Вход

Забравих си паролата!

Staff
Untitled Document

Fallon Hutcherson

administrator - 21 - gifted - adriana lima
Untitled Document

Katerina Petrova

administrator - 17/538 - the devil - nina dobrev
Untitled Document

freya mikaelson

administrator - n/a - witch - riley voelkel
Untitled Document

Niklaus Mikaelson

moderator - n/a - the original - joseph morgan
Untitled Document

-davina claire

moderator - 19 - witch - danielle campbell
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 61, на 12.11.17 0:34

Замъкът Чакар

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Замъкът Чакар

Писане by Колобър Чакар on 27.10.15 17:34

Къщата преди е имала друго име, но след като Колобър я купува я прекръства така.

Отпред

Отзад

Двора

Библиотеката. Книгите са на различни езици и са подредени тематично: история, военни трактати, философия, изкуство, речници, романи, поезия

Трапезарията

Кухнята

Дневната

Басейнчето

Джипът му

Моторът му

Жребецът му  Горчо

Спалня

Още 1

Трета Спалня

Четвъртата спалня.

Едната баня
Къщата разполага с още една баня и физкултурен салон, в който има: Велоенергометър, няколко чифта гири, лежанка, щанга, успоредка, кик/боксови чувал и круша, както и свободно място, а на една от стените са подредени различни оръжия, предимно мечове и саби

Последната промяна е направена от Колобър Чакар на 30.01.16 22:19; мнението е било променяно общо 2 пъти
Колобър Чакар
хибрид
хибрид

Брой мнения : 1196

Върнете се в началото Go down

Re: Замъкът Чакар

Писане by Колобър Чакар on 29.10.15 20:40

- Обичам - отвърна Колобър на въпроса й дали харесва цветя. - Но не ме питай, кое ми е любимо, защото не мога да кажа.
Вървяха още известно време и стигнаха до къщата му
- Добре дошла в Замъка Чакар. Така я прекръстих като я купих. - поясни той.
Пъхна ключа в бравата, завъртя го, отключи и влязоха.
Колобър Чакар
хибрид
хибрид

Писане by Катрин Мартинез on 29.10.15 21:01

Усмихна му се леко. Огледа на бързо градината - храстите, дърветата, растенията всичко беше приказно. Приличаше на излязло от някоя приказка. Последва го щом влязоха в къщата и се огледа. Беше красиво обзаведена но не прекалено натрапчива.
- Тук е много хубаво.
Погледа й падна върху един от прозорците от който се виждаше градината. От къщата гледката беше още по хубава. Усмихна се отново, не смееше да мръдне и крачка. Все още имаше чувството, че ако мръдне и малко всичко това ще се изпари в въздуха или че ще се окаже някакви странна халюцинация.
Катрин Мартинез
вампир
вампир

Брой мнения : 1660

Писане by Колобър Чакар on 29.10.15 22:23

- Благодаря - усмихна се българинът. - И не се тревожи, няма да изчезне като мираж.
Разведе гостенката си навсякъде из къщата, показвайки й всяка стая. Накрая се върнаха в дневната.
- Гладна ли си? - попита Колобър включвайки телевизора. - Но имам само пържени картофи и сладолед.
Колобър Чакар
хибрид
хибрид

Писане by Катрин Мартинез on 29.10.15 22:40

-Наистина е много красиво тук. Особено библиотеката. Изгледа ми толкова уютна и топла. Идеална за един дъждовен ден. - усмивката не слизаше от лицето на Катрин през цялото време. - От къде разбра това с миража все едно ми четеш мислите.
В интерес на истината Катрин беше леко гладна но не за кръв а за вредно човешка храна и без това нямаше да й се лепне където и да е било. Подсмихна се игриво и погали бузата на българина.
- Обичам сладолед
Катрин Мартинез
вампир
вампир

Писане by Колобър Чакар on 29.10.15 23:46

Катрин каза че обича сладолед.
- Интуиция отвърна българинът за миража. - А и изглеждаше така сякаш се боиш, че ако мръднеш всичко ще се разпадне.
Запъти се към кухнята. Там отвори хладилника, извади от камерата кутията сладолед, смес шоколад и ванилия, която впрочем беше начената и разпредели съдържанието в две купички. После се върна в дневната.
- Заповядай - подаде на Катрин едната купичка. - Bon apetit.
Колобър Чакар
хибрид
хибрид

Писане by Катрин Мартинез on 29.10.15 23:54

- Мерси.
Взе едната купичка и целуна набързо бузата му. Седна близо до Колобър и отпусна главата си на рамото му. Взе си малко от сладоледа, на лицето на вампирката се появи доволна гримаса и притвори леко очи.
- Знаеш ли следващия път аз ще ти сготвя. Ти само ми кажи кои са любимите ти ястия и ще ги направя. - погледна го в очите и се усмихна. Мацна малко от шоколадовия сладолед на носа му. - Сладурче
Катрин Мартинез
вампир
вампир

Писане by Колобър Чакар on 30.10.15 1:11

Колобър седна до Катрин и загреба с лъжичка от сладоледа. После още една и още една.
- Добре - кимна на думите й, че следващия път тя ще му приготви нещо за хапване и обърса с показалец, който след това облиза, сладоледа от носа си.
- Много обичам шоколад, може да ми направиш торта. И също свинско с картофи и ориз. Впрочем предпочитам храната с по-малко сол.
Дояде сладоледа, а когато свърши остави купичката на земята и си взе от нейния. Но не от купичката й нито с лъжичка, а от устните й със своите.
Колобър Чакар
хибрид
хибрид

Писане by Катрин Мартинез on 30.10.15 13:46

Облиза устните на Колобър и се усмихна леко. Бяха по сладко и от шоколадовия сладолед. Взе от сладоледа в купичката и поднесе лъжичката към устните му. Гледаше го а очите й блестяха от щастие. Беше й толкова приятно с него. Постара се да запомни какво предпочита да яде. Щеше да се постарае да ги сготви и да станат много вкусни.
- Ще ти направя.
Облегна се на рамото му и си взе малко от сладоледа. Предложи и на него и го гледаше.
- Аз също обичам шоколадова торта.
Надигна се леко и го целуна отново като този път обви ръце около вратът му.
Катрин Мартинез
вампир
вампир

Писане by Колобър Чакар on 30.10.15 16:59

Ам. Колобър изяде подадената му лъжичка сладолед и се усмихна.
- Тогава ще стане много вкусно засмя се той и лапна втората лъжичка сладолед. Погледна към телевизора, където почваше ръгби мач. Българинът не се интересуваше особено от този спорт и смени канала.
Катрин го целуна, а Колобър отвърна и както тя обви ръце около врата му, той пък я прегърна през кръста. Целувката свърши, но прегръдката остана. Обаче на него не му стигна и я целуна още веднъж, по врата.
Колобър Чакар
хибрид
хибрид

Писане by Катрин Мартинез on 30.10.15 17:12

Катрин простена леко и се притисна към него. Усмихна се щастливо и погали гърдите му леко. Усещаше ръцете му на кръста си и се премести още по близо до него. Мигът беше идеален.
- Надявам се да стане вкусно досега не съм правила шоколадова торта. - Катрин се засмя леко и се облегна на гърдите му. - Но колко трудно може да бъде.
Погледна към канала даваха някакво предаване за животните. Усмихна се широко и се отпусна изцяло. Гушкаше го и се усмихна.
- Но ако объркам нещо най много да гръмна кухнята си или къщата си.
Катрин Мартинез
вампир
вампир

Писане by Колобър Чакар on 30.10.15 18:00

-Не е много трудно - изказа мнението си Колобър, който беше правил такава торта и който сега милваше косата на момичето. - Но и не е лесно, зависи и от рецептата - допълни
настани се малко по удобно и продължи да я гушка.
- Ако пък нещо се обърка ще я ям ето от тук - Устните му се залепиха за нейните и провери, колко навътре може да влезе езикът му. А с ръка, леко и нежно я погали по деколтето.
Колобър Чакар
хибрид
хибрид

Писане by Катрин Мартинез on 30.10.15 19:11

Целуна българина и разтвори леко устни позволявайки на езика му да влезе. Обви своя около неговия за една страстна и продължителна целувка. Надигна се леко и седна в скута ме без да отделя устните си от неговите. Изви тялото си когато усети ръцете му. Простена силно и захапа леко долната му устна. Плъзна дланите си по тениската му и подраска леко плочките на стомаха му.
- Знаеш ли може да взема и течен шоколад. Него можеш да ядеш от където по искаш.
Целуна го отново и се усмихна.
Катрин Мартинез
вампир
вампир

Писане by Колобър Чакар on 30.10.15 21:14

- Може - усмихна се българинът в отговор на думите й за течния шоколад. - Но него предпочитам аз да го приготвя.
Последва още една целувка
- Купешкият пак е вкусен ама не чак толкова.
Целуна я отново и леко повдигна горната й дреха.
Колобър Чакар
хибрид
хибрид

Писане by Катрин Мартинез on 30.10.15 21:25

- Не знаех че можеш да правиш шоколад. Бих искала да опитам.
Усмихна се леко и го гледаше позволи му да надигне и махне тениската й. Нямаше какво да крие от него. Почна да целува нежно вратът му и остави една смучка. Подсмихна се доволно и погледна към него
- Знаеш ли защо не намажеш шоколада по тялото ми. Така няма ли да ти хареса още повече. - прошепна нежно в ухото му
Катрин Мартинез
вампир
вампир

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

Права за този форум: