The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Stevenson Residency
Преди много,много време,когато бях все още хлапе  Empty27.09.22 22:17 by } lehana {

» Elena's apartment
Преди много,много време,когато бях все още хлапе  Empty27.10.20 13:42 by ElenaGilbert.▲

» Бара
Преди много,много време,когато бях все още хлапе  Empty13.06.20 21:09 by ElenaGilbert.▲

» Mine :d
Преди много,много време,когато бях все още хлапе  Empty23.01.19 14:52 by Dhalia Noor.

» Мона бонбонааа [SPAM]
Преди много,много време,когато бях все още хлапе  Empty01.01.19 20:06 by ElenaGilbert.▲

» New teeth, new life for him ... & HER♥.
Преди много,много време,когато бях все още хлапе  Empty10.12.18 18:55 by Victor.

» кой от последните два аватара предпочитате
Преди много,много време,когато бях все още хлапе  Empty11.09.18 7:40 by Колобър Чакар

» Глас в БГ ТОП
Преди много,много време,когато бях все още хлапе  Empty06.05.18 10:04 by Колобър Чакар

» Да броим от 1000 до 0
Преди много,много време,когато бях все още хлапе  Empty03.01.18 6:19 by Колобър Чакар

» Секси или злекси
Преди много,много време,когато бях все още хлапе  Empty14.12.17 8:52 by Колобър Чакар

» С какво е облечен следващият?
Преди много,много време,когато бях все още хлапе  Empty14.12.17 8:46 by Колобър Чакар

» Опиши предишния с питие
Преди много,много време,когато бях все още хлапе  Empty14.12.17 8:44 by Колобър Чакар

» Какъв цвят е бельото на следващия?
Преди много,много време,когато бях все още хлапе  Empty14.12.17 8:41 by Колобър Чакар

Staff
Untitled Document

Fallon Hutcherson


administrator - 21 - gifted - adriana lima
Untitled Document

Katerina Petrova


administrator - 17/538 - the devil - nina dobrev
Untitled Document

freya mikaelson


administrator - n/a - witch - riley voelkel
Untitled Document

Niklaus Mikaelson


moderator - n/a - the original - joseph morgan
Untitled Document

-davina claire


moderator - 19 - witch - danielle campbell
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 12 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 12 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 73, на 26.04.24 0:28

Преди много,много време,когато бях все още хлапе

2 posters

Go down

Преди много,много време,когато бях все още хлапе  Empty Преди много,много време,когато бях все още хлапе

Писане by Christian Grey 01.04.14 20:57

Паркирах колата си точно на ливадата на съседната къща,до която живееше Амара,изгасих двигателя и музиката,която гърмеше из целия квартал веднага спря.Бях по сини дънки,този път леко по мен,черен колан,черна риза и маратонки.Свалих очилата си и ги поставих на разкопчаната риза и се придвижих към домът и,вече с угаснали светлини.Цареше гробна тишина в иначе бурния квартал,но точно днес явно бяха решили да го дават по скромно.Доколкото помнех стаята и беше на втория етаж по средата.Незнайно защо никога не даваше да се вдига шум в тях,затова реших да не я будя и взех няколко камъчета от моравата в ръката си и започнах да хвърлям един по един по прозореца и.
-Амара!-Въпреки,че извиках няколко пъти,гледах да е по тихо.
След като не се чу отговор и,че наистина спи дълбоко реших да се покатеря до прозореца и.Прескочих няколкото саксии "оградили",като пазачи къщата и и започнах да се катеря по един храст увит около колоната свързващ първия и втория етаж.
-Мамка му!-Извиках точно,когато се подхлъзнах на глупавия храст и щях да падна,но въпреки това се разсмях и опитах да скрия смеха си с ръка,но успях да се задържа.Отстрани сигурно изглеждах като Тарзан в 21 век.Въпреки "трудностите" се изкачих и се огледах да няма никой,не ми трябваше отново снимка на първа страница в някой таблоид гласящ: "Младият и буен син на семейство Грей отново в неподходяща ситуация за неговата възраст",може би имайки предвид,когато ме хванаха да шмъркам кокайн по боксерки от пъпа на една млада мулатка - стриптизйорка...да...сигурно..
 Минавайки под прозореца на съседната стая до нейната отново се подхлъзнах и наругах и почти изпускайки телефона и ключовете си,които държах в ръка.Когато най-накрая стигнах до целта седнах на перваза и почуках с телефона си буквално по прозореца и,облегнал едната си ръка свободно на крака и се оглеждах в стаята,но не се виждаше нищо.
Christian Grey
Christian Grey
модератор
модератор

Брой мнения : 36
Reputation : 0
Join date : 29.03.2014

Върнете се в началото Go down

Преди много,много време,когато бях все още хлапе  Empty Re: Преди много,много време,когато бях все още хлапе

Писане by .tessa. 01.04.14 21:44

Днес денят не беше в особено добро състояние. За разлика от вчера когато както всеки ден Амара будеше под изгряващото слънце. Този път не беше така. Събуди се съвсем спокойно. Чак когато изми белите си зъби и се върна в стаята в полезрението и' попадна прозореца. Загледа се за няколко минути, а след това го затвори.Навън беше доста ветровито,а и не искаше този леден вятър да нахлуе в стаята и'. Брюнетката се запъти към тоалетката. Както всяка сутрин и тази,косата и' и самата тя изглеждаше ужасно. Не че се учуди, защото това е нормално. Първоначално имаше една малка борба с шкафчето.Не можа да го отвори. Не се получи! Изправи го и го дръпнах колкото по-силно можеше.Накрая то пострада.
-Така става като си правят шеги с мен. -рече тя с една малка,зловеща усмивка.Взе гребена който все още беше в шкафчето. Застана пред тоалетката,по точно огледалото и все още сънена среса косите си. Остави гребена и отиде до гардероба. Отвори го и облече първото, което падна от него, а това бяха едни дънки и някаква тениска. Мързеше я да търся друго,а и блузката беше сладка. Облече се и реши да се поразходи, но времето все още не беше добро. За това си Амара остана в къщи. Зачете някаква книга. Не знаеше защо но времето винаги и' е минавало по-бързо, когато вземе да чете нещо. Просто се унасяше и дори да не и' е интересно.
Изведнъж чу някакъв шум който я накара да потрепне. Остави книгата на полицата и вампирката излезе на терасата. Там с изненада откри неочакван гост.
-Здравей,Крисчан -продума тя леко изненадано след кратка палза. Неочакваше,че точно един член от семейство Грей ще я посети в скоро време.- Какво търсиш тук? -попита Амара все още изумена не само от факта,че Крисчан Грей беше тук,а и че и се беше добрал до терасата и' по този необичаен начин.
.tessa.
.tessa.
вещица
вещица

Брой мнения : 829
Reputation : 0
Join date : 16.11.2013

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите