The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Stevenson Residency
Три дена по рано ... Empty27.09.22 22:17 by } lehana {

» Elena's apartment
Три дена по рано ... Empty27.10.20 13:42 by ElenaGilbert.▲

» Бара
Три дена по рано ... Empty13.06.20 21:09 by ElenaGilbert.▲

» Mine :d
Три дена по рано ... Empty23.01.19 14:52 by Dhalia Noor.

» Мона бонбонааа [SPAM]
Три дена по рано ... Empty01.01.19 20:06 by ElenaGilbert.▲

» New teeth, new life for him ... & HER♥.
Три дена по рано ... Empty10.12.18 18:55 by Victor.

» кой от последните два аватара предпочитате
Три дена по рано ... Empty11.09.18 7:40 by Колобър Чакар

» Глас в БГ ТОП
Три дена по рано ... Empty06.05.18 10:04 by Колобър Чакар

» Да броим от 1000 до 0
Три дена по рано ... Empty03.01.18 6:19 by Колобър Чакар

» Секси или злекси
Три дена по рано ... Empty14.12.17 8:52 by Колобър Чакар

» С какво е облечен следващият?
Три дена по рано ... Empty14.12.17 8:46 by Колобър Чакар

» Опиши предишния с питие
Три дена по рано ... Empty14.12.17 8:44 by Колобър Чакар

» Какъв цвят е бельото на следващия?
Три дена по рано ... Empty14.12.17 8:41 by Колобър Чакар

Staff
Untitled Document

Fallon Hutcherson


administrator - 21 - gifted - adriana lima
Untitled Document

Katerina Petrova


administrator - 17/538 - the devil - nina dobrev
Untitled Document

freya mikaelson


administrator - n/a - witch - riley voelkel
Untitled Document

Niklaus Mikaelson


moderator - n/a - the original - joseph morgan
Untitled Document

-davina claire


moderator - 19 - witch - danielle campbell
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 73, на 26.04.24 0:28

Три дена по рано ...

2 posters

Go down

Три дена по рано ... Empty Три дена по рано ...

Писане by Mr. Salvatore 05.08.15 11:32

Усмивката й беше толкова красива. Нежна и невинна, до известна степен детска и много сладка. Напомняше ми за ванилов мъфин с лимонов пълнеж, но не от онези натрапчиво сладките и ужасо кисели по средата. Беше леко захаросано с лъжичка свежест. И точно да й се усмихна в отговор, когато бармана тупна бирите на плота и побърза да ми съобщи сметката. Момента отмина прекалено бързо, затова й обърнах гръб, оправих се с момчето и след минута бях при нея с две бутилки.
- Чувствам се някак странно - признах си с неудобство, но все от някъде трябваше да започнем.
Странното в случая беше, че се намирахме в някакъв бар на около тридесет минути от Мистик Фолс. Не че се срамувахме, просто където и да отидехме, винаги имаше някой, който ни вкарваше обратно във френд зоната и това започна да изнервя и двама ни ... особено Каролайн. И като един истинаки джентълмен, за какъвто се представях, трябваше да измисля нещо. Та ето ни тук, на може би петия опит за първа среща, който за жалост не ми се виждаше толкова сполучлив. Винаги намирахме какво да си кажем и винаги се намираше кой да ни прекъсне, но сега просто бях забил. Знаех, че този път ще е истинския и това доста ме притесни.
Mr. Salvatore
Mr. Salvatore
вампир
вампир

Брой мнения : 132
Reputation : 3
Join date : 02.08.2015

Върнете се в началото Go down

Три дена по рано ... Empty Re: Три дена по рано ...

Писане by Caroline; 05.08.15 22:11

Седях на една от масите в един съвсем обикновен крайпътен бар, в който със Стефан решихме, че ще успеем да се насладим на една обикновено среща, която няма да бъде прекъсната от някого, както се случваше с всичките ни предишни опити.
Трябва да си призная, че за момент непоклатимата увереност, която моя милост притежаваше бе заместена от притеснение, но за радост то бързо се изпари и на устните ми се появи усмивка.
Кой би предположил, че след всичко, което преживяхме сега двамата ще стоим тук, в това отдалечено заведение, правейки опит за истинска среща?!
През изминалото време бяхме създали едно наистина здраво приятелство, което започна с менторсво и лов на зайчета и премина през какво ли не, стигайки до този момент.
Мисля, че дори не помня в кой точно момент започвах да изпитвам по-дълбоки чувства към един от братята Салваторе. Сякаш всичко се случи толкова плавно и постепенно, че дори не осъзнах кога.
-Ако трябва да бъда честна, аз също имах момент на притеснение. -Топла усмивка се разля по устните ми, а ръката ми пое студената напитка. Още не бях сигурна дали "това" между нас ще се получи, но исках да опитам, нещо вътре в мен ме подтикваше да се кача на скоростното влакче и да се забавлявам, а ако дойде момент, в който релсите свършат - е, аз съм вампир, все някак ще се оправя. -Наздраве за това, че този път никой досаден вампир няма да изскочи и да развали момента! -Реших ,че е добре да се пошегувам, за да разведря обстановката. Бутилките ни се удариха леко една в друга и аз отпих от горчивата течност. Усетих как моето спокойствие се предаде и на Стефан, който започна да се отпуска. -Любопитно ми е..-реших да започна да говоря за първото нещо, което дойде на ума ми..-Представял ли си си как щеше да изглежда животът ти, ако не бе станал вампир? -Надявах се темата, която подхванах да не е в грешна посока, макар, че разговорите със Стефан винаги бяха лесни  и непринудени, а приятно прекараното време минаваше изключително бързо.
Caroline;
Caroline;
вампир
вампир

Брой мнения : 14
Reputation : 0
Join date : 03.08.2015

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите