успее да я закара. Всъщност трябваше да се чувства поласкана. Както можеше да установи през изминалата седмица никой не бе каран специално. Всеки сам отговаряше за себе си. А тя бе имала големия късмет да случи на добър шеф, който не просто не я уволни когато забеляза нарушението й, но и предложи да я закара. Лека усмивка полази на лицето й. Значеше ли това, че имаше привилегии.
Мълчанието помежду им бе прекалено тежко и тя реши да го наруши първа.
- Благодаря. - обърна се към него и впи сивите си очи в неговите очаквайки отговор.
Kery
Kery
човек
човек

Брой мнения : 98
Reputation : 3
Join date : 17.01.2015

Върнете се в началото Go down

And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty Re: And if you give me what I want then I´ll give you what you like.

Писане by Дейвид Айк 03.05.15 19:16

Можех да уловя всяка вибрация на тялото й, усещах всеки дъх, който си поемаше, ароматът на тялото й изпълваше колата и вече не помнех защо и кога бях решил, че мога да й устоя. Тя, сякаш бе… навсякъде около мен.
Откъснах за миг поглед от пътя и я погледнах.
- За какво? - Да я откарам до дома й не беше чак толкова голямо нещо, а и всъщност ми беше приятно, въпреки че мълчахме от както се бе качила в колата. Не знаех какво е уместно или не е, за да я попитам, а имаше толкова много неща които не знаех, а исках да разбера. Може би обаче беше по-добре така. Колкото по малко знаех за нея, толкова по-бързо щях да я прогоня от съзнанието си. Скоро някоя друга щеше да привлече интереса ми и Кери щеше да е никоя за мен. Дори нямаше да помня името и след няколко дни. Обикновено така се случваше. Никоя не беше толкова специална, за да задържи интереса ми за по-дълго от седмица. Вероятно проблема беше в мен и неспособността ми да се обвързвам и въобще да науча нещо повече за човека. Бях пробвал веднъж. Беше по скоро като експеримент. И колкото повече научавах, толкова по-разочарован оставах. Затова и не се задълбочавах прекалено много в отношенията си с жените. Разбира се, винаги бях открит за намеренията си към тях. И този установени предварително взаимоотношения ме устройваха напълно. Те знаеха какво могат да очакват от мен и аз от тях, което опростяваше и свеждаше нещата единствено и само до секс. А дори и да исках нещо повече от това, то нямах нужното време и енергия за истинска връзка. Кери не правеше изключение. Исках да правя секс с нея, да! Определено исках. Още от мига, в който я бях видял да идва към мен с босите си крака. Но в конкретния случай, дори не биваше да тръгвам по този път, защото тя работеше за мен... а работата й включваше да спи с мъже и то за пари. Даже и да можех да преглътна това, все още си оставаше правилото, че не спя с подчинените си.
Дейвид Айк
Дейвид Айк
човек
човек

Брой мнения : 83
Reputation : 4
Join date : 01.04.2015

Върнете се в началото Go down

And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty Re: And if you give me what I want then I´ll give you what you like.

Писане by Kery 03.05.15 21:51

- За това, че не ме уволни и че ме караш. - усмихна се леко небрежно и после заби поглед навън. Чувстваше се странно в неговото присъствие. Не беше чувството за вина, нито това че беше нарушила правилата. Беше нещо различно, която и тя не знаеше какво е.
Дърветата бяха мъглява сянка на черния фон. Започваше да се приближава към вкъщи. Вече можеше да види познатите постройки по пътя. Формата на оформените храстчета. И въпреки всичко тук беше пустош. Винаги бе запечатала в представите си квартала като изключително жив. Всички бяха толкова мили, но в същото време и лицемерни. А сега бе сякаш след апокалипсис. Светлините бяха изключени. Всички бяха по домовете си свили се удобно в леглата. Празни улици. Заведенията за бързо хранене не светеха. Бе някак си като друга реалност. Такава в която тя бе единственият човек на света... е разбира се и шефа й. Някак си всичко беше както винаги, но в същото време както никога.
Нов завой.
- Благодаря и за Челси. Ако ме беше видяла без обувки щях да загазя. - след като спомена Челси й изникна въпрос в главата, който реши да зададе.
- Предполагам вие сте... - замълча за момент. Изглеждаха толкова близки и нямаше как човек да не си помисли това. Начина по който си говореха. Щеше да е голяма изненада ако нямаха нещо помежду си. Всъщност изглеждаха перфектни заедно. И двамата имаха това излъчване на... класа.
Kery
Kery
човек
човек

Брой мнения : 98
Reputation : 3
Join date : 17.01.2015

Върнете се в началото Go down

And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty Re: And if you give me what I want then I´ll give you what you like.

Писане by Дейвид Айк 03.05.15 22:38

Какво беше това в гласа й? Любопитство? Нещо повече от любопитство? Откъснах поглед от пътя и я погледнах. Сенките танцуваха по порцелановата й кожа и отново си помислих, че това е най- зашеметяващия женски екземпляр на света, който някога съм срещал. Мамка му, бих я облизал от пръстите на краката чак до бедрата. И обратно. Ако ми се отдадеше такава възможност. Исках да прокарам пръсти в косата й с цвят на... карамел, която се спускаше малко под раменете и сега беше леко разрошена. Исках аз да съм причината за този безпорядък. И очите й! Тези огромни, невинни очи! Точно тези очи събуждаха звяра у мен и исках да правя с нея неща, каквито ми хрумваха много рядко, да не кажа никога. Разкошните й цици и страхотният й задник, съвсем взривяваха въображението ми.
Не можех да откъсна очи от нея, а наистина трябваше, освен ако не бях готов да се изправя пред възможността да се забия в някоя друга кола или дърво или човек или да излетя с бясна скорост от пътя. Защо ми беше да я поглеждам. А, да, защото ме беше попитала нещо. Мисли... какво те попита... Нещо за Челси. Да, сетих се. Не беше точно въпрос, а предположение. Естествено. Всички си мислеха това, защо и тя да не го предположи. Челси доста се стараеше, да остави такова впечатление у хората. В момента ми се искаше да бях сложил някакви граници между нас. Така може би нямаше да си фантазира, че имаме връзка и нямаше и да създава такива впечатления у другите.
- Бизнес партньори, да... - Довърших изречението й, но този отговор звучеше прекалено... двусмислено, защото нито отричах категорично да имам интимни взаимоотношения с нея, нито пък признавах за такива. Аз бях точно като Челси. Имаше нещо сбъркано в мен.
- Тя е изключителна в работата си... Щастлив съм да я имам до себе си. - Замълчах за малко, усещайки че звуча все повече като обвързан човек, какъвто не бях.
- Не трябва да се страхуваш от нея. - Казах и погледнах в огледалото за задно виждане, където открих погледа на Кери. - Нито пък от мен...
Дейвид Айк
Дейвид Айк
човек
човек

Брой мнения : 83
Reputation : 4
Join date : 01.04.2015

Върнете се в началото Go down

And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty Re: And if you give me what I want then I´ll give you what you like.

Писане by Kery 03.05.15 23:35

Засече погледа му в огледалото и се усмихна. Можеше да усети как леко се изчервява. Имаше нещо странно в него. Не знаеше как да го обясни. Самия факт, че сега бе изцяло на негова територия я караше да се чувства някак си подчинена. Някак си дребна, но в същото време много комфортно знаейки, че другите не бяха сядали на тези седалки. Или поне не й хората от бара с които бе прекарала последните седмици. Те едва разменяха няколко думи с него. Беше ги страх както и нея до някаква степен, но не по същия начин. Не както те е страх когато стоиш пред психопат, който иска да те наръга с нож, а все едно си при разярен тигър в клетка. Знаеш, че не може да те нарани и все пак кара кръвта ти да ври.
Отклони очи настрана. Трябваше да говори.
- Как си постигнал всичко това? Имам предвид, всички буквално ти се кланят, а и клуба е наистина преуспял. Предполагам е трябвало да се лишиш от много неща. - каза загледана в ръцете си които държаха здраво чантата й. Осъзнаваше, че изглежда много скована. Държеше якето под лакът, а чантата си близо до себе си. Бе се свила колкото се може повече. Може би бе крайно време да се поотпусне. Той също бе човек. Нямаше значение дали й бе шеф или не. Бе човек като всички останали. Не можеше да й направи нищо.
Леко отпусна захвата си. Якето се плъзна сантиметър надолу заплашвайки, че всеки момент ще падне на земята, но това не я притесняваше.
Запита се дали и тя някога ще постигне нещо подобно. Нещо толкова голямо. Дали след няколко години няма тя да кара скъпа кола, тя да кара някой работещ за нея вкъщи, а той щеше да е свит на седалката също както тя сега. Може би й предстоеше наистина грандиозен успех..., а може би фиаското й бе на път. Нямаше как да знае, а честно казано не й и пукаше.
Kery
Kery
човек
човек

Брой мнения : 98
Reputation : 3
Join date : 17.01.2015

Върнете се в началото Go down

And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty Re: And if you give me what I want then I´ll give you what you like.

Писане by Дейвид Айк 09.05.15 22:27

За останалите живота ми бе перфектен. Вярваха на всичко онова, което четат във вестниците и гледат по телевизията. Медиите ми бяха създали един измислен техен образ и хората наистина вярваха, че животът ми не може да бъде по-хубав, отколкото е сега. Виждаха скъпите дрехи, лъскавите коли, снимки от екзотични места, които посещавам и си мислеха, че съм на върха на света, а от там гледката е прекрасна. Искаха да са като мен. Преди десет години и аз исках да съм като себе си сега, без да осъзнавам, че тлъстата банкова сметка не винаги е ключа към щастие. Съвсем искрено можех да заявя, че съм пренаситен от всичко това. Преди около година или две, бях започнал да осъзнавам, че всичко което имам е крайно недостатъчно. Постоянно се захващах с нови и нови неща, от които печелех пари и нищо повече. Нямаше тръпка, нито удоволствие. Бях отегчен от всичко това. От този живот и честно казано не знаех какво още имам. Те бяха прави, имах всичко. Можех да си позволя всичко. И все пак не беше достатъчно. Какво не ми беше наред?
- Нямам представа... Просто се случи... Преди десет години попаднах в затвора, заради сбиване... Оказа се, че да си намериш работа с криминално досие е доста трудно. Нямах много голям избор, опциите бяха две - или се връщам обратно или намирам начин да изплувам на повърхността. Избрах второто. Трябваше да направя някой нередни неща, но... беше малка цена, която можеше да се плати. Имах цел и просто не се отказах от нея, докато не я постигна. Започнах с количка за хот-дог... Трябва да кажа, че това беше най-вкусния хот дог в града... Хората го харесваха, започнах да печеля... Купих си още колички... След две години отворих първата си закусвалня... След пет имах два ресторанта... - Погледнах към нея.
- Сигурно не знаеш, но готвя много добре... - Подсмихнах й се дяволито. - Мога да приготвя нещо и за теб, някой път...
Дейвид Айк
Дейвид Айк
човек
човек

Брой мнения : 83
Reputation : 4
Join date : 01.04.2015

Върнете се в началото Go down

And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty Re: And if you give me what I want then I´ll give you what you like.

Писане by Kery 09.05.15 23:42

Беше невероятно как трудните неща те караха да ставаш силен. Как те караха да постигаш мечтите си. Никога не би си пожелавала трудности дори и това да бе цената, но явно тезата й всяко зло за добро бе вярно. Наистина в света имаше равновесие. Всичко се изплащаше когато вземеш правилното решение. Едно решение те дели от всичко. А, може би и да бе избрал различен път пак щеше да постигне своето. Караше я да се чувства така сякаш и самата тя може да постигне мечтите си. Не ставаше въпрос само за парите, а и за удоволствието да видиш нещо съществуващо изцяло изградено от теб. И когато погледнеш от върха на пирамидата да се усмихваш доволно от успеха си.
Трябваше да е благодарна. Чак сега осъзнаваше колко много имаше. Може би самостоятелността й и парите й липсваха, но имаше всичко друго. Беше здрава, имаше прекрасна сестра. Имаше работа. Не съвсем в реда на нормалното, но все пак имаше. Шефа й не бе гадняр и може би дори можеха да завържат приятелство. Не бе чела много за клуба и като цяло за него, но може би беше и по-добре. Така щеше да изгражда мнение за него постепенно и на базата на лични наблюдения, а не на чуждо виждане.
- И казваш един хот-дог промени живота ти. - лека усмивка се изписа на лицето й. Звучеше невероятно, но явно все пак бе възможно.
- Задължително трябва да опитам. Мен не ме бива в готвенето и ако трябва да съм честна последните няколко дни ям навън. Пък и не искам да съм в тежест на сестра си. Не само, че живея под нейния покрив, но и да ям от храната й. - лек смях се откъсна от устните й.
Не можеше да понася да е зависима от някой. Точно затова се бе хванала на работата. Да изкара достатъчно пари и да си купи собствено жилище. Да може да започне самостоятелния си живот, а не жалкото подобие с което можеше да се задоволи на този етап.
Kery
Kery
човек
човек

Брой мнения : 98
Reputation : 3
Join date : 17.01.2015

Върнете се в началото Go down

And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty Re: And if you give me what I want then I´ll give you what you like.

Писане by Дейвид Айк 10.05.15 0:39

Казано по този начин, наистина звучеше нелепо, но такава бе истината. По този начин бях започнал всичко. Друг беше въпроса, че й бях спестил много подробности около това как печелех толкова много, че да мога да си позволя всичко което имам днес. Едва ли за човек бе много трудно да се досети, че не всичко в бизнеса ми е чисто..., но щеше да е хубаво ако приеме това като правдоподобна история и не се задълбочава прекалено много в мислене за това как съм спечелил парите си. Пък и това бе всичко, което можех да й кажа.
- Да, знам как звучи... - И с това май мислех да сложа край на тази тема. Нямаше какво повече да кажа по нея, без да се изложа на опасност от дългогодишен, а може би и доживотен затвор.
- Какво ще кажеш за утре вечер? - Просто ми се изплъзна от устата, без даже да се замислям какво казвам и предлагам. Същото беше и с предложението да й "сготвя" нещо. Действах първично и безразсъдно, но като се замисля какво толкова можеше да стане? Това правило да не чукам подчинените си издишаше от всякъде, особено когато подчинените ми си изкарваха парите, чукайки някой. Едва ли щях да засегна чувствата й, ако я чукам и после не й се обадя.
- Свободна ли си тогава? - Не се сещах аз да имам други планове за утре вечер, а дори и да имах едва ли бяха важни, щом не си спомнях за тях.
Дейвид Айк
Дейвид Айк
човек
човек

Брой мнения : 83
Reputation : 4
Join date : 01.04.2015

Върнете се в началото Go down

And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty Re: And if you give me what I want then I´ll give you what you like.

Писане by Kery 10.05.15 1:29

Погледа й бе забит в гледката навън. Трябваше всеки момент да се появи нейната къща, но всичко което виждаше бе дървета и тъмни улички.
Замисли се. Какво щеше да стане ако се прибереше и сестра й я нямаше. Ако веднъж се прибере и тя е просто изчезнала. Случваше се да е излязла навън да за разходи, но какво щеше да стане ако на сутринта не се прибереше. Ако не видеше лицето й повече? Ако я изгубеше завинаги? Опита се да прогони подобни мисли от главата си. Не биваше да мисли за такива неща. Не трябваше да предизвиква съдбата.
- Ами всъщност съм на работа, но тъй като ти си шефа, ти ще ми кажеш. - невинна усмивка се появи на лицето й. Като се замислеше може би щеше да е уморена, за да вечеря въобще, защото напоследък това се случваше. Когато се прибереше бе почти сутрин, а когато излизаше не бе гладна. Ето защо малко нормален режим на хранене щеше да й се отрази добре. А и трябваше да се реваншира за това, че бе нарушила дрескода тази вечер. Може би той от доста дълго време бе забравил за тази малка подробност, но тя помнеше. Нямаше да го забрави скоро.
Kery
Kery
човек
човек

Брой мнения : 98
Reputation : 3
Join date : 17.01.2015

Върнете се в началото Go down

And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty Re: And if you give me what I want then I´ll give you what you like.

Писане by Дейвид Айк 10.05.15 1:51

Точно така, аз бях неин шеф и можех да решавам вместо нея и тя не пропусна да ми го напомни. Без значение с каква цел бе подбрала точно тези думи, дали влагаше нещо в тях или просто ги бе изрекла истината е, че тя работеше за мен и щеше да направи това което й кажа... Щеше да направи всичко и за всеки, срещу съответната сума. Дали това имаше предвид, когато казваше, че аз решавам? Можех да я купя за следващата вечер и по-следващата. Можех да й сготвя и тя да хареса всичко, после щеше да ме допусне между краката си без възражения, без значение дали го иска наистина. Тя щеше да направи всичко което й кажа, дори и да я отвращавах, просто защото работеше за мен и аз я притежавах... образно казано.
- Добре тогава... като твой шеф, решавам, че утре си ангажирана с мен... - Можех да ударя спирачки още сега и да се измъкна с нещо от сорта на "ще го оставим за друга вечер" или нещо такова, беше лесно да се измъкнеш от тази ситуация, но вместо това аз бях избрал да си създам излишни главоболия с Челси, защото тя със сигурност щеше да ми извади душата, за да разбере защо съм решил Кери да не ходи на работа. Как така съм избрал точно нея. С кого е прекарала вечерта... Боже, наистина щеше да ми се наложи да отговарям на ужасно много въпроси.
Под сд-то имаше малък процеп. Там понякога оставях телефона си. Сега също беше там. Протегнах се и го извадих. Отключих го и й го подадох.
- Запиши ми телефона си... - Прозвуча като нареждане, но аз май и не целях да звучи по друг начин.
Дейвид Айк
Дейвид Айк
човек
човек

Брой мнения : 83
Reputation : 4
Join date : 01.04.2015

Върнете се в началото Go down

And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty Re: And if you give me what I want then I´ll give you what you like.

Писане by Kery 10.05.15 2:25

Можеше ли да нарече това успех или може би просто късмет. Първият й клиент бе шефа й. Поне го познаваше малко или много. Всъщност не знаеше дали да се радва или не. Не бе приемала точно тази част от работата си на сериозно. Тоест, знаеше какви са нейните задължения и какво се очаква от нея, но шефа й. Може би имаше по-високи критерии. Може би ако не се представеше както подобава щеше да загуби работата си. Не трябваше да й пука толкова. Това беше просто работа. Дори и да я изгубеше щеше да намери нова. Щеше да се оправи някак. Винаги успяваше. И без това всичкото това напрежение й идваше в повече. Може би утре щеше да е възможността й да отпусне малко нервите.
Зачуди се дали го правеше винаги. Дали винаги тестваше по този начин момичетата. За да види какво ще излезе от тях. А ако не ставаше просто на другата сутрин ги изритваше от тях. Щеше да е много жалко ако се случеше така и с нея поне можеше да разчита на сестра си на която винаги бе разчитала.
Извади телефона си и заповеднически я накара да запише телефона си. Пръстите й се приплъзваха от копче на копче докато номера й не се изписа на екрана. След това се изправи и подаде телефона. Не беше притеснена въпреки че трябваше. Стараеше се да е оптимист. Всичко щеше да стане така както трябва и това беше. Не биваше да се тормози излишно с негативни мисли.
- Ето. - услужливо допълни докато подаваше телефона.
Kery
Kery
човек
човек

Брой мнения : 98
Reputation : 3
Join date : 17.01.2015

Върнете се в началото Go down

And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty Re: And if you give me what I want then I´ll give you what you like.

Писане by Дейвид Айк 10.05.15 3:06

Когато поемах телефона си от ръката й, си позволих да я погледна. Също така понечих да кажа нещо, но още докато си го мислех се отказах, защото се получи нещо като рязко поемане на въздух, който издишах, вече гледащ в пътя си.
- 78... - Казах след малко, когато забелязах пощенската кутия с този номер. - Това ли е? - Намалих, за да имам време да спра, тогава когато тя каже, че трябва да го направя, но мисля че това беше дома й и тя го потвърди, затова отбих в дясно и натиснах спирачките. Колата спря плавно и почти нямаше разлика между това да е в покой и да се движи на пътя. Спомних си за първата си кола и колко некомфортно беше да се возиш. Подскачаше при всяка неравност на пътя, а единственият начин да издържиш целия шум от двигателя и скърцащите части по нея, бе като си усилиш музиката до дупка.
Огледах мястото бегло. Не можех да видя много, защото беше тъмно, а и не исках да зяпам, докато тя може да ме види, но въпреки това забелязах, че къщата на сестра й, никак не беше малка. Освен това беше в хубав квартал, което ме караше да се чудя, защо по дяволите иска да работи това което работи. Трябваше да има причина. Просто не разбирах каква. Май имах доста неща, върху които да се замисля, когато се прибера.
- Ще ти пратя адреса... и подробности, за часа... Имаш ли предпочитания за това какво ще сготвя?
Дейвид Айк
Дейвид Айк
човек
човек

Брой мнения : 83
Reputation : 4
Join date : 01.04.2015

Върнете се в началото Go down

And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty Re: And if you give me what I want then I´ll give you what you like.

Писане by Kery 11.05.15 0:02

Всъщност сега се замисли, че сестра й не знаеше нищо за работата й. Нямаше представа дали ще одобри или ще й чете конско. От Фалън можеше да се очаква много.
Спряха пред къщата щом тя потвърди, че това бе мястото. Лампите бяха изгасени. Очевидно сестра й бе излязла, за което Кери бе страшно благодарна. Нямаше да дава обяснение кой я бе докарал. Всъщност може би тя подозираше нещо за работата й. Взимаше я всяка вечер и я караше вкъщи. Вярно, че Кери съобразяваше всичко и нарочно я викаше на друго място, а не пред самия клуб, но нямаше да се изненада ако сестра й бе заподозряла нещо. Все пак Фалън си беше Фалън.
- Ям всичко. - поредната усмивка от нейна страна, а след това стисна якето си здраво и натисна ръчката на колата. Вратата се отвори и тя имаше пълната свобода да се затича към скъпия си, любим дом. За жалост не чувстваше краката си и ако се затичаше по-вероятно бе да свърши забита по нос на земята отколкото на креслото във хола както самата тя се надяваше.
Но преди да се наслади на сладкия спомен от мекото си легло се обърна точно преди да затвори вратата на лъскавата кола и каза.
- Благодаря, че ме докара. - след това остави вратата да се затвори влагайки леко сила, защото я бе страх, че такова скъпо превозно средство може да се повреди лесно. Бе на толкова късо разстояние от вратата. От дома. Трябваше само да извърви предния двор и след това можеше да се отдаде на блажен сън в меките завивки на спокойствието. А самата мисъл, че утре нямаше да бъде на работа... или не точно на работа я караше да се чувства още по-щастлива. Явно все пак и тя имаше от време на време късмет, макар и рядко.
Kery
Kery
човек
човек

Брой мнения : 98
Reputation : 3
Join date : 17.01.2015

Върнете се в началото Go down

And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty Re: And if you give me what I want then I´ll give you what you like.

Писане by Дейвид Айк 11.05.15 17:47

Исках да се уверя, че ще се прибере безопасно в дома си, затова изчаках чак докато не видях как стройната й фигура се скрива зад червената врата. След това просто натиснах педала и отпраших с мръсна газ към своя дом. И сега когато тя не беше вече тук, за да ме държи под напрежение, усетих как раменете ми увиснаха, сякаш някой бе поставил огромна тежест върху тях. Едва държах очите си отворени, а в главата ми бе пълен хаос. Знаех обаче, че един здрав сън ще оправи цялата каша в главата ми. Утре щях да знам какво да правя...
Погледа ми се спря върху телефона. Грабнах дяволското нещо, което само по това време мълчеше и с няколко отработени движения отключих екрана и намерих телефонния й номер и несъзнателно се усмихнах. Когато осъзнах обаче, че скоростомера е чукнал 200 км/ч., а аз съм се забил в телефона, го хвърлих на седалката до мен... седалката на която до преди съвсем малко бе тя. В колата още се усещаше парфюма й - не много натрапчив, но и някак достатъчно тежък, за да не бъде подминат. Аромата не ми бе познат, но ми харесваше, а аз можеше да се каже бях доста капризен в това отношение. Не всяка жена можеше да покрие високите ми стандарти...
След около половин час, бях в новопостроената кооперация. Обитавах целия последен етаж. Имаше общо десет собственика, но не всички живееха тук, но всеки от тях държеше на сигурността, затова и сградата бе под постоянно видео наблюдение, а на входа имаше жива охрана.
- Добър вечер, г-н Айк. - Поздрави ме портиера - възрастен мъж, около 50, висок и строен, изглеждаше доста по-млад от реалната си възраст. Бивш военен, с няколко мисии в Ирак и Афганистан.
- Здравей Том... - Поздравих мимоходом, устремен към асансьора. Деляха ме само още няколко крачки от леглото. Вратите се отвориха и аз бързо се скрих в асансьора. След около минута бях в апартамента си. Дори не си направих труда да светна осветлението. Отправих се директно към спалнята като по пътя не се спрях никъде, но преди да "умра" върху леглото, си взех бърз душ...
Събудих се в късния следобед. Телефона ми беше прегрял, но даже и не бях чул, че звъни, защото го бях оставил на без звук. С натежали клепачи се мушнах в банята и отново си взех душ, този път за да се разсъня малко, но конската доза кофеин свърши по-добра работа.
Бях в кухнята, седнал на един от високите столове - разглеждах кой ме е търсил, отпивах от горещото кафе и си мислех за нея... за Кери. Отворих номера й. Гледах цифрите дълго време, чак докато не започнаха да се размазват пред очите ми и накрая просто й написах: "Мейн стриит 666; 20:00 пм, портиера ще те очаква." прочетох написаното още веднъж. Изглеждаше безлично, сухо, но главата ми не успяваше да роди нищо по-добро от това, затова просто натиснах изпрати и станах, зарязвайки телефона на кухненския остров. След това отидох да се облека и излязох на пазар. Хладилника ми беше почти празен. Не готвех за себе си, в повечето случаи ядях навън, но сега очаквах компания, на която бях обещал да й приготвя вечеря. Е, винаги можеше да поръчам и да кажа, че аз съм го правил, но това беше резервен вариант, в случай че това което ще приготвя не става въобще за ядене. Още не знаех какво ще приготвя, но се надявах да си създам някакъв план, докато стигна хипермаркета...
Дейвид Айк
Дейвид Айк
човек
човек

Брой мнения : 83
Reputation : 4
Join date : 01.04.2015

Върнете се в началото Go down

And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty Re: And if you give me what I want then I´ll give you what you like.

Писане by Kery 11.05.15 23:31

Веднага след като вратата се затвори зад нея погледна през прозореца. Видя колата му да се отдалечава. Червеникавите светлини на колата изчезнаха в нощта. Единствено приглушеното нощно осветление хвърляше своите мъгливи силуети на паркираните пред къщите коли. Прибягващи, раздразнени котки и кучешки лай. А секунда по-късно пълен покой.
Хвърли якето и чантата си на дивана в дневната. Отвори хладилника и си сипа чаша прясно мляко. Бе гладна без съмнение. Можеше да усети как корема й стържи, но бе прекалено уморена за каквото и да било. От цяла седмица не бе спала нормално. Взе си топъл, отпускащ душ и усети умората още по-силно. Но това бе друга умора. Приятна умора.
Провери телефона си за съобщение от него, но нямаше нищо. След това провери за повиквания от сестра й. Отново нищо. Увери се, че вратата е заключена. Спусна завесите във всяка една от стойте. Имаше страната параноя, че вечерно време може да се вмъкне някой и затова правеше така всяка вечер. Презастраховаше се, че опасенията й няма да се превърнат в реалност. След това легна на леглото си. Тялото й се отпусна в приятната, топла прегръдка на меката завивка. Преди да затвори очи отново провери телефона си. Щом разбра, че все още не й бе пратил съобщение очите й бавно се затвориха оставяйки я в плен на дълбокия сън.
Както всеки друг път, така и сега, обедното слънце погали нежно лицето й напомняйки й, че е време за работа, но днес не бе нужно да бърза, нито да се подготвя за следващата доза преумора. Не бе забравила уговорката си с Дейвид. Как можеше да пропусне подобно нещо? Провери телефона си за съобщения.
,,Мейн стриит 666; 20:00 пм, портиера ще те очаква.''
Той имаше портиер?! Съвсем забрави, че той не беше просто някакво си момченце, а преуспял бизнесмен. Бе богат и явно не трябваше да я изненадва наличието на портиер. Значеше ли това, че и тя трябваше да се облече скъпо? Че трябваше да се държи на неговото ниво въпреки, че не бе? Нямаше представа как се държи човек като него, но щеше да го измисли по-късно.
След това въздъхна и стана от леглото трябваше да си избере нещо за тази вечеря. Все пак искаше да остави хубаво впечатление у него. Имаше навика да не прави хубаво първо впечатление заради глупави причини. Поне второто трябва да е прилично. Не знаеше какво харесва. Затова просто избра черна рокля до коленете плътно прилепнала по тялото й без презрамки. Върза косата си на кок, но не избра обичайните високи токчета. Стигаше й, че в работа ги задължаваха да ги носят, а и сега... пантофките с нормална подметка й допадаха много повече.
Такси. Само това й бе алтернативата й да стигне до там. Надяваше се, че няма да обърне такова внимание на превозното средство с което бе дошла. Не искаше да я мисли за бедна или нещо подобно, макар че самата тя не бе богата. Просто имаше достатъчно услужлива сестра.Трябваше да благодари на Бог за нея.
Нерви тресяха цялото й тяло. Факта, че ако я опознаеше може би нямаше да му допадне я плашеше неописуемо много. Та той бе класи над нея, а тя бе обикновеното момиче търсещо работа. В случая работа при него. Може би му бе пределно ясно, че тя не е от най-качествените. Нито беше богата. Дори не бе толкова красива. Имаше много ,,по'' от нея и въпреки това тя бе на вечеря с него, а не те. Трябваше да гледа позитивно на нещата. Един ден почивка след натоварената седмица.
Kery
Kery
човек
човек

Брой мнения : 98
Reputation : 3
Join date : 17.01.2015

Върнете се в началото Go down

And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty Re: And if you give me what I want then I´ll give you what you like.

Писане by Дейвид Айк 12.05.15 0:38

Славех се с арогантен непукизъм, както сред нежния пол, така и сред онези, които бяха чували за мен и по някакъв повод или са работили с мен или просто ме познават. Съществуваха много малко неща, които бяха в състояние да ме обезпокоят, но като всеки човек, имах своите слабости. Въпреки това обаче, с годините се бях научил да ги прикривам. Това бе важно за бизнеса ми. Бях научил и то по-трудния начин, че проявата на слабост не води до нищо добро. Ако искаш някой да те вземе на сериозно - начинът бе един и аз смело можех да твърдя, че съм открил рецептата... До сега! Усещах в себе си някаква припряност, нетърпение и силно напрежение, а всичко това се дължеше на предстоящата... "вечеря" с Кери, която ме караше да се изнервям и цялата тази неувереност идваше от това, че плувах в непознати води и то с напълно непознато момиче. Сигурно за много от мъжете това да срещнат красиво момиче и да го поканят на вечеря, която те самите ще приготвят, бе нещо много нормално, но не и за мен. Аз не просто не готвех за момичета, аз просто никога не бях излизал на истинска среща с някоя жена. Ако изобщо можеше да се каже, че това е среща. Самия аз бях объркан в качеството си на каква я поканих в дома си и в качеството си на каква тя прие поканата. Още не можех да си избия от главата онова подвеждащо и доста объркващо във всеки смисъл на думата изречение, че аз "съм неин шеф и решавам". Решавах какво? Че няма да работи тази вечер или че ще прехвърли работното си място в моя дом? Което всъщност ме подсещаше и за още нещо. Челси! Трябваше да говоря с нея за цялата тази ситуация, но всячески отлагах този разговор, защото още не бях измислил какво ще й кажа. Не трябваше да е толкова трудно. Все пак аз бях шеф и на нея и не бях длъжен да й давам обяснения, но също така бях сигурен, че ще се наложи да давам такива, когато вдигна телефона и й кажа, че съм откраднал едно от момичетата й, а това ми се струваше все по-лоша и лоша идея. Къде въобще ми беше ума да я каня? Ако толкова исках да чукам Кери, можех да го направя още снощи на задната седалка примерно или в клуба, докато няма никой... Вместо това главата ми бе родила гениалната идея да я каня тук и то предлагайки да й сготвя... А това нещо с готвенето също вървеше трагично. Не можех да си събера ума и сякаш всичко бе против мен...
Тъкмо се бях върнал с няколко торби продукти и все още се чудех какво да правя с всичката тази храна. Обмислях два варианта - 1. сам да приготвя така популярната сред хората салата Цезар. Беше бърза и лесна за приготвяне. За основно се двоумях между равиоли и рибай стек, а десерта възнамерявах да е доста по семпъл - ягоди и шампанско. Имах разбира се и друга опция и тя бе да поръчам всички тези неща и през оставащото време, докато тя дойде, просто да се събера. Но след кратко преценяване на ситуацията, реших че ако седя на дивана и чакам, мислите ми ще се задълбочават още повече около всичко това, но ако се захвана с приготвяне на всички тези неща, съзнанието ми щеше да е заето единствено и само с това да не прецакам всичко. Затова избрах да приготвя вечерята сам, както и бях обещал.
Погледнах часовника. Имах на разположение два часа. Затова започнах със стека. Който мариновах. Оставих го да си почива малко в смета. През това време пъхнах шампанското в хладилника. Също така и няколко чаши в фризера. Ефекта когато ги извадиш от там, след това и налееш течността в тях, бе много красив и впечатляващ. Приготвих си и всички останали неща които ще са ми необходими за сглобяването на вкусна вечеря. На работния ми плот цареше абсолютна хармония. Обичах всичко да ми е подредено и чисто. Мразех хаотичността както в живота, така и в кухнята, а и всеки професионален готвач държеше на всички тези неща, защото за приготвянето на перфектното ястие, трябва да имаш дисциплина и ред.
Тъкмо привършвах с дресинга за салата, когато телефона иззвъня. Погледнах и видях името на Челси изписано на екрана. Можех да отлагам този разговор, до без край, но наистина трябваше да го проведа сега. Затова макар и с огромно нежелание, натиснах зелената слушалка и отсреща чух звънливия й глас. Челси ми говореше за работата, като измежду сериозните неща подхвърляше и по някоя закачка. Оставих я да говори на свобода. Това щеше да я накара да приеме по-леко всичко останало.
- Ти какво правиш? - Попита накрая тя.
- Ъъъ... - Заекнах и огледах кухнята. Нямаше начин да й кажа какво правя. - Всъщност тъкмо се готвех да излизам. Имам среща с приятели.
- О... - Възкликна Челси. - Ако искаш по късно може да наминеш през кабарето...
- Всъщност като заговори за това, забравих да ти кажа, че тази вечер едно от момичетата ти... - Умишлено забавих името на момичето, за да изглежда така сякаш не го знам. - Кери мисля, че се казваше, няма да дойде в клуба.
- Защо?! - Изстреля през слушалката тя.
- Защото един мой приятел я пожела й и казах, че трябва да отиде при него.
- Кой приятел? Защо не знам нищо за това? Освен това, тя не е готова... - На интеркома се позвъни. Това трябваше да е портиера.
- Виж, ще ти обясня всичко когато се видим. Сега наистина трябва да вървя. - Тя не беше на същото мнение, но не й дадох възможност да задава повече въпроси, защото изключих телефона. Буквално. Отидох до интеркома и натиснах копчето, което осъществяваше връзката между мен и Том.
- Да...
- Господин Айк, дамата която очаквахте, вече е тук. - Кога беше станало време. Още не бях до никъде.
- Изпрати я горе. - Само аз и Том имахме ключ за асансьора, който да я отведе до моя етаж, но дори и неговия ключ не можеше да помогне, ако не се въведе специална парола, която знаех само аз. Затова веднага щом затворих, въведох цифрите и се хванах за главата. Възнамерявах да си тегля един душ преди да е дошла, но явно това отпадаше. Щях да я посрещна така - по дънки и тениска и почти нищо готово. Е, поне имах достатъчно вино...
Дейвид Айк
Дейвид Айк
човек
човек

Брой мнения : 83
Reputation : 4
Join date : 01.04.2015

Върнете се в началото Go down

And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty Re: And if you give me what I want then I´ll give you what you like.

Писане by Kery 12.05.15 17:57

Портиера отвори вратата пред нея и след това я помоли да изчака за момент. Нямаше представа как стават нещата по тези места. При този начин на живот. Може би трябваше да изчака известно време, за да може да я пуснат. Ако знаеше щеше да дойде по-рано. Вече закъсняваше с цели пет минути. През главата й минаха хиляди алтернативи. Как се качва и шефа й затваря вратата пред носа заради закъснението. Или влиза и той тържествено й обявява, че е уволнена. Може би прекалено много се притесняваше. Едва ли от една вечеря зависеше работата й. Освен това не изглеждаше толкова строг, въпреки, че личеше колко държи на бизнеса си. Как стигна до тук? Преди седмица не го познаваше, а сега излизаше на... всъщност това едва ли се водеше за среща. А може би бе? Това накара вътрешностите й да се обърнат на сто и осемдесет градуса. Нервите все повече превземаха тялото й. Дали това бе рутина операция - да проверява служителите си или бе просто защото тя самата му допадаше? Изобщо имаше ли вариант тя да му допада? Не бе като другите. О, те гледаха на нея като на черната овца. Никога не ги виждаше да се усмихват просто така. Просто, защото са живи, имат работа и са щастливи с това което имат. Чуваше от време на време шепотите им да обменят опит една с друга или да си отправят язвителни заплахи, но все още не се бе случило нещо фатално. Търсеха как да се качат едно стъпало нагоре. Да изместят Челси, а тя от своя страна не забравяше да им напомни кой всъщност командва парада.
И изведнъж се сети. Челси! Тя щеше да побеснее. Секунда по-късно се успокои. Той трябваше да й е казал, че няма да ходи на работа. Все пак самия той й бе казал това. Бе сигурна, че се е погрижил и за този проблем както явно правеше с всичките си проблеми. Всъщност Кери се съмняваше, че той някога е имал и че някога ще има проблеми. Имаше ли нещо, което парите не можеха да решат. Несъмнено имаше, но на този етап очевидно банкнотите вършеха работа.
- Господина ще ви приеме. - тръпки премиха по тялото й като електричество. Точно в момента в който си помисли, че е възможно да бе забравил за уговорката асансьора се отвори пред нея. Просторен, лъскав. Можеше да види отражението си в огледалото пред себе си. Всъщност си представяше себе си много по-зле изглеждаща, а сега можеше да си признае сама на себе си, че дрехите бяха доста добре стоящи. Поне един проблем падна от плещите й.
С влизането в асансьора дишането й се очести. Усети как адреналина й се повиши. Какво се предполагаше да прави? Как да се държи. Може би портиера не се изненада от факта, че тя бе притеснена. Сигурно и други момичета бяха идвали при него. Той бе богат. Разбираемо бе да има тълпи от женски сърца, които е покосил. За Кери това бе за пръв път. За пръв път влизаше в толкова скъпа сграда и за пръв път отиваше на вечеря с толкова богат и известен мъж, а най-срамното бе, че не си падаше по жълтите вестници и не занаеше повече за него.
Вече бе пред вратата. Какво се очакваше. Да почука? Да позвъни? А може би вратата сама щеше да се отвори, като една екстра към скъпото обзавеждане.
Протегна нежно ръка и почука няколко пъти по вратата. Изглеждаше толкова стабилна. Все едно зад нея не живееше човек, а се укриваха контрабандни оръжия.

Kery
Kery
човек
човек

Брой мнения : 98
Reputation : 3
Join date : 17.01.2015

Върнете се в началото Go down

And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty Re: And if you give me what I want then I´ll give you what you like.

Писане by Дейвид Айк 12.05.15 19:46

Плахото почукване по врата ми даде ясен знак, че тя е от другата й страна. Прокарах нервно пръсти през косата си и поех дълбоко въздух преди да отворя. Защо по дяволите бях толкова нервен? Всичко щеше да е наред. Общуването с жени, никога не е представлявало проблем за мен... Бях добър в това. Никога не се е налагало да мисля какво ще кажа или направя, всичко се получаваше естествено... като при дишането. Правиш го без да се замисляш. Със секса беше по същия начин. Виждаш жена, усещаш привличането и всичко останало е просто подробност.
Натиснах дръжката и издърпах врата към себе си. Беше голяма масивна врата с махагонов цвят и изглеждаше така сякаш трябва да положиш огромни усилия, за да я отместиш, но всъщност не се налагаше да използваш почти никаква сила в това движение... И всяка разумна мисъл се изпари, когато я видях. Седеше точно там в коридора, в малката си черна рокля и сякаш ми се надсмиваше. Тази вечер беше пленителна. Роклята й беше дълга, очертаваше точно онези извивки, които ме бяха пленили миналата вечер. Спомних си как изглеждаше в клуба – прекалено късата рокля, прекалено високите обувки – и се опитвах да разбера какво, за бога, бе общото между онази жена и тази изискана дама. Още тогава разбрах, че всичко това е ново за нея. Ала едва тази вечер прозрях колко различна всъщност бе тя.
Беше грациозна, деликатна, крехка… Но… Винаги има едно „но“. Нещо скрито под опаковката загатваше за онова перверзно нещо в нея, която я бе накарало да работи в клуб като моя. Спрях поглед на сгъвката на шията й; опитвах се да разгадая кое бе предизвикало другата, непокорната, дивата Кери, онази безразсъдната и авантюристична Кери, която е готова да продаде безценното си тяло на някой мъж. Но не я виждах като жертва. Не тя не бе жертвата, която е принудена да работи това, което работи. Кери изглеждаше като някой, който сам е избрал този начин на живот. В края на краищата, тя бе тази която диктува правилата, защото знаеше, че може да си тръгне с непокътнато достойнство и с празно портмоне... ако пожелае. Можеше да очаква мъжа, който ще я намери за принцесата, която е по-добре да завладее, отколкото да купи. И вероятно така щеше да се случи в края. И може би именно клуба бе мястото, от което стартира своята приказка.
- Ако знаех, че ще изглеждаш така, щях да се постарая малко повече над своя външен вид. - Нахално обходих с поглед цялото й тяло. Сега знаех защо я бях поканил тук и въобще не съжалявах.
- Изглеждаш зашеметяващо. Заповядай... - Отместих се, за да й направя място да мине, а докато го правеше, усетих парфюма й. Искаше ми се да заровя носа си в косата й.
Дейвид Айк
Дейвид Айк
човек
човек

Брой мнения : 83
Reputation : 4
Join date : 01.04.2015

Върнете се в началото Go down

And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty Re: And if you give me what I want then I´ll give you what you like.

Писане by Kery 12.05.15 21:50

С поглед гледаше повърхността на голямата врата. Нищо. Бяха минали само няколко секунди, но напрежението и притеснението я обземаха. Какво очакваше? Да й отворят вратата като по филмите. Всъщност какво си въобразяваше? Тя бе много по-ниша от него. Заслужаваше ли всичкото му внимание? Не. Заслужаваше ли да й прави вечеря? Не. Може би я бе поканил нарочно. Щеше да затръшне вратата пред нея, да се посмее и така да даде старт на прекрасния си нощен живот. Когато помислиш за миг за какво му е на богат и известен човек да кани у тях някакво си момиченце, което не само това, но и работи за него, за да й готви. Крайно време беше Кери да се озове в реалността и да разбере, че в реалния живот не ставаше така. В реалния живот всичко имаше ред. Ако ти си слугиня всички ще те гледат като такава, ако работиш в клуб като този за всички си проститутка. Никой не би отделил време да вниква в съществуването ти, за да си те представи в друга роля. Защо му беше и на него да я гледа по друг начин освен като служител?
Вратата изщрака. И изведнъж всичкото притеснение се върна в гърдите й. Полази по цялото й тяло. Настръхна. Усмихна се, което бе по-доброто решение от това да се изчерви както й идваше от вътре. А може би така и стана. Не можеше да се погледне от страни, но силно се надяваше страните й да не са почервенели макар че нямаше от какво.
Погледа му мина по цялото й тяло. Не знаеше какво да каже. Първото, което забеляза бе, че не бе облечен с някакъв вид особено облекло. Ядоса се сама на себе си. Защо й трябваше да слага такива дрехи. Може би наистина щеше да е по-добре да сложи обикновени дънки, тениска и дотам, но тя непременно държеше да е с тази рокля.
- Добър ден... тоест вечер. Добър вечер. Защото е вечер и е тъмно и ... - притеснението й бе взело връх. Дори не можеше да говори правилно. - Май е по-добре да не говоря. - засмя се нервно и след това влезе в къщата. Бе сигурна, че тук обзавеждането е дизайнерско. Сигурно всяко едно нещо надминаваше пет цифрените суми. Беше я страх да мине по пода, за да не го изцапа въпреки, че обувките й бяха съвсем чисти. Лицето ясно изразяваше реакцията й. ''Уау!''.
- Прекрасен апартамент. - трябваше да започне да се отпуска и единствения начин бе да говорят. Ако говореха за някакви безсмислени щуротии. Щеше да се отпусне и щеше да й е по-лесно да стой край него. Нямаше да се оплита в собствените си думи. Щеше да е толкова по-добре.
Kery
Kery
човек
човек

Брой мнения : 98
Reputation : 3
Join date : 17.01.2015

Върнете се в началото Go down

And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty Re: And if you give me what I want then I´ll give you what you like.

Писане by Дейвид Айк 12.05.15 23:37

- Благодаря... - Отвърнах и затворих врата, а после я последвах във вътрешността на жилището ми, което не намирах за чак толкова очарователно, но пък беше проектирано и обзаведено според нуждите ми. Организирах често събирания с приятели тук и ми беше необходимо място, затова имаше отворен изглед и кухнята, трапезарията и всекидневната бяха обединени в едно, като ги обграждаше стъклена "стена", която откриваше изглед към голямата тераса и невероятна гледка към града. Всъщност терасата бе любимото ми място от целия апартамент. Жилището ми се разпростираше на два етажа, като втория бе зает изцяло от спални и офис. Имах общо три спални, една от които бе моята и естествено тя бе най-просторна, гледката и от трите обаче беше почти една и съща.
- Още не съм приключил с готвенето... - Настигайки я, съвсем несъзнателно поставих ръка на кръста й и някак я насочих към частта в която се случваше "магията".
- Изглежда надцених възможностите си, но добрата новина е, че стека е във фурната, а салатата е почти готова. - Докато й обяснявах за обстановката, в която ме заварва, вървяхме и към кухнята. Стигайки до крайната цел я оставих от едната страна на плота, а аз минах от другата, където бе работната част.
- Лошата е, че бях планувал всичко това вече да е готово, а аз да изглеждам малко по представително и да не мириша на манджа, но... - Свих рамене извинително. Наистина исках да направя по-добро първо впечатление, а сега изглеждах като застаряваща домакиня, която обожава да готви и за нея няма никакво значение как изглежда. Не, че за мен имаше чак такова значение, но външния вид бе важен и то особено когато волно или не, се опитваш да впечатлиш някоя жена.
- Предлагам да ти налея нещо за пиене, докато довършвам тук, а ти може да се посмееш на мой гръб. - Определено щеше да се забавлява виждайки ме как воювам с храната.
- Има бяло и червено вино, както и скоч, бърбан... текила?!- Повдигнах въпросително вежда. Не знаех какво обича, но хубавото бе, че алкохола изобилстваше тук и мислех, че каквото и желание да има, щях да успея да го удовлетворя.
- Запланувал съм салата Цезар, така че... ако това помага с нещо в избора... - За да прикрия нервността си, не спирах да говоря, а това не даваше възможност тя да направи същото, затова сметнах, че вече мога да прехвърля топката, в нейните ръце.
Дейвид Айк
Дейвид Айк
човек
човек

Брой мнения : 83
Reputation : 4
Join date : 01.04.2015

Върнете се в началото Go down

And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty Re: And if you give me what I want then I´ll give you what you like.

Писане by Kery 14.05.15 23:00

Усмихна се на факта, че все още не бе довършил храната. Очакваше да е перфектен. Очакваше да има строги релси, които да следва без да си позволява отклоняване и със сантиметър, а се оказа толкова човече. Толкова земен. Всъщност не можеше да сравни този човек пред нея с шефа си от снощи. Въобще това един и същ човек ли бе?
Всичкото напрежение се изпари от тялото й. Имаше чувството, че го е познавала от толкова дълго време. Стари приятели, които се срещат след толкова много време. Топло усещане отвътре. И все пак тялото й бе леко напрегнато въпреки всичко. Може би причината бе голямата стая? А може би топлото усещане не беше чак толкова топло, че да стопи всички граници помежду им.
- Сигурна съм, че се справяш много по-добре от мен в кухнята. - ако имаше начин да оплеска нещо, тя го правеше. Не знаеше дали да го нарече карма или просто самата тя бе такава. Ако се опита да ритне топка винаги ще я ритне в погрешната посока... или въобще нямаше да я уцели. Спомняше си последния път когато бе решила да готви вечеря. Завърши с опушена стая и запалена престилка. Бе толкова забавна картинка.
- Ако искаш мога да ти помогна, за да ти докажа. Но се надявам да имаш предвид, че е възможно да изгубиш печка... или целия апартамент. - усмихна се. Щом спомена апартамента отново се огледа. Наистина личеше колко красиво бе обзавеждането. Всичко подбрано със стил и вкус. И тя искаше да си има подобен апартамент някой ден. Просто да знае, че когато се прибере ще може да се огледа и да види, че нещо е постигнал. Че поне живее на място, което сама е създала, а не на гърба на сестра си.
- Ти избери какво ще ми налееш. - въздъхна все още оглеждайки домашния уют на стаята.
Kery
Kery
човек
човек

Брой мнения : 98
Reputation : 3
Join date : 17.01.2015

Върнете се в началото Go down

And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty Re: And if you give me what I want then I´ll give you what you like.

Писане by Дейвид Айк 16.05.15 4:29

- Не вярвам положението да е чак толкова зле, но ще приема съвета ти и няма да рискувам. - Засмях се и отворих хладилника. Извадих една бутилка мерло и две чаши от фризера. Поставих ги пред нея, отворих бутилката и разлях в чашите. Както и очаквах червеното вино ярко контрастираше с кристализираните чаши и ефекта беше страхотен.
- Ето... заповядай. Ще започнем с червено вино... - Казах и взех своята чаша, като леко я чукнах в нейната и отпих след това. Виното беше хубаво, с много мек и приятен вкус.
- Обикновено предпочитам по-твърди напитки, но смятам, че в този случай, виното подхожда повече.
Докато довършвах салата, й изредих всички факти които бях прочел в интернет за въпросното вино. Споделих и за личните си преживявания, когато бях в Франция. Там попаднах в едно малко ресторантче, в една от провинциите. За разлика от повечето хора не наблегнах на Париж или по-големите градове, където се изсипваха всички туристи. Та, в този ресторант, за който никой не беше чувал, се бях срещнал с възрастен човек, който всъщност притежаваше мястото и по някаква случайност говореше английски. Разказваше ми с часове за процеса на производство. От самото начало до самия край. Беше много интересно всъщност. Той самия отглеждаше грозде и след това го бутилираше. Всичко в ресторанта бе изключително автентично. Храната беше невероятна и с радост се връщах към този спомен.
- Добре, вече може да се възползвам от помощта ти... - Бях подредил чиниите, трябваше само да пренесем всичко това на терасата, където възнамерявах да протече вечерята.
- Вземи тези и ме последвай... - Посочих й чашите и виното, а за останалите неща, щях да се погрижа аз.
Дейвид Айк
Дейвид Айк
човек
човек

Брой мнения : 83
Reputation : 4
Join date : 01.04.2015

Върнете се в началото Go down

And if you give me what I want then I´ll give you what you like. - Page 2 Empty Re: And if you give me what I want then I´ll give you what you like.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите