The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Stevenson Residency
Пред училището Empty27.09.22 22:17 by } lehana {

» Elena's apartment
Пред училището Empty27.10.20 13:42 by ElenaGilbert.▲

» Бара
Пред училището Empty13.06.20 21:09 by ElenaGilbert.▲

» Mine :d
Пред училището Empty23.01.19 14:52 by Dhalia Noor.

» Мона бонбонааа [SPAM]
Пред училището Empty01.01.19 20:06 by ElenaGilbert.▲

» New teeth, new life for him ... & HER♥.
Пред училището Empty10.12.18 18:55 by Victor.

» кой от последните два аватара предпочитате
Пред училището Empty11.09.18 7:40 by Колобър Чакар

» Глас в БГ ТОП
Пред училището Empty06.05.18 10:04 by Колобър Чакар

» Да броим от 1000 до 0
Пред училището Empty03.01.18 6:19 by Колобър Чакар

» Секси или злекси
Пред училището Empty14.12.17 8:52 by Колобър Чакар

» С какво е облечен следващият?
Пред училището Empty14.12.17 8:46 by Колобър Чакар

» Опиши предишния с питие
Пред училището Empty14.12.17 8:44 by Колобър Чакар

» Какъв цвят е бельото на следващия?
Пред училището Empty14.12.17 8:41 by Колобър Чакар

Staff
Untitled Document

Fallon Hutcherson


administrator - 21 - gifted - adriana lima
Untitled Document

Katerina Petrova


administrator - 17/538 - the devil - nina dobrev
Untitled Document

freya mikaelson


administrator - n/a - witch - riley voelkel
Untitled Document

Niklaus Mikaelson


moderator - n/a - the original - joseph morgan
Untitled Document

-davina claire


moderator - 19 - witch - danielle campbell
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 16 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 16 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 61, на 12.11.17 0:34

Пред училището

2 posters

Go down

Пред училището Empty Пред училището

Писане by Joseph Reid Jr. 31.08.13 19:56

Пред училището Mystic_falls_high_01
Joseph Reid Jr.
Joseph Reid Jr.
администратор.
администратор.

Брой мнения : 2339
Reputation : 9
Join date : 31.08.2013
Age : 24
Местожителство : Мистик Фолс

https://vampire-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Пред училището Empty Re: Пред училището

Писане by Joseph Reid Jr. 05.11.13 16:36

Днес денят не бе един от най - добрите..предвид факта, че беше време за училище. Ваканцията сякаш мина прекалено бързо особено за Емили. Тази година й се насъбраха прекалено много неща. Не стига, че и гаджето я заряза. Беше и прекалено кофти, защото й пукаше за тази отрепка. На всичкото отгоре от нерви случайно все, че блъсна уби момиче, а да не говорим и че щеше да влезе в затвора, ако не беше баща й. За жалост обаче момичето осъзна още нещо, което при никакви обстоятелства не й хареса, но все пак прие и това, че вече е върколак. А бе направо тази ваканция може би беше една от най - лошите в живота й..само че сега вече бе свикнала с всичко това, а най - хубавото беше, че сега е в друг град, друго училище и никой не я познава...Което е доста добре, като за ново начало. Сега лошото беше това, че трябваше да става рано, но адски я мързеше. Всъщност за училище винаги я е мързяло. Тя не го обичаше..е само да рисува можеше и за това само в този час беше добра.
Майка й доста нахално влезе в стаята й и я събуди. Момичето бавно отвори очите си и отви тялото си. Отиде в банята и набързо си взе душ. Облече се, а след това взе чантата си. Излезе навън и тръгна по пътя. Няколко минути по - късно вече беше в училище. Как не й се ходеше. Дали това да избяга от часовете няма да е добра идея? И все пак днес беше петък можеше и да остане за часовете, но винаги може да се направи и някое и друго изключение. Беше готова влезе в сградата, когато съвсем случайно усети чужд допир и в този момент осъзна как се е отплеснала и се бе блъснала в съвсем непознат човек.
- Извинявай - рече брюнетката и сведе глава надолу.
Joseph Reid Jr.
Joseph Reid Jr.
администратор.
администратор.

Брой мнения : 2339
Reputation : 9
Join date : 31.08.2013
Age : 24
Местожителство : Мистик Фолс

https://vampire-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Пред училището Empty Re: Пред училището

Писане by Niklaus Mikaelson 06.11.13 21:01

Пореден ден и все повече задачи за вършене. Как можеше човек да търси някой, който дори не беше виждал до този момент. Като се има предвид колко много хора има в това училище, беше практически невъзможно да намериш това, което търсиш. Като се добави и мириса на пулсираща и гореща кръв, във вените на всички заобикалящи, стоенето в двора на училището ставаше доста апетитно, но това в никакъв случай не значеше, че това правеше задачата ми по-малко скучна.
Тъкмо бях готов да се откажа, когато изведнъж някой се бутна в мен. Когато се обърнах, обаче не бях вече толкова нервен, колкото в началото. Тя беше върколак и то красив такъв. В деня ми се беше намерил известна доза смисъл.
- Казват, че на красивите дами всичко им е простено, така че кой ми дава право да се сърдя, че една такава се е блъснала в мен.- казах и с усмивка. - Аз съм Клаус, а твоето име е?
Факт беше, че се намирахме в училище и тя сигурно бързаше за час, но пък това не значеше, че не може да закъснее. Изглеждаше ми интересна личност и съм убеден, че с малко по-дълъг разговор с нея, щях да разбера доста интересни неща за нея. Кой знае, може би щеше да има интерес в един даден момент да стане хибрид, а мен това наистина много  би ме зарадвало. Да има повече хора като теб беше добре, защото това значеше, повече хора, на които да можеш да разчиташ.
В крайна сметка може би тук наистина не успях да намеря, това за което бях дошъл, но открих нещо далеч по-интересно. Фактът, че момичето пред мен ме наблюдаваше с известна доза любопитство ме накара да осъзная, че и тя изпитваше известна доза интерес към моята личност.
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson
модератор.
модератор.

Брой мнения : 2370
Reputation : 1
Join date : 04.11.2013

Върнете се в началото Go down

Пред училището Empty Re: Пред училището

Писане by Joseph Reid Jr. 10.11.13 21:54

Внимателно се вслуша в думите му. По някакъв начин се учуди, а след това се и изчерви. Не беше свикнала да получава каквито и да е било коментари. Беше и доста странно при факта, че в момента говореше с един от древните вампири. Да тя наистина бе предположила, че той. Всъщност нямаше как да го обърка. А защо ли? Защото просто беше не само чувала за него, но и сега усещаше нечовешкото в него. Да вярно, че може би на този свят има хора с името Клаус, но точно сега брюнетката беше на сто процента сигурна, че това е точно този вампир, за който си мислеше. Усмихна му се мило, но осъзна, че не е успяла да прикрие онази замислена физиономия, която беше лепнала в началото.
- Аз съм Емили - рече брюнетката, като повдигна главата си нагоре.
Срещна погледът му и внимателно се вгледа в очите му, а малко по - късно се сети, че има час по физика. Ако трябваше да бъдем честни никога не е харесвала физиката и това може би нямаше и да се случи скоро. И все пак смяташе да прояви уважение и да отиде в часа, но не. Всъщност днес не й се учеше, можеше да си остане й в леглото, но нямаше да мине номерът с разболяването.
- Е, от къде си? - рече Еми леко притеснено, опитвайки се да навърже някакъв разговор.
Joseph Reid Jr.
Joseph Reid Jr.
администратор.
администратор.

Брой мнения : 2339
Reputation : 9
Join date : 31.08.2013
Age : 24
Местожителство : Мистик Фолс

https://vampire-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Пред училището Empty Re: Пред училището

Писане by Niklaus Mikaelson 17.11.13 22:31

Тя знаеше кой съм. Личеше си по начина, по който ме погледна след като чу името. Наистина шансът да съм някой друг със същото име, беше съвсем малък да не кажа практически невъзможно, а и като свръхестествено същество тя усещаше, че и в мен имаше нещо такова. Интересното обаче беше, че тя не е изплашен, просто изглеждаше в един момент замислена, а след това по скоро любопитна. Повечето хора тук се плашеха от мен и това ме дразнеше, но това момиче беше смело и ме гледаше без уплаха в очите.
- Харесва ми смелостта ти, Емили. Колкото до другото аз съм дете на света.
Огледах се наоколо и установих, че вече нямаше толкова много хора, което само по себе си говореше, че часът или вече е започнал или ще започне всеки момент. Момичето срещу мен обаче в никакъв случай не бързаше да се отправи към класната стая.
- Няма ли да влизаш в час, защото изглеждаш така сякаш си по притеснена от това,че трябва да влезеш в сградата, отколкото че стоиш и говориш с мен. - казах и аз и оставих самодоволната усмивка на лицето си.
Това може би говореше за факта, че е нова в града, а ако е така то тя беше още дете и да попаднеш на място като това можеше да си е истинско предизвикателство. От друга страна, за да е завършен върколак това значеше, че е убила някога, а дали е било случайно или не можех само да гадая. Въпросът беше, че в това момиченце, може би имаше повече потенциал, отколкото очаквах.
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson
модератор.
модератор.

Брой мнения : 2370
Reputation : 1
Join date : 04.11.2013

Върнете се в началото Go down

Пред училището Empty Re: Пред училището

Писане by Joseph Reid Jr. 02.12.13 18:44

Чувайки думите му аз леко се усмихнах. Все пак тези думи не се чуват всеки ден, а още по - малко от свръхестествено. Малко хора са ми казвали, че съм смела и по обясними причини...все пак показването на подобно качество у мен винаги води до нещо лошо. Незнайно защо реших да покажа това си качесто пред човек способен да отреже главата ми само с един замах...или поне е така според голяма част от свръхестествените, с които се запознах до сега в града. Може би на мен ми се искаше да опозная този човек, който едва ли не всички представят като чудовище. И като стана въпрос за училище.
- Може и да не вляза в часа. Всичко зависи от теб - рекох аз. - Не ме разбирай погрешно. Мисълта ми е, че ако искаш да си останем и да си говорим мога и да го пропусна, а ако не искаш ще вляза в часа, и всеки по пътя си - поясних аз накрая.
Joseph Reid Jr.
Joseph Reid Jr.
администратор.
администратор.

Брой мнения : 2339
Reputation : 9
Join date : 31.08.2013
Age : 24
Местожителство : Мистик Фолс

https://vampire-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Пред училището Empty Re: Пред училището

Писане by Niklaus Mikaelson 02.01.14 23:54

- Според мен е по-скоро не желанието ти да влезеш в час. Изглеждаш сякаш си новачката тук и просто си стресната от това да влезеш в сградата. Никой не обича да е нов в училището, въпреки че това може би не е най-обикновеното училище.
ЕЕ малката сигурно щеше да изпусне този учебен ден, но със сигурност нямаше да и попречи кой знае колко. Няколко си часа там. Лесно щеше да ги навакса. Това разбира се само при положение, че реши да се присъедини към класа си утре.
- Аз ще съм твоя спасител днес. ЩЕ ти правя компания, докато часовете свършат, а после спокойно можеш да кажеш, че си прекарала деня съсредоточена в училище.
Нямаше смисъл да продължаваме да стоим пред входа на училището като никой нямаше намерение да влиза в сградата, така че по-добрия вариант беше да седнем някъде. Това момиче беше разбудило любопитството ми и сега смятах да задоволя глада си нови знания. Всички бяхме наясно, че за да се превърнеш във въколак трябва да убиеш някого, а тя изглеждаше прекалено невинна, за да направи нещо такова, но пък от друга страна още веднъж доказвах пред себе си , колко много може да лъже външността. В този свят не можеше да се има вяра на нищо и никой, дори понякога на нас самите.
- Е кой точно уби, за да се превърнеш в това, което си ?- директния ми въпрос се измъкна измежду устните ми.
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson
модератор.
модератор.

Брой мнения : 2370
Reputation : 1
Join date : 04.11.2013

Върнете се в началото Go down

Пред училището Empty Re: Пред училището

Писане by Joseph Reid Jr. 28.01.14 20:46

Една тънка и нежна усмивка бе огряла лицето на Емили, която пък беше много доволна от факта, че е срещнала Клаус. Не бе сигурна обаче, че пред нея стои човек, който наистина искаше да види с очите си, но бе убедена, че скоро ще се увери.
За няколко минути бе застанала като някоя скала и просто разговаряше с човека пред себе си. Хубавото бе това, че не чу думите "отивай в час" или нещо от рода. Просто ги мразеше. Още повече се радваше на това, че никой в това училище не я познаваше и изобщо тя самата не познаваше никой в града, който би могъл да я види и да каже на баща й, който пък едва ли не се опитваше да държи дъщеря си като в затвор само заради това, че е нещо повече от човек.
- Страхотно тогава - рече момичето с развеселен глас, а от лицето й не падаше онази усмивка, която винаги пазеше и стоеше пред всички тъжни емоции, които някога щяха да избухнат наведнъж.
С Клаус вече вървяха на няколко метра от училището.
- Е кой точно уби, за да се превърнеш в това, което си?
Тези думи прогониха всяка друга мисъл от съзнанието на момичето. Чудеше се какво да отговори:
Ами. Взех тайно колата на баща си. Отидох при гаджето си. Заряза ме, а след това аз съвсем случайно на път към вкъщи блъснах едно момиче, защото бях ядосана, а и не можех да карам кой знае колко добре.
Това й звучеше някак тъпо за това му отговори:
- Тайните се пазят най - добре, когато никой не ги знае.
Joseph Reid Jr.
Joseph Reid Jr.
администратор.
администратор.

Брой мнения : 2339
Reputation : 9
Join date : 31.08.2013
Age : 24
Местожителство : Мистик Фолс

https://vampire-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Пред училището Empty Re: Пред училището

Писане by Niklaus Mikaelson 28.01.14 23:52

- Лошото е, че тук тайните рано или късно винаги излизат наяве.
Колкото и голямо да беше желанието за опазване на тайна, тя никога не оставаше скрита. Все някой разбираше, все някой търсеше начин да те нарани. Ако не друго поне от това вече се бях спасил. Нямаше как да открият нещо, което да могат да използват срещу мен или поне така мисля.
- Ти все още не можеш да осъзнаеш в какъв град си попаднала. Тук всеки иска нещо от всеки.
И не излъгах. Не разбирах защо трябва да я просветлявам за такива неща. Бях сигурен  че и сама ще го открие и то съвсем скоро, но пък нищо не ми пречеше да и кажа. А брат ми твърди, че не обичам хората. Така де тя не беше човек, но нещо подобно.
- Как от всички градове по света избрахте да се преместите точно тук. Някой познат с твоята животинска кръв или причината беше друга?
Тя ме гледаше странно, може би започваше да се чуди, защо ли е решила да се размотава с мен. Повечето същества тук избягваха компанията ми, особено ако не ме познаваха. За сметка на това тя беше чувала и въпреки всички имаше смелостта да остане сама с мен. Бях длъжен да призная, че до някъде съм възхитен. Това не ми се случваше често, така че момиченцето срещу мен трябваше да го приеме за чист комплимент, ако някога разбере, но това вече е нещо в което силно се съмнявах.
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson
модератор.
модератор.

Брой мнения : 2370
Reputation : 1
Join date : 04.11.2013

Върнете се в началото Go down

Пред училището Empty Re: Пред училището

Писане by Joseph Reid Jr. 30.01.14 22:05

she never likes shcool.


Замисли се над думите, които чу. Не беше убедена дали е прав, но все пак може би е. Живял е тук много повече време отколкото Емили. Изобщо е живял и повече от нея, а може би дори от всеки друг.
- Всяка тайна рано или късно излиза на яве. Независимо къде си - при тези си думи усмивката й се помрачи, а на нейно място застана онова ледено изражение, което имаше всеки път щом чуеше алармата на часовника си.
Не вярваше, че отново ще си върне този спомен. Онзи, който я накара да страда и да се превърне в някакво чудовище, което вече над десет пъти бе убивало човек. Та Емили мразеше себе си от този ден. Намрази се! Намрази се заради това, в което се бе превърнала.
Не трябваше да става така! Аз не съм такава!
Тези думи изплуваха в съзнанието й. Не искаше да мисли. Искаше да спре. Кой знае какво щеше да чуе за себе си от самата себе си. Не искаше да чува никой. Искаше да се метне от някъде и да свърши този скапан живот, който водеше. Не искаше да бъде и в такова семейство. Знаеше, че никой не избира сам къде и при кого да се роди, но нямаше желание да е дъщеря на Стоун. Изведнъж мислите й бяха прекъснати от думите на Клаус.
- Нима е само тук. Навсякъде все ще се намери някой, който най нахално да те използва и зареже като използвана носна кърпичка. Градът е роден на баща ми. След смъртта на майка ми той реши да се преместим тук - отговори с равен том брюнетката и отново се усмихна.
Joseph Reid Jr.
Joseph Reid Jr.
администратор.
администратор.

Брой мнения : 2339
Reputation : 9
Join date : 31.08.2013
Age : 24
Местожителство : Мистик Фолс

https://vampire-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Пред училището Empty Re: Пред училището

Писане by Niklaus Mikaelson 01.02.14 17:09

– Значи баща ти е абсолютно наясно в какво те е забъркал. Предполагам, че именно от него си наследила това проклятие.
Беше странно като цяло. Или баща е абсолютно не наясно какво точно се случва тук, което според мен не е нормално при положение, че със сигурност знае каква е дъщеря му, или просто е имал нещо друго на ум. и при двата случая не е избрал най-безопасното място за момиченцето си, но мен това не би трябвало да ме интересува особено. Въпреки всичко тя изглеждаше напрегната. Притесняваше се от някакви спомени, които криеше доста усърдно. Можех да се обзаложа, че тук наоколо имаше къде, къде по-страшни тайни от нейните, но тя нямаше как да знае това. За нея едно или няколко убийства сигурно бяха цяла трагедия.
– Според мен трябва да не обръщаш внимание на миналото, защото попадайки тук според мен със сигурност ще ти се наложи да направиш и далеч по лоши неща.
Може би малката, беше много наивна до някаква степен, но пък какво беше видяла на този етап. Болезнени преобразявания и няколко инцидента довели до смърт. Това нямаше е нищо сравнение с това един ден да види как най-близките и хора умират и тя не може да нпарави нищо. Беше твърде наивна даже. Само факта, че стоеше с мен тук говореше за това. Малко бяха жителите, които биха стояли толкова спокойно в мое присъствие, но пък тя е нова. Още сигурно не е чила нищо от прекалено лошата ми репутация.
- Просто си живей живота както ти искаш, без да ти пука какво се случва с останалите около теб.
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson
модератор.
модератор.

Брой мнения : 2370
Reputation : 1
Join date : 04.11.2013

Върнете се в началото Go down

Пред училището Empty Re: Пред училището

Писане by Joseph Reid Jr. 14.02.14 19:17


she never likes shcool.


Имаше чувството, че нещо отвътре я изгаряше. Имаше чувството, че ще избухне...или ако това не ще се случи ще бъде убита. Стоеше все така с онова спокойно лице, но се чувстваше зле от онова, което направи. Та тя..прочете мислите на древен вампир, който можеше да й откъсне главата. Искаше да млъкне. Да не казва нищо, но думите сякаш насилствено излязоха от устните й:
- Всеки има своите тайни. Малки или големи какво значение има. Те са важни по свой начин за онзи, който ги пази. Аз не съм и като другите. Един древен не може да ме изплаши, а и да ме убие какво губя? Освен живота си нищо друго.
Не смееше да се усмихне, а много и се искаше. Сведе глава надолу погледна земята, а след това вдигна нагоре към синьото небе. Вдиша от въздуха, а след това отговори:
- Опитвам се, но нещо в мен винаги ще ме дърпа надолу.
Joseph Reid Jr.
Joseph Reid Jr.
администратор.
администратор.

Брой мнения : 2339
Reputation : 9
Join date : 31.08.2013
Age : 24
Местожителство : Мистик Фолс

https://vampire-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Пред училището Empty Re: Пред училището

Писане by Niklaus Mikaelson 09.03.14 15:13

-Значи си мислиш, че ще те убия, така ли?
Направо не можех да повярвам. Тя до преди малко изглеждаше смела и абсолютно безстрашна, въпреки че пред нея стоеше първородния хибрид. Макар да беше чувала за мен не се беше стреснала и не и пукаше, че в момента стои сама с мен, а наоколо няма никакви хора. Но определено сега се беше притеснила, стойката на тялото и ясно го издаваше. Изглеждаше много изнервена макар да давеше всичко от себе си, за да запази самообладание. Дори бих казал, че се чувствах изнервен от всичко, тя не беше ли чувала, че ако искам да направя нещо го правя, а не се занимавам с празни приказки преди това.
- Не се притеснявай малката, ако съм искал да те убия, отдавана щях да съм го направил. Дори щеше да се е случило пред всички онези хора преминаващи пред училището, защото ако трябва да съм честен изобщо нямаше да ми пука дали някой ще ме е видял да те убивам.
Друго нещо обаче ме вълнуваше повече в момента. Защо по дяволите така рязко смени държанието си. Сякаш през последните две три минути беше чула нещо, което да и изкара акъла, а около нас нямаше никой, който да може да и кажа каквото и да е било. Тя беше върколак не можеше да има дарба нали? Но пък от друга страна се държеше точно така сякаш можеше да чете мисли, а това изостри любопитството ми до безкрайност.
- И какво точно може да знае едно седемнадесет годишно момиче за тайните, като изключим начинът за преобразяването ти, предполагам че най-голямата ти тайна е била, че си си падала по гаджето на най-добрата ти приятелка.
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson
модератор.
модератор.

Брой мнения : 2370
Reputation : 1
Join date : 04.11.2013

Върнете се в началото Go down

Пред училището Empty Re: Пред училището

Писане by Joseph Reid Jr. 16.03.14 20:08


she never likes shcool.


За в миг отново онази нежна и спокойна усмивка се появи на лицето й. Сякаш отново онова спокойствие се върна. Тя бе спокойно дете в повечето случаи, но до преди малко се почувства някак застрашена и това я изнервяше. Обърна се към хибрида и рече:
- Каквото съм си мислела е било само мой проблем, а до тайната ми не ми пука особено. Заслужаваха да ги убия и двамата без да ми мигне окото, но може би просто чувството ми за вина ми попречи.
Може би Клаус бе прав. Всъщност точно така бе. Ем трябваше да промени нещо в себе си. Прекалено много й пукаше за хора, за които не си заслужаваше да си мръдне и малкия пръст, въпреки че го правеше непрекъснато. Понякога се дразнеше сама на себе си. Трябваше да спре да прави онова, което й казват само защото си мисли, че е правилно, макар и да не е! Искаше й се да се бе родила студенокръвно същество, но тя бе добра и това й пречеше. Чувството за вина, което изпитваше всеки път щом направеше нещо нередно я вбесяваше, но трябваше и трябва да се научи да бъде жестока към всичко и всички.
Плашеше се от собствените си мисли. Знаеше, че е способна да се промени за много кратко време. Това, че единствената й тайна бе убийство бе най - малкото, за което можеше да се притеснява. Може би трябваше да послуша съвета на Клаус...да така щеше да направи.
- Знаеш ли какво? Много си прав. Може би трябва да спре да ми пука толкова много за случващото се и случилото се! Благодаря ти! - рече брюнетката и в следващият момент върза косите си на опашка.
Погледна към допреди малко кристално синьото небе. Сега бяха го закрили няколко големи облака, които предсказваха, че може би скоро щеше да завали. Емили харесваше дъжда. Доставяше й удоволствие да гледа как стотици капчици се разбиваха в твърдата повърхност, а това я вдъхновяваше. Тя обичаше да пише и рисува. Сякаш това й бе в кръвта.
- Разкажи ми нещо за себе си? - попита не след дълго Стоун.
Joseph Reid Jr.
Joseph Reid Jr.
администратор.
администратор.

Брой мнения : 2339
Reputation : 9
Join date : 31.08.2013
Age : 24
Местожителство : Мистик Фолс

https://vampire-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Пред училището Empty Re: Пред училището

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите