The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Stevenson Residency
Адеен Блекбърн Empty27.09.22 22:17 by } lehana {

» Elena's apartment
Адеен Блекбърн Empty27.10.20 13:42 by ElenaGilbert.▲

» Бара
Адеен Блекбърн Empty13.06.20 21:09 by ElenaGilbert.▲

» Mine :d
Адеен Блекбърн Empty23.01.19 14:52 by Dhalia Noor.

» Мона бонбонааа [SPAM]
Адеен Блекбърн Empty01.01.19 20:06 by ElenaGilbert.▲

» New teeth, new life for him ... & HER♥.
Адеен Блекбърн Empty10.12.18 18:55 by Victor.

» кой от последните два аватара предпочитате
Адеен Блекбърн Empty11.09.18 7:40 by Колобър Чакар

» Глас в БГ ТОП
Адеен Блекбърн Empty06.05.18 10:04 by Колобър Чакар

» Да броим от 1000 до 0
Адеен Блекбърн Empty03.01.18 6:19 by Колобър Чакар

» Секси или злекси
Адеен Блекбърн Empty14.12.17 8:52 by Колобър Чакар

» С какво е облечен следващият?
Адеен Блекбърн Empty14.12.17 8:46 by Колобър Чакар

» Опиши предишния с питие
Адеен Блекбърн Empty14.12.17 8:44 by Колобър Чакар

» Какъв цвят е бельото на следващия?
Адеен Блекбърн Empty14.12.17 8:41 by Колобър Чакар

Staff
Untitled Document

Fallon Hutcherson


administrator - 21 - gifted - adriana lima
Untitled Document

Katerina Petrova


administrator - 17/538 - the devil - nina dobrev
Untitled Document

freya mikaelson


administrator - n/a - witch - riley voelkel
Untitled Document

Niklaus Mikaelson


moderator - n/a - the original - joseph morgan
Untitled Document

-davina claire


moderator - 19 - witch - danielle campbell
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 33 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 33 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 73, на 26.04.24 0:28

Адеен Блекбърн

2 posters

Go down

Адеен Блекбърн Empty Адеен Блекбърн

Писане by Adeen Blackburn 07.02.14 19:48

Име: Adeen Blackburn
Години: 21 човешки,600 вампирски
Вид: вампир
Характер: Бурна,страстна,непокорна..това са само част от думите с които можем да я опишем.Въпреки 600те си години в сравнение с древните вампири тя никога не показва,че е по слабия противник и се бори докрай.Обича да оставя след себе си пълен хаос,разруха и непоправими щети.Разрушила доста животи и мразена от почти всички с които се е срещала тя не познава думи,като:прошка,състрадание и милост.Живота е бил суров към нея,затова и тя е сурова към "него"..Винаги има план за действие,умее да преценява противниците си и да намира слабите им места.Обича да се забавлява и купоните за нея са неизбежна част от ежедневието и.Да се прибира боса по тротоара с компанията си или да лудее на някое полу-самотно островче,да се лее алкохол от изгрев до залез слънце.Въпреки,че Беа изглежда приветлив и готин човек,понякога трудно допуска някой до себе си.Доста е странна,но свикваш с времето.В единият момент може да се смее,а в другият да те нападне или да се вбеси наистина,а повярвайте ми не искате това личице на миловидно момиченце да се ядоса.Винаги е нащрек и се пази от враговете си.
История: е родом от Будапеща,Унгария.Родена на 13 Септември 1712 година.Израстнала в малка къща в покрайнините на града,заедно с двамата си по големи братя и по малка сестра.Винаги били задружни и се защитавали,макар и Беа да отказвала каквато и да била помощ,защото не и била нужна.Тя винаги се оправяла сама с кашите,които забърквала и така си създала и репутация.Обичала още от малка да се бие с момчетата,и с времето станала от мъжкараните в града.Разбирала се доста добре с родителите и,майка и винаги я подкрепяла във всичките и начинания,рисуване,музика,танци.Беа не пропускала нещо в което да се изяви,а и и се отдавало.До ден днешен рисува и свири(предимно на пиана и барабани).Отвън винаги изглеждала силна и непокорна,като онези кралици,но отвътре имала мека душа,готова да прости.Когато не била в настроение се затваряла в стаята си и рисувала или съчинявала нова песен,а после с децата от училището се изявявали на малки концерти,но понякога просто излизала и си търсела с кой да се сбие.Когато станала на 19 години Беа видяла смъртта отблизо.Този траурен момент от живота и останало завинаги в съзнанието и.Смъртта на единият и брат.Хвърлил се от един мост,но тя не можела да повярва,че се е случило.Той бил този,който и помагал да научи нова схватка да се държи,като непокорната Беа,а не,като слабата и ранима,защото знаела,че живота ще е суров с нея.За това не можела да остани нещата така.Един ден,докато за пореден път се опитала да се сбие с някакво момче забелязала,как един мъж в далечината седи и я гледа,подпрян на едно дърво.Бил висок,с тъмно кестенява коса и втренчил погледа си в нея.Откроявал се от другите наоколо и за това тя се приближила до него,като оставила момчето намира.
-Кой си ти и защо ме гледаш така странно?-Попитала тя без капка свян и смръщила поглед пред непознатия.
-Имаш талант малката.Можеш да го използваш по предназначение.-Отговорил той с тежък глас.
-Талант да се бия?Ти май си побъркан,знаеш ли това?-Продължила да отговаря смело и нахакано.
-Ваште сигурно се тревожат да не вземеш да убиеш някого..-Не спираше да говори все така объркващо.
-Да.Тревожат се,когато се сбия с някой,но чак да го убивам.-Отговорих объркано и отстъпих една крачка назад.
-Брат ти не умря случайно.Ето този човек го бутна от моста онази нощ.Него трябва да търсиш.След като го намериш ме потърси.-Каза той и ми подаде едно бяло листче на което пишеше името "Паркър Хейл".
-И за какво ми е да те търся?-Засмях се.
-Ще видиш..-Отговори ми той и си тръгна.
Същата вечер се прибрах в нас,но това не спираше да ме глозга.Започнах да нервнича из стаята и да гледам листчето."Кой беше той","Какво искаше от мен"..Не спирах да си задавам въпроси,но знаех,че така няма да ги получа.Слязох на първия етаж и казах,че няма да се прибера за вечеря и изхвърчах навън.Нямах си и на идея от къде да започна.Просто въздъхнах и реших да отида на моста,където брат ми се бе хвърлил.Не беше много далеч и отидох пеша.Но когато пристигнах в далечината видях един мъж,който се бе облегнал на парапета.Наоколо нямаше жива душа.
-Адеен Блекбърн.Казаха ми,че ще ме търсиш.-Каза той,а ехото от гласа му се чу из тъмнината.
-Познаваме ли се?-Попитах,като присвих поглед,но не го виждах добре в тъмното.
-Не.-Отговори той,като си приближи,замахна с ръка и ме удари с юмрука си,а аз едвам непаднах от удара и се хванах за бузата,стиснах зъби и му върнах удара.
-Хайде,точно така,продължавай.-Продължи той,а аз все повече се нахъсвах,не знаех какво иска и защо го прави,но нямаше да му позноля този кучи син да ме удари втори път.Ударих още веднъж и още веднъж,а той се свлече на земята.Приближих се до него и прихванах бузите му с пръстите на ръката си.
-Чуй ми сега.Никога повече не искам да се доближаваш до мен,нито до семейството ми.Не знам кой си,а и не ми пука.Тъй,че изчезвай!-Изкрещях срещу него и понечих да си тръгна,но тогава усетих силен удар в гърба.Изкрещях от болка,но се обърнах и отново го ударих,а той спря ръката ми на следващия удар и ме удари.В следващият момент помнех единствено как стоя над трупа му.Бяхме се сборичкали,а спомените от това какво е станало бяха изчезнали.Целият беше в кръв,а когато проверих пулса той не дишаше.Изтръпнах от ужас.
-Боже,какво направих?-Запитах се,като малки капчици сълзи се появиха на лицето ми и се хванах за главата.Не можех да остана,та аз го убих..за това побягнах към нас.Тичах колкото се може по бързо и по бързо,докато онзи от сутринта не ми се изпречи от някъде и се блъснах в него.
-Казах ти,че ще ме потърсиш.-Каза той и се отдръпна.
-Да те търся,кой по дяволите си ти?Какво искате от мен?-Извиках и не спирах да плача.
-Ти отключи проклятието си,мила.Сега само е въпрос на време да станеш Хибрид.
-Какво?-Изсмях му се през сълзи.
-Не се прави пред мен.Знам,че си вампир.
Замръзнах на място,от къде знаеше?Бях превърната още в деня на погребението на брат си.
-Имаш потенциал за такъв.Ще бъдеш чудесно ново творение.-Каза той,като ме погали по косата.
Това бяха последните думи на човека,който беше причината да стана Хибрид.Малко скучна история,а?
След като станах Хибрид се научих да живея,като такъв,но поне бях със семейството ми.Те знаеха за проклятието и ме приеха такава каквато съм.Изживях последните им мигове с тях.След това се преместих за малко в Мексико.Там предимно работех.Правех се на нормален човек,докато не ставаше странно,че не остарявам и пак се преместих.И така вече 600 години живея от град на град,докато не се преместих тук.Тук нямаше да имам нужда да се местя.Щях да заживея видимо нормалният си живот.

Допълнителна информация:
-Умее да рисува и свири на барабани и пиано
-Има 2 татуировки
Лик+снимка: Адриана Лима
Адеен Блекбърн 7041024d
Adeen Blackburn
Adeen Blackburn
вампир
вампир

Брой мнения : 55
Reputation : 0
Join date : 07.02.2014
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Адеен Блекбърн Empty Re: Адеен Блекбърн

Писане by Adeen Blackburn 07.02.14 19:57

Сега се усетих,че съм копи пейстнала историята си от геройнята ми където е хибрид,ако трябва ще я преправя.
Adeen Blackburn
Adeen Blackburn
вампир
вампир

Брой мнения : 55
Reputation : 0
Join date : 07.02.2014
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Адеен Блекбърн Empty Re: Адеен Блекбърн

Писане by Joseph Reid Jr. 07.02.14 20:03

Хубав герой. Одобрявам те, но ще те помоля да го оправиш ;)
Joseph Reid Jr.
Joseph Reid Jr.
администратор.
администратор.

Брой мнения : 2339
Reputation : 9
Join date : 31.08.2013
Age : 24
Местожителство : Мистик Фолс

https://vampire-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Адеен Блекбърн Empty Re: Адеен Блекбърн

Писане by Adeen Blackburn 17.05.14 1:07

Обещавам утре да го променя,може ли да ме одобрите?
Adeen Blackburn
Adeen Blackburn
вампир
вампир

Брой мнения : 55
Reputation : 0
Join date : 07.02.2014
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Адеен Блекбърн Empty Re: Адеен Блекбърн

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите