The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Stevenson Residency
Before a month / Hayley and Ana Empty27.09.22 22:17 by } lehana {

» Elena's apartment
Before a month / Hayley and Ana Empty27.10.20 13:42 by ElenaGilbert.▲

» Бара
Before a month / Hayley and Ana Empty13.06.20 21:09 by ElenaGilbert.▲

» Mine :d
Before a month / Hayley and Ana Empty23.01.19 14:52 by Dhalia Noor.

» Мона бонбонааа [SPAM]
Before a month / Hayley and Ana Empty01.01.19 20:06 by ElenaGilbert.▲

» New teeth, new life for him ... & HER♥.
Before a month / Hayley and Ana Empty10.12.18 18:55 by Victor.

» кой от последните два аватара предпочитате
Before a month / Hayley and Ana Empty11.09.18 7:40 by Колобър Чакар

» Глас в БГ ТОП
Before a month / Hayley and Ana Empty06.05.18 10:04 by Колобър Чакар

» Да броим от 1000 до 0
Before a month / Hayley and Ana Empty03.01.18 6:19 by Колобър Чакар

» Секси или злекси
Before a month / Hayley and Ana Empty14.12.17 8:52 by Колобър Чакар

» С какво е облечен следващият?
Before a month / Hayley and Ana Empty14.12.17 8:46 by Колобър Чакар

» Опиши предишния с питие
Before a month / Hayley and Ana Empty14.12.17 8:44 by Колобър Чакар

» Какъв цвят е бельото на следващия?
Before a month / Hayley and Ana Empty14.12.17 8:41 by Колобър Чакар

Staff
Untitled Document

Fallon Hutcherson


administrator - 21 - gifted - adriana lima
Untitled Document

Katerina Petrova


administrator - 17/538 - the devil - nina dobrev
Untitled Document

freya mikaelson


administrator - n/a - witch - riley voelkel
Untitled Document

Niklaus Mikaelson


moderator - n/a - the original - joseph morgan
Untitled Document

-davina claire


moderator - 19 - witch - danielle campbell
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 24 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 24 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 73, на 26.04.24 0:28

Before a month / Hayley and Ana

2 posters

Go down

Before a month / Hayley and Ana Empty Before a month / Hayley and Ana

Писане by Хейли 23.03.14 12:18

Какво му ставаше на Мистик Фалс? Всичко беше затихнало или просто не обръщах достатъчно внимание на случващото се около мен вече. От както бях дошла тук малко неща се бяха случили.
Излязох, за да се разходя. Всичко беше толкова еднакво. Може би сега ако се загледа можех да открия повече свръхестествени създания от колкото хора. Вампирите и върколаците се усещаха най-лесно, докато за останалите трябваше да се поизчака малко или никога нямаше да разбереш.
Както си ходех пред погледа ми попадна един доста познат ми вампир - Ана. Е не я познавах толкова добре, но знаех, че е имала авантюра с малкия Джеръми Гилбърт. Какво толкова им харесваха на мъжете в това семейство?
- И това ако не е моята добра приятелка, Ана. - подхвърлих небрежно и зачаках да видя какви действия ще предприеме. Макар и да се разбирах с някои от вампирите имаше и такива, които ме дразнеха. Не знаех Ана от кои е, но скоро щях да разбера.
Хейли
Хейли
върколак
върколак

Брой мнения : 21
Reputation : 0
Join date : 23.03.2014

Върнете се в началото Go down

Before a month / Hayley and Ana Empty Re: Before a month / Hayley and Ana

Писане by deborah; 23.03.14 12:43

Днес денят не беше в особено добро състояние. За разлика от вчера.Както всеки ден Ана се събуждаше под изгряващото слънце. Този път не беше така. Събуди се съвсем спокойно. Чак когато изми зъбите си и се върнах в стаята в полезрението и' попадна прозореца. Загледа се за няколко минути, а след това се запъти към тоалетката. Както всяка сутрин и тази,косата и' и тя самата изглеждаше ужасно. Не че се учуди, защото това е нормално. Първоначално имаше борба с шкафчето.Не можа да го отворя. Не се получи. Изправи го и го дръпнах колкото по-силно можеше.Накрая то пострада. Така става като си правят шеги с нея.Взе гребена. Който все още беше в шкафчето. Застана пред тоалетката и по точно огледалото и все още сънена среса косите си. Остави гребена и отиде до гардероба. Отвори го и облече първото, което падна от него, а това бяха едни дънки и някаква тениска. Мързеше я да търся друго,а и блузката беше сладка. Облече се и реши да се поразходи, но времето все още не беше добро. За това си остана в къщи. Зачете се в една книга. Не знаеше защо но времето винаги и' е минавало по-бързо, когато вземе да чете книга или списание. Просто се унасяше и дори да не и' е интересно. След като брюнетката отдели за малко поглед от книгата забеляза, че времето е по задобряло. Стана от дивана и остави книгата на рафта. Излезе от имението.Навън беше тихо и спокойно.
След малко Ана чу познат глас.Обърна се.Що да види?Това беше Хейли!За нея се носеха доста слухове.Един от тях беше,че е забременяла от господин "Великият Хибрит".Ани мразеше хора като Клаус.Направо като ги видеше и' се искаше да ги изкорми.
-Не чак толкова добра приятелка - рече тя със сериозен тон.
-Виждам,че слуховете са верни! - проговори тя така,че малко да я издразни,след малка палза.
deborah;
deborah;
августин
августин

Брой мнения : 457
Reputation : 4
Join date : 31.08.2013

Върнете се в началото Go down

Before a month / Hayley and Ana Empty Re: Before a month / Hayley and Ana

Писане by Хейли 23.03.14 13:18

Да, сега Ана попадна в списъка ми с "хора", които ненавиждах. Жалко. Мислех си, че ще има поне едно място, където ще успея да скрия коремчето си или поне нямаше да знаят кой е бащата, но тези същества просто си нямаха друга работа освен да клюкарстват за новостите около тях.
- И това би трябвало да ме подразни ли? - попитах леко хапливо. Може би ме дразнеше това, че всеки знаеше какво става около семейство Майкълсън и приближените около тях. Може би ме дразнеше, че детето беше точно на Клаус, но не можех да направя нищо, особено сега. Ако не бях надула корема, може би щяхме да си поговорим доста сериозно с тези мишки.
- Да не би да търсиш малкият Гилбърт? - попитах я все така спокойно. Заяжданиците, които провеждах сега щяха да ми се отразят ако това бебе не излезеше от корема ми. Дали това дете ме беше разнежило? 
Хейли
Хейли
върколак
върколак

Брой мнения : 21
Reputation : 0
Join date : 23.03.2014

Върнете се в началото Go down

Before a month / Hayley and Ana Empty Re: Before a month / Hayley and Ana

Писане by deborah; 23.03.14 21:12

Явно целта на Ана не проработи.Не!Все някой нерв го е хванала и леко раздразнила,но това да си бременна сигурно е чудесно,но ако бащата беше такъв....мисля,че няма такива думи за да опишеш истинския Никлаус.Но тя откъде да знае всъщност какъв е?Все пак не го познаваше лично,а само бе чувала мрачни истории за злините му....Макар и малко пак Ана щеше да се зарадва да види намусеното и' лице.
-Ами....не!-рече брюнетката спокойно.Нямаше нищо в това изречение,което да я накара да избухне или нещо от този род.Но все пак и' се искаше да си стои вкъщи и да гледа телевизия,да дочете започната книга,вместо сега да води този разговор който доникъде няма да я доведе.Но така или иначе започнаха да се заяждат.Тя реши да довърши разговора.
-Къде ти е халката?-попита тя предизвикателно с лукава усмивка.
deborah;
deborah;
августин
августин

Брой мнения : 457
Reputation : 4
Join date : 31.08.2013

Върнете се в началото Go down

Before a month / Hayley and Ana Empty Re: Before a month / Hayley and Ana

Писане by Хейли 24.03.14 13:19

Не? Жалко. Е все пак ловец на вампири и кръвопийца да са гаджета и дори нещо повече от това щеше да бъде някак си странно. Макар че вече не се съмнявах в нищо от това, което можеше да се случи. Дори и аз можеше да се каже, че изпитвам някакви симпатии към Илайджа.
"Къде ти е халката?" Това да ме подразни ли трябваше? Е дори и да ме беше подразнила малко нямаше начин да го покажа. В отговор просто се засмях на глупавият въпрос.
- Не ме убивай от смях, Ана. - проговорих като я погледнах сериозно. Това нямаше как да се случи. Не и с Клаус. Онова, което се случи тогава беше просто малко забавление, но заради това сега аз трябваше да нося бебето. 
И все пак това дете нямаше да му го дам, за да го използва за целите си. Не, то беше живо същество и нямаше да го подлагам на мъчението да бъде с вманиачения си баща.
- Ако ще и да умра няма да се омъжа за Клаус. - спокойният ми тон ме изненадваше. И все пак трябваше да запазя спокойствие.
Хейли
Хейли
върколак
върколак

Брой мнения : 21
Reputation : 0
Join date : 23.03.2014

Върнете се в началото Go down

Before a month / Hayley and Ana Empty Re: Before a month / Hayley and Ana

Писане by deborah; 24.03.14 19:42

Какво толкова смешно каза Ана,че тя се засмя?Би трябвало да са женени.Все пак Хейли живееше в дома му,имаше дете от него.НЕ!Чак сега и' светна.Калус само използваше върколака за да използва детето за собвствените си зли,откачени цели.Като например да създава банда от хибриди.Колко жалко от негова страна!Да използва едно беззащитно детенце за да създава кръвожадни хибриди.Но да на прибързва със заключенията.Сигърно брат му Илайджа се е опитал да го вкара в правилния път.Последното което мисля,че е станало е по-малко учевидно.Самият Майколсън да е приел Хейли и да е проявил желание да отгледа дете.-мислеше си брюнетката.Разбра Хейли много внимателно.Ана знаеше,че вълчицата че е умна и нямаше да се ожени за хора като Клаус.
-Просто питах,вълче-рече тя леко сериозно.
deborah;
deborah;
августин
августин

Брой мнения : 457
Reputation : 4
Join date : 31.08.2013

Върнете се в началото Go down

Before a month / Hayley and Ana Empty Re: Before a month / Hayley and Ana

Писане by Хейли 24.03.14 20:08

Ана ми се видя малко замислена. За какво ли изобщо мислеше това момиче? Само ако знаех какво се въртеше из вампирската й главица. Тогава можеше и да бъда малко по-спокойна.
- Не ми се вярва, че ще го използва за хибридите си. - промърморих под носа си. Може би това се въртеше в ума й, както и в моя, макар че се съмнявах да направи това. Можех да кажа, че Клаус има и добра страна, но не я показва, за да не бъде наранен. Той гледаше винаги да е корав, за да не покаже слабост, макар че му се е случвало.
- Да, знам вампирче. - отвърнах все така спокойно.
- И още ли хората правят онези ритуали с халките? Защо да им, след като след първата брачна нощ си изневеряват? - зададох въпроса си, защото това наистина ме учудваше. Хората се женеха и накрая завършваха в леглото на други. Не беше ли така? 
Хейли
Хейли
върколак
върколак

Брой мнения : 21
Reputation : 0
Join date : 23.03.2014

Върнете се в началото Go down

Before a month / Hayley and Ana Empty Re: Before a month / Hayley and Ana

Писане by deborah; 25.03.14 10:40

-Знаеш,че ние вампирите имаме свръх слух и колкото и тихо да опиташ да кажеш нещо,аз пак ще те чуя!-напомни и' Ана.Брюнетката не очакваше Хейли Маршел да е толкова спокоен човек.Мислеше си,че тя ще е малко по-дива и когато и' отвръщаше с обида Ана ще усети нещо,което ще нарани чувствата и' и ще я накара леко да се разгневи.
-Малко хора го правят-отговори и' вампирката.-Казват,че да не се жениш е модерно.
Никой не и' беше задавал този въпрос което я накара да се замисли.
"Хейли си беше права.Какъв беше смисъла на брака?Все пак в повечето случаи след два,три дни от женитбата и двамата си изневеряват.А после веднага искат развод."-разсъждаваше Ани наум.-"Наистина какъв е смисъла?Само да харчиш пари за сватба и развод!"
-Чух,че си намерила истинското ти семейството си.Така ли е?-попита тя заинтересовано.
deborah;
deborah;
августин
августин

Брой мнения : 457
Reputation : 4
Join date : 31.08.2013

Върнете се в началото Go down

Before a month / Hayley and Ana Empty Re: Before a month / Hayley and Ana

Писане by Хейли 25.03.14 12:46

Може би учудвах Ана, но така учудвах и себе си. Може би тази бременност ме караше да се чувствам по-спокойна и уравновесена, макар че ако имаше нещо по-сериозно тогава можеше и да запозная тези, които не познаваха другата ми страна лесно с нея.
- Знам това. За съжаление съм обградена само от такива като вас. Без лоши чувства. - "без лоши чувства"... Хмм, може би.
- Да, вярно е. Дори и намерих "съпругът" си сред тях. - това може би не трябваше да го казвам. И все пак щях да рискувам. Беше странно да имаш дете от един, да обичаш друг, а всъщност да имаш и нещо като съпруг, само че да не знаеш за съществуването му. Понякога имах чувството, че се намирам в някакъв нереален, но в същото време и толкова реален сън. Исках да се събудя, но не можех.
Сега като се замисля, Ана защо се интересуваше толкова много или просто се опитваше да завърже разговор. Каквото и да беше щях да разбера, а опиташе ли се да навреди на бебето и мен - тогава щеше да се запознае с онази ми страна.
Хейли
Хейли
върколак
върколак

Брой мнения : 21
Reputation : 0
Join date : 23.03.2014

Върнете се в началото Go down

Before a month / Hayley and Ana Empty Re: Before a month / Hayley and Ana

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите