The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Stevenson Residency
- имението салваторе - Empty27.09.22 22:17 by } lehana {

» Elena's apartment
- имението салваторе - Empty27.10.20 13:42 by ElenaGilbert.▲

» Бара
- имението салваторе - Empty13.06.20 21:09 by ElenaGilbert.▲

» Mine :d
- имението салваторе - Empty23.01.19 14:52 by Dhalia Noor.

» Мона бонбонааа [SPAM]
- имението салваторе - Empty01.01.19 20:06 by ElenaGilbert.▲

» New teeth, new life for him ... & HER♥.
- имението салваторе - Empty10.12.18 18:55 by Victor.

» кой от последните два аватара предпочитате
- имението салваторе - Empty11.09.18 7:40 by Колобър Чакар

» Глас в БГ ТОП
- имението салваторе - Empty06.05.18 10:04 by Колобър Чакар

» Да броим от 1000 до 0
- имението салваторе - Empty03.01.18 6:19 by Колобър Чакар

» Секси или злекси
- имението салваторе - Empty14.12.17 8:52 by Колобър Чакар

» С какво е облечен следващият?
- имението салваторе - Empty14.12.17 8:46 by Колобър Чакар

» Опиши предишния с питие
- имението салваторе - Empty14.12.17 8:44 by Колобър Чакар

» Какъв цвят е бельото на следващия?
- имението салваторе - Empty14.12.17 8:41 by Колобър Чакар

Staff
Untitled Document

Fallon Hutcherson


administrator - 21 - gifted - adriana lima
Untitled Document

Katerina Petrova


administrator - 17/538 - the devil - nina dobrev
Untitled Document

freya mikaelson


administrator - n/a - witch - riley voelkel
Untitled Document

Niklaus Mikaelson


moderator - n/a - the original - joseph morgan
Untitled Document

-davina claire


moderator - 19 - witch - danielle campbell
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 31 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 31 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 73, на 26.04.24 0:28

- имението салваторе -

5 posters

Go down

- имението салваторе - Empty - имението салваторе -

Писане by Joseph Reid Jr. 20.03.14 18:29

[You must be registered and logged in to see this image.]
Joseph Reid Jr.
Joseph Reid Jr.
администратор.
администратор.

Брой мнения : 2339
Reputation : 9
Join date : 31.08.2013
Age : 24
Местожителство : Мистик Фолс

https://vampire-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

- имението салваторе - Empty Re: - имението салваторе -

Писане by Damon Salvatore 21.03.14 8:58

Отпих от питието си, в което бях сложил твърде много лед, не защото го харесвах разредено, а защото ми харесваше как дрънкаше замръзналата вода в чашата, удряйки се в нейните стени. И когато я разклащах, създавах си някакво внушение на власт, което , разбира се, ми харесваше нереално много. В онзи момент седях на дивана срещу камината и си мислех моите си неща, които изобщо си бяха от доста голямо значение за по-голямата част от вампирската раса.."..затова трябваше да защитаваме Клаус, защото ако той умре и ние с него, но..." Отпих от напитката и леко набръчках чело. Беше силна, дори след като в нея имаше лед. С другата ръка, с която не държах нищо, стиснах силно облегалката на мебела и чух как скърца той. Огледах се дали някой е дошъл. Бяхме се уговорили да се срещнем тук, за да можем да погледнем плана отново и да го одобрим до най-малките детайли, защото не трябваше да се проваляме. Трябваше да ги убием, но ако имаше ловци, сигурно щеше да бъде по-трудно, имайки в предвид факта, че ако ги убиеш, имат скапано проклятие, което щеше да те извади от света на живите. Тях сигурно трябваше да ги пленим или нещо подобно и да ги държим под ключ, докато не умрат от старост или се самоубият, защото не можехме да рискуваме животът на някой от нас. "Ами ако Елена убие някой от тях? Ами ако аз убия някой от тях? Дори ако Стефан го направи, ще трябва да се държим под ключ, защото имахме такива произшествия преди"- мислех си трескаво, а очите ми обхождаха цялата камина до най-малкия детайл и най-малката извивка и мислено я допълвах в мозъка си. Надигнах се бавно и заобиколих дивана. Отпуших шишето и започнах да наливам уиски в чашата си, като непременно се отбих до кухнята, за да сложа още няколко ледчета. Дочух наближаването на някой, но не си направих труда да видя кой е. Седнах отново на дивана и потънах в мислите си.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
администратор.
администратор.

Брой мнения : 1766
Reputation : 3
Join date : 03.02.2014

Върнете се в началото Go down

- имението салваторе - Empty Re: - имението салваторе -

Писане by .tessa. 22.03.14 19:52

Амара почука продължително и нетърпеливо по вратата на имението "Салваторе".Цяла нощ не беше мигнала и искаше по-бързо да им сритат задниците на онези,които искат да премахнат расата "вампир" завинаги,а после да заспи под меките,снежнобели завивки-това беше единственото нещо което в момента толкова много желаеше.
Врата на имението се отвори.Изведнъж на лицето на брюнетката се появи една малка,вежлива усмивка.Пред нея стоеше очарователният Деймън.Кое момиче не би му се усмихнало?Но не беше времето затова и изведнъж усмивката й изчезна.Сега трябваше да се държи сериозно,защото точно днес можеше тя да умре.Прекрачи прага с малко наперена походка на голямото имение.Огледа го внимателно.Никога не бе виждала дома на Салваторе.
-Е какъв е планът?-попита го тя леко разсеяно.Беше тъпо от нейна страна да го пита,особено такъв въпрос,който хиляди пъти го бяха обсъждали.Но нали затова бяха тук.Да преговорят всичко,а после да нападнат.
Амара си седна съвсем спокойно на диванчето в хола и любезно попита синеокия мъж като запърха с очички като поредната невинна жертва:
-Нещо да ми предложиш?
.tessa.
.tessa.
вещица
вещица

Брой мнения : 829
Reputation : 0
Join date : 16.11.2013

Върнете се в началото Go down

- имението салваторе - Empty Re: - имението салваторе -

Писане by Katerina Petrova 22.03.14 20:25

Осети силна болка в главата ‘и. Изсумтя и се извъртя бързо.
- Тъпа ли си или се правиш на такава?! – гласът ‘и беше строг и могъщ. Сякаш беше безсмъртна и по-велика от момичето пред нея, която държеше машата за коса в едната си ръка и гребен в другата. То нищо не отговори само я гледаше с леко насълзени очи. – Казах ,че искам професионална фризьорка, а не тази кучка, която не знае ,какво прави.
- Но госпожо тя е най-добрата в града. – отговори гримьорката, на която беше въздействала Катрин – е тя го беше направила със всички в стаята-. Беше въздействала на един супер сладък гей стилист, гримьорка и фризьорка. Но явно глупавата фризьорка не ставаше за нищо.
- Така – поде- намери, наистина, най-добрата фризьорка и я викни тук. Кажи ‘и ,че заплащането е ужасно много пари. – въздействаше на момичето отново. – Оу, и когато го направиш искам да се изкормиш сама, колкото и да боли. Разбра ли ме? – момичето само кимна и тръгна. Катрин се завъртя на пети и отиде до стилиста, който държеше няколко рокли в ръцете си.
- Е, какво си ми приготвил? – попита го, а в очите му се четеше огромен страх. Все едно след малко щеше да се разреве, но не можеше ,защото нашата любима Катерина му беше заповядала да не го прави. Мъжа започна да показва една по една роклите. Имаше една супер секси черна прилепнала рокля, но беше твърде в стила на Катрин и можеха да я разкрият. Така, че избра една дълга тъмнорозова рокля без ръкави с V-образно деколте, която беше пристегната малко над кръста от панделка в същия цвят. Панделката беше малка, завързана отзад, а краищата й се спускаха надолу до малко над коляното, която горе долу приличаше на стила на Елена.
Беше ред на гримьорката. Направи ‘и най-хубавия грим, който някога беше виждала Катрин. Самата тя не можеше да го опише, но важното беше ,че изглеждаше ,като най-красивото момиче на света.  
Най-накрая дойде и новата фризьорка. Дано да е по-добра от предишната, каза си Катрин. Покани я да влезе и ‘и заповяда да започва работата по косата на Кат. Мина около час или повече докато не я направи перфектна. Не беше на кок или някакво такова твърде изтънчено нещо, а беше пусната на перфектни къдрици. Накрая Петрова или по точно Гилбърт се огледа в огледалото. Изглеждаше ,като богиня.
Излезе от стаята и ги остави да се захванат и с дъщеря ‘и.
Вече беше на вратата на Имението Салваторе, когато чу познати гласове. Отвори вратата и видя Деймън и кучката Амара- която впрочем днес щеше да 'и бъде последния ден на Земята- да си говорят за някакъв план. Естествено, Катрин знаеше за какво става въпрос. Днес щеше да има нещо като война между вампири и ловци. И Катерина се беше съюзила и с двата отбора. Така че щеше да оцелее, както винаги, каквото и да ставаше.
Елена не знаеше нищо затова така че Катрин трябваше да се прави ,че не знае.
- Какъв план? – попита след, като влезе с онзи невинен тон на Гилбърт и погледна Деймън. А да не казвам как изглеждаше. Може би тя щеше да бъде най-хубавата от всички на този празник.
Katerina Petrova
Katerina Petrova
sweet serial killer
sweet serial killer

Брой мнения : 3197
Reputation : 12
Join date : 05.11.2013

Върнете се в началото Go down

- имението салваторе - Empty Re: - имението салваторе -

Писане by Damon Salvatore 23.03.14 18:30

"Хлоп,хлоп,хлоп"- беше единствения звук, който се чуваше освен този, който излизаше от камината и тихото ми пъшкане. Оставих чашата на подложката върху близката масичка и се вдигнах бавно. Повторно хлоп, хлоп.. Тези хора не се ли научиха да влизат без да чукат?- помислих си и тръгнах бавно към вратата. Бяхме се уговорили да дойдат, но това вече беше прекалено. Все пак ме изваждаха от минутите ми преди великата битка, която щеше да се реши съвсем скоро. Заслужавах няколко секунди мълчание и гледане в скапаната стена зад камината. Изкачих се по трите стълбички и най-сетне пристигнах. Дръпнах дръжката, а физиономията ми беше уникална- сякаш се бях окакал или по-лошо - бях подушил нещо, което ме отвращаваше и сега щях да убия съществото, което беше направило тази грешка, стоеейки с чехъл в ръка. Дърпайки вратата назад и виждайки кой стои отвън, веднага изражението ми се промени и една лъчезарна и сладка усмивчица се появи на виновното ми лице. В мозъка ми се появи въпроса " Това Елена ли е или Амара?". Наистина трябваше да направя, така че да мога да ги различавам.
- Здравей!- опитах се да замажа положението. Поканих я вътре и седнах на предишното си място, но този път се обърнах към момичето. Последните му думи ми подсказаха коя беше.
- Амара..- промълвих тихо, но можех да се обзаложа, че тя ме беше чула.- Не знам точно. Предлагам да отидем на мястото и да се подготвим там. Ще трябва да кажем на Клаус, за да може да ни помогне. Те нямат никакъв шанс, освен ако не притежават няколко кола от онова дървото, което убива древни.
След тези думи тя ме подкани да я почерпя с нещо. Направих физиономия ала ЗАЩО МЕ ПИТАШ? НЕ Е КАТО ДА НЕ СИ СИ ВКЪЩИ?! Е, не беше ли така. Всички, които знаеха къде живея и ми бяха приятели, можеха да се чувстват като у дома си. Но да не влизаме в конфликт- станах бавно и се влачех по пътя. Взех шишето с уиски и и' сипах, като предвидливо не сложих никакъв лед, защото не знаех как го обича и все пак си ме мързеше да отида до хладилника. Настаних се удобно на "царското" място и в този момент се отвори вратата. " Добре, че не трябваше да ставам"- бяха мислите ми. Всъщност сега бях в лошо настроение и се държах лошо с всички. Изведнъж нещо прекрасно влезе в стаята. Усетих прекрасен божествен аромат на нещо така чисто, но чистотата се изразяваше в духовната част на съществото, прекрачило прага на къщата ми. В онзи момент бих коленичил и бих се самообявил за роб на "господарката". Косата лъщеше на леката светлина, но сякаш момичето пръскаше наоколо този блясък и сякаш светлината излизаше от тялото и'. Очите и' светеха с необикновени лъчи. Усетих тръпка. Знаех, че не необикновено, но го чувствах. Да, великия Деймън Мислещзасебеси Салватор, се прекланя пред красотата и великолепието на едно обикновено момиче. В този момент се изправих и с огромна скорост се озовах до нея. Хванах ръцете и' и я целунах по устните пламенно.
- Елена..- успях само да промълвя и я огледах от глава до пети.- Изглеждаш.. Великолепно и зашеметяващо!
Пръстите ни се преплетоха и тръгнахме към дивана, като я поставих да седне много леко, сякаш се страхувах да не я счупя.
- О, да.. Ти не знаеш.. Някакви луди се опитват да ни затрият. Не е нещо особено, което да не сме преживявали.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
администратор.
администратор.

Брой мнения : 1766
Reputation : 3
Join date : 03.02.2014

Върнете се в началото Go down

- имението салваторе - Empty Re: - имението салваторе -

Писане by Katerina Petrova 23.03.14 22:52

Тези страстни целувки, които подаряваше всеки път Деймън на Катрин. Когато ги получеше настръхваше. Не знаеше на какво се дължи това. Може би самият Салваторе така ‘и въздействаше или тя самата изпитваше по-дълбоки чувства към него. Не, това беше невъзможно тя обичаше Илайджа и той казваше същото. Но къде беше той сега? Ако наистина я обичаше не трябвали той да я целува ,а не Деймън? Катрин знаеше, защо не беше тук, може би всеки го знаеше, защото той поставяше шибаното си семейство пред всичко. Вярваше ,че ще станат по-добри и ,че все още има надежда за Майкълсън, но това беше невъзможно. Те бяха чудовища и винаги щяха да се предават един друг. Защо по дяволите трябва Илайджа да е добрият?, запита се Кат, но не можеше да си отговори.
Както и да е Деймън се държеше с нея сякаш беше наистина някаква богиня. Даже я постави толкова леко на дивана сякаш се страхуваше да не развали тази неземна красота. Каза ‘и ,че изглежда зашеметяващо -нищо което вече не знаеше-. На езика на Петрова беше да каже ,че знае, но това въобще не беше в стила на Елена, така че само му благодари. Деймън накрая каза ,защо са се събрали.
- И какъв е планът ви? – попита и загледа и двамата за отговор. Катрин вече се бе съюзила и с ловците така че ако случайно Деймън и останалите се провалят Кат щеше да остане невредима. Брюнетката се загледа в чашата на Амара. Как желаеше едно уиски и за нея. Щеше да убие за него. Замисли се дали да попита дали може, но едва ли Елена би го направила, така че не каза нищо и зачака отговора на въпроса ‘и.
Katerina Petrova
Katerina Petrova
sweet serial killer
sweet serial killer

Брой мнения : 3197
Reputation : 12
Join date : 05.11.2013

Върнете се в началото Go down

- имението салваторе - Empty Re: - имението салваторе -

Писане by Damon Salvatore 24.03.14 21:24

- Какъв е планът ли? Елена, изглеждам ли като човек, който има план?- попитах, като се усмихнах широко и затворих очи. След малко ги отворих и отидох до прозореца. Погледнах навън и забелязах, че започваше да се стъмва. Усмихнах се. Най-сетне трябваше да тръгваме, но трябваше да сме много предпазливи. Опитвах се да разбера какво да правим и как да премахнем тези вредители. Доближих се до Елена и вдигнах брадичката и', като се вгледах дълбоко в очите и', опитвайки се да видя душата и', която беше чиста като кристал. 
- Елена, ти си най-хубавото нещо, което ми се беше случвало. Няма да позволя някой да те нарани. Бих умрял за теб- промълвих тихо и хванах ръцете и', като ги притиснах до гърдите си.- Ако искате да тръгваме? Може би е време?
Надигнах се и Елена направи същото. Ръцете ми се обвиха около кръста и', придърпвайки я до мене.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
администратор.
администратор.

Брой мнения : 1766
Reputation : 3
Join date : 03.02.2014

Върнете се в началото Go down

- имението салваторе - Empty Re: - имението салваторе -

Писане by Katerina Petrova 24.03.14 22:28

Катрин се засмя. Беше вярно. Деймън никога нямаше план действаше на момента и това му беше грешката, тъй като почти никога не печелеше сам –освен ако не убиеше някой, което се случваше винаги-. Катрин далеч не беше такава, анализираше до най-малката подробност и винаги имаше план б и в и г... знаете как е азбуката. Сега също имаше такъв и то почти цялата азбука.. добре малко преувеличавам. Първо; трябваше да се опита някак си да заведе Амара при Кетсия или Теса или ,както там ‘и беше името, за да може тя да я убие и да направи Катерина безсмъртна. И второ; трябваше някак си да помогне за убиването на Клаус тъй като той ‘и беше най-големия враг, който трябваше някак си да се елиминира от този свят без да убие Кат и дъщеря ‘и, може би и Деймън. За това също щеше да помоли Кетсия само трябваше да измисли ,какво можеше да ‘и даде в замяна на тази услуга.
Деймън отиде до прозореца и погледна на вън. Петрова го изгледа косо, но той се върна след няколко минути и започна да говори ,колко е хубава. Ъгх. Катрин мразеше тази му чувствителна страна. Харесваше го ,когато беше избухлив и нервен, както и когато е адски страстен, а не да я докосва нежно и да ‘и говори мило и т.н. Обичаше го когато е агресивен, както в леглото така и навсякъде другаде.
Той хвана ръцете ‘и и ги притисна до гърдите си. Катрин усети перфектно оформените му секси мускули. Само как желаеше да разкъса тази блуза, но не можеше. Не защото Амара беше тук пред тях и щеше да види всичко ,а защото всичкия труд на хората, които я направиха да изглежда толкова красива -не че и без тяхната помощ нямаше да е- щеше да отиде на вятъра.
- Ами, добре.- каза и се надигна от дивана след Деймън. Той я хвана за кръста и я притисна към него. Катрин се доближи максимално до устните му докато нейните не се допряха до неговите. Остана така за няколко секунди, а след това започна с език да докосва неговия и да го маха, когато се опита да започне да я целува, за да го подразни и накрая започна да го целува все едно устните му бяха вино, а тя искаше да се напие.
Katerina Petrova
Katerina Petrova
sweet serial killer
sweet serial killer

Брой мнения : 3197
Reputation : 12
Join date : 05.11.2013

Върнете се в началото Go down

- имението салваторе - Empty Re: - имението салваторе -

Писане by .tessa. 25.03.14 9:44

-Благодаря-казах аз когато Деймън ми подаде чашата с уиски.Взех стъклената,малка чашка и се подсмихнах.Започнах да се наслаждава на питието ми,но нещо ме накара да спра.Врата се отвори.Чух гласа на онази жалка Елена.Аз наблюдавах всички нейни действия като таих малка омраза.Тя ме подлудяваше.Имах чувството,че всяко мое копие ставаше все по-жалко и по-жалко с всеки изминал ден.А и като видях движенията и'.Та тя за каква се мислише?За богиня ли?!?Всичко в нея ме караше на мига да я изкормя,без дори да спра да си почина.Но не съм дошла тук да правя някакви скандали за нищо или да си хабя силите напразно.Сега най-важното бе да спася живота си!Нищо друго.И нямаше да позволя на когото и да е да провали всичко.
-Здравей,Елена-рекох аз дружелюбно.Мисля,че ще бъде хубаво тази вечер да се правя на нейна приятелка.Може това да доведе до нещо хубаво.Кой знае?
Когато приключих с питието,аз оставих чашата на малката масичка.Станах от дивана и се запътих към вратата.Преди да я отворя аз погледнах Деймън и Елена.Беше малко неловко аз да стоя по средата на стаята,а те да се целуват.
-Ще тръгваме ли или....?-попитах аз със строг тон като не довърших въпроса си,защото мисля,че схванаха намека ми.В момента според мен имахме по-важна работа.
.tessa.
.tessa.
вещица
вещица

Брой мнения : 829
Reputation : 0
Join date : 16.11.2013

Върнете се в началото Go down

- имението салваторе - Empty Re: - имението салваторе -

Писане by Damon Salvatore 25.03.14 9:58

Отвръщах на целувките и', но забелязах нещо странно. Това сякаш не беше Елена- тя не би ме целувала по този похотлив начин. Дали си въобразявах или се беше променила? Все пак беше странно, но ми трябваха още доказателства за това дали тя е различна или просто е решила да си вземе няколко урока от книгата на Катрин Пиърс. Това беше нейния стил, но не беше Катрин. Може би просто си въобразявах и това беше просто реакция на тялото ми от алкохола, но не бях пиян... Ще трябваше да разследвам всичко, а сега се отдадох на устните на Елена, като ръцете ми я придърпаха още повече към мен, сякаш тя беше прекалено далече и всеки сантиметър разлика между телата ни, бяха километри разстояние един от друг. Езиците ни се преплетоха, а пръстите на ръцете ни също.  Изведнъж се сепнах и се отделих от Гилбърт. Погледнах към Амара и наклоних глава на една страна, като изражението ми се промени.
- Да.. Извинявай... Ти влизай в колата, а ние ще дойдем след малко- само това и' чаках. Възнамерявах да направя няколко сцени от забранените канали след 12 часа, които щяха да се харесат на Елена. Какво? Ами ако това ни бяха последните мигове заедно? Ами ако повече нямаше да можем да се докоснем и трябваше да преминем от Другата Страна? Това беше единственият ни шанс, а Амара в този момент беше пречка, която исках да премахна. Все пак не трябваше да бъде тук, докато го правим, защото нямаше да и' хареса да чува стоновете ни.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
администратор.
администратор.

Брой мнения : 1766
Reputation : 3
Join date : 03.02.2014

Върнете се в началото Go down

- имението салваторе - Empty Re: - имението салваторе -

Писане by .tessa. 25.03.14 11:19

Разбрах всичко.За тях съм пречка,която Деймън искаше да отстрани,а после да продължат.Това вече беше прекалено.Е,няма да бъде тяхното.
-НЯМА!-креснах аз ядосано като тропнах силно с крак.Странно!Обикновено не противоречия на другите.Най-вероятно и те се изненадаха.Но ми омръзна да бъда доброто,послушно момиченце.Исках веднага да излезем,да приключим колкото си може по-бързо,защото бях адски изморена и нямах време да си губя времето докато ги чакам в колата.Хич не ме интересуваше дали това ще бъде последният им миг заедно и дали това ще бъде последната им целувка.И аз исках да прекарам последния ми миг със Сайлъс,а вместо това трябва да гледам Елена и Деймън как се натискат.Колкото и да се обичат и те трябваше да се по съобразяват с мен.
-Искам веднага тръгнем!-започнах да се разпореждам все едно аз бях собственика на имението.
.tessa.
.tessa.
вещица
вещица

Брой мнения : 829
Reputation : 0
Join date : 16.11.2013

Върнете се в началото Go down

- имението салваторе - Empty Re: - имението салваторе -

Писане by Katerina Petrova 26.03.14 23:12

Нещо в целувката на Деймън не беше наред. Дали се беше усъмнил? Или целувката на „Елена” беше твърде Катринска. Боже, не и заради една целувка, каза си брюнетката. Ако заради една целувка всичко щеше се провали Катерина щеше да полудее. Нямаше да се провали заради това. Нямаше, така че от похотливата целувка преди малко нямаше и помен. Сега го целуваше с толкова много нежност, че тя самата се учуди на този скрит неин талант. Изведнъж нечии познат курвенски глас ни прекъсна. Естествено любимата Амара -че кой друг- искаше да тръгват. Очевидно искаше и тя да е в нечии ласки, но за жалост Сайлъс го нямаше в момента и тя щеше да остане на сухо. Катрин изви единия си крайчец на устата в много лека подигравателна усмивка почти незабележима, когато Деймън ‘и каза да ги чака в колата, но явно първородната двойничка нямаше да стои в колата и да си представя как го правят и да си мечтае тя да е на мястото на Катрин. На Петрова въобще не ‘и се понрави тази смелост и тъпота на Амара. Ако не беше в тялото на Елена до сега да беше я изкормила нищо ,че беше древна.  Ако искаш нещо винаги има начин да го постигнеш. Катерина я крепеше само това, че днес щеше да умре и тя щеше да вземе нейното място. Брюнетката погледна Деймън. Виждаше се ,колко много я желаеше искаше да го направят тук и сега. На Катрин не ‘и пречеше да отсвири Амара, но наистина до колко беше добра идея да остава с Деймън? Сама и то ,когато се вижда ,че ще завършат в леглото. Можеше да я разкрие. Трябваше първо да разбере ,как се справя Елена там и тогава да прави ,каквото и да е било. Трябваше да намери някой ,който е правил секс с Гилбърт. Но кой? Стефан? Не. Някой на ,който можеше да се въздейства.  Щеше да мисли за това по-късно, когато отиде при Надя.
- Виж, Деймън – поде. – мисля, че е по-добре да я послушаме. Вече и без това сме закъснели – наистина беше по-добре да тръгват вече. Стъмваше се ,а и Кетсия сигурно вече я чакаше. И още един въпрос проникна в съзнанието ‘и. Как по дяволите щеше да завлече кучката Амара при нея? Ъъхх, много работа за една вечер ,каза си когато нищо не ‘и дойде на ума освен да ‘и се прави на приятелка.
- Е, Амара, как си? – каза ,когато вече беше на вратата до нея. Тази вечер не спираше да се учудва на себе си, колко добре играеше Елена. Тонът и бе толкова приятелски и невинен ,че чак тя самата си повярва, че е самата Елена Гилбърт, а не Катрин Пиърс.
Katerina Petrova
Katerina Petrova
sweet serial killer
sweet serial killer

Брой мнения : 3197
Reputation : 12
Join date : 05.11.2013

Върнете се в началото Go down

- имението салваторе - Empty Re: - имението салваторе -

Писане by markus 27.03.14 20:09

Томас се бе върнал у дома си. Все си душ. Облече се подобаващо за събитието. Прибра писмото връчено му от Грегор и се запъти към именито "Салваторе". Той разбира се знаеше какво прави. Всичко му бе пределно ясно. Имаше толкова връзки в града, че чак самият той не можеше да преброи хората, които му се "подчиняваха". Качи се в колата си и отпраши на там, накъдето трябваше да се намира може би преди час, но прекалено много държеше на външния си вид и може би това го спираше, а някой ден сигурно щеше и да му изиграе жестока шега.
Спря автомобилното средство и излезе подпирайки се на стената на имението, чакайки някой случайно да се появи, освен, ако все още не бяха тръгнали. Изведнъж чу нечий глас и няколко секунди по - късно се появи пред трите човешки фигури.
- Добър вечер - каза Томас и се усмихна самодоволно. - Мисля, че преди да тръгнете, където и да е било ще трябва първо да поговорим не мислите ли - продължи след няколко секунди мълчание.
markus
markus
пътешественик
пътешественик

Брой мнения : 34
Reputation : 0
Join date : 09.03.2014

Върнете се в началото Go down

- имението салваторе - Empty Re: - имението салваторе -

Писане by Damon Salvatore 28.03.14 16:17

Погледнах ту към Амара, ту към Елена. Дали Елена искаше да тръгнем или да останем? Разбира се, Амара не и' беше приятно да се натискаме пред нея и то след като животът на вампирите е в опасност, но все пак аз си бях егоист и мислех само за себе си, така че не ме интересуваше какво иска Амара, защото тя ми беше просто една приятелка, с която се познавахме от много малко време. Може би дори бяхме нещо като познати. А Елена.. Не мога да повярвам, че отново сме заедно и сме тук двамата. След като си помислих, че съм я загубил, тя отвърна и се върна при мен. Направих лек жест с ръката си на Амара да ни изчака в колата, а физиономията ми гласеше " Няма да приема отказ", но тогава Елена проговори. Настръхнах, когато и тя каза, че иска да тръгваме.
- Добре тогава- подех аз и я хванах за ръката. Погледнах часовника над камината, а след това се запътих към вратата, но тогава дойде някакъв мъж, който така и не ми беше познат.- Ти пък кой си?
След думите му повдигнах едната си вежда въпросително. Какво правеше в моята къща и защо ли пък трябваше да го слушам? Ами ако беше враг. По този начин можеха всички да влизат или излизат тук. Вените под очите ми изпъкнаха, а самите очи се оцветиха в заплашителен отенък на червеното. Кучешките ми зъби се уголемиха и след около половин секунда се озовах притиснал мъжа до стената- едната ми ръка го държеше за гърлото и стискаше, а другата заплашваше да изтръгне сърцето му.
- Ако някой тук го познава, да ми обясни какво прави тук и защо трябва да го слушам?- изръмжах силно и се обърнах към двете момичета.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
администратор.
администратор.

Брой мнения : 1766
Reputation : 3
Join date : 03.02.2014

Върнете се в началото Go down

- имението салваторе - Empty Re: - имението салваторе -

Писане by .tessa. 28.03.14 18:44

Е,явно всичко стана както аз исках.И това,че Елена се съгласи с мен беше черешката на тортата.Имах чувството,че днес съм късметлийка,но да не бързам със заключенията.Все пак днес ще се води война между вампири и ловци.Не се знае кой ще спечели,но да бъдем позитивни.
-Чувствам се доста добре -казах аз като я изгледах с едно странно изражение.Наистина ли ме попита:как съм?Е,едва ли иска да дружи с мен или изобщо да иска да знае как съм!Сигурно ще прави като мен или поне ще се опита.До края на вечерта ще се правим на приятелки,колко сладко,а?!?В един миг вратата се отвори.Очите ми зърнаха една висока и стройна фигура.Това бе Томас.
-По-кротко,Деймън!- рекох аз със сериозен тон след като той бе притиснал ловеца до стената и може би щеше да направи и много повече от това.Ама той наистина ли никога не е виждал Томас?Беше ми странно и същевременно смешно.-Ама ти наистина ли не знаеш кой е?!?-попитах аз като сериозното ми изражение се превърна в една усмивка.Може би той си правеше шеги с мен,но за него не беше смешно и явно трябваше да му обясня всичко. -Томас ще ни разкрие целия план на ловците.Той ще ни помогне -започнах аз с краткото ми,ясно обяснение.-Така,че ще е хубаво да се държиш малко по-приятелски с него. - и завърших с една мъничка заповед,която наистина се надявах я спази.
.tessa.
.tessa.
вещица
вещица

Брой мнения : 829
Reputation : 0
Join date : 16.11.2013

Върнете се в началото Go down

- имението салваторе - Empty Re: - имението салваторе -

Писане by Katerina Petrova 28.03.14 20:38

Излязоха и видяха мъжка фигура да се е облегнала на стената на сградата.  Някакво момче облечено в костюм явно и то щеше да ходи на празника. Беше доста красиво и на Катрин и беше много познато ,но не се сещаше от къде. Нямаше да каже, че го познава, защото можеше да го е виждала ,когато е била в нейното си тяло или в на Елена не беше сигурна, така че избра да играе на сигурно и да не казва нищо. Както и да е Деймън явно го помисли за вредител и веднага му скочи. Оголи кучешките си зъби и го заплаши с ръката си, че ще му изкорми сърцето.Намирам се сред идиоти, каза си Петрова. Имаше нещо гнило в това момче. Не беше като останалите хора, това се виждаше и от далече, но не беше и свръхестествено. Естествено – ловец. Не изглеждаше, че иска да ни навреди. По скоро изглеждаше неутрално все едно не му пукаше. Явно на Деймън му трябват още алкохол ,защото става пълен параноик. Катерина само си придаден изплашен вид и не каза нищо, когато Деймън ги попита дали го познават. Трябваше да направи най-изплашената физиономия ,която крещеше, че ‘и пука за момчето.
Амара заговори. Катрин извъртя очи и изчака да спре да говори.  Това момиче наистина ли се мислеше за някаква шефка или Катрин си въобразяваше? Идваше ‘и да завре шибаната глава на Амара в ануса ’и. Това е добро, каза си брюнетката. Не го беше правила до сега, но за всичко си има ‘и първи път.
- Деймън. – каза „Елена” с онзи тих и нежен тон да го остави Томас. Хвана го за рамото и го издърпа нежно така че да се отдели от момчето и да застане до нея. Докосна бузата му с дланта си и го погледна право в очите с онзи миловиден поглед. – Спокойно. Всичко ще е наред! Няма да се провалим! знаеш ,че винаги оцеляваме. – каза тихо и го целуна нежно по устните. Обърна се към момчето и каза:
-Е, какво писмо?
Katerina Petrova
Katerina Petrova
sweet serial killer
sweet serial killer

Брой мнения : 3197
Reputation : 12
Join date : 05.11.2013

Върнете се в началото Go down

- имението салваторе - Empty Re: - имението салваторе -

Писане by markus 01.04.14 21:07

Отвърна надсмешка на вампира, който бе готов да го убие точно в този момент.
- Благодаря, Амара - рече Томас. - Ще бъда много кратък, защото имам да свърша нещо много по - важно от това да стоя тук с вас - каза, а в следващият момент отдръпна ръката на вампира от гушата си и застана пред вампирите.
Всъщност не бе много сигурен дали бе благодарил точно на Аамара, защото пред себе си виждаше две напълно еднакви момичета, което до някаква степен се обърка, но въпреки това веднага отхвърли тези мисли и се насочи към онова, за което бе дошъл.
- Сега скъпи, деца - заговори Томас, колко обичаше този израз. Обожаваше да нарича, който и да е било по този начин. - , скоро може и да ви дойде краят, ако не вземете да запазите животите на Древните. Бъдете на щрек, защото, дори ако само един от тях бъде проръган с кол, всички вие ще се превърнете в хора и само за няколко месеца годините, които сте живели като везсмъртни ще ви застигнат. Мисля, че това ви е достатъчно - завърши Томас, а в следващия миг отново се качи в колата си отпрашвайки към площада, където бе и срещата му с Михаил.
markus
markus
пътешественик
пътешественик

Брой мнения : 34
Reputation : 0
Join date : 09.03.2014

Върнете се в началото Go down

- имението салваторе - Empty Re: - имението салваторе -

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите