Вход

Забравих си паролата!

Staff
Untitled Document

Fallon Hutcherson

administrator - 21 - gifted - adriana lima
Untitled Document

Katerina Petrova

administrator - 17/538 - the devil - nina dobrev
Untitled Document

freya mikaelson

administrator - n/a - witch - riley voelkel
Untitled Document

Niklaus Mikaelson

moderator - n/a - the original - joseph morgan
Untitled Document

-davina claire

moderator - 19 - witch - danielle campbell
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 59, на 29.04.17 22:36

After few weeks /Katherine and Колобър/

Страница 2 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

After few weeks /Katherine and Колобър/

Писане by Катрин Мартинез on 28.11.15 11:31

First topic message reminder :

Катрин лежеше на земята и гледаше към звездите. Въздъхна леко. Не беше виждала Колобър от няколко седмици. Знаеше, че беше отишъл да си търси работа но не знаеше дали е намерил и каква беше тя. Не беше излизала от тогава. Просто нямаше никакво желание да излиза където и да е било. Стана от земята, и влезе в къщата. Пресуши една банка с кръв и се качи в стаята си. Преоблече се с черна рокля, елегантни ботуши, коженото си яке и излезе.
Тръгна пеш към града, докато вървеше мислеше за прекараното време сама. Колобър й липсваше страшно много, може би щеше да го види из града някъде. Вървеше сама по улиците, беше се сляла с тълпата. Телефона й звънеше, но Катрин просто не го вдигаше, накрая го изключи, без да поглежда кой е. Докато вървеше, чу писъци от една уличка. Бяха приглушени и се съмняваше обикновен човек да може да ги чуе на благодарение на вампирския си слух ги беше чула. Тръгна към уличката, щом излезе в нея видя двама мъже. Единият лежеше на земята а другия беше приклекнал пред него и държеше нож. Гледаше безмлъвно как падналия мъж беше намушкан и убит. Другия се обърна и тръгна към изхода на улицата, Катрин се скри в сенките но в бързината бутна леко една от кофите.
Катрин Мартинез
вампир
вампир

Брой мнения : 1660

Върнете се в началото Go down

Re: After few weeks /Katherine and Колобър/

Писане by Колобър Чакар on 15.12.15 9:31

- Възможно е - съгласи се българинът с предложението на Катрин да си направи вино. Но по-вероятно да го оставя само за храна. Иначе мога да ти покажа.
Колобър отпи от кока-колата и хапна още малко спагети
- Ако сега засея лозата - уточни, че първо трябва да намери добър сорт, а доколкото знае в Северна Америка, освен в Калифорния не се срещат много, а гроздето се засажда пролетта, това имаше предвид под сега или есента - ще трябват доколкото помня 3-4 години, за да израсте до хубава астма. А за да отлежи виното е нужно още повече време.
Времето. То бе основния проблем в случая. Това, че не старееха външно и затова не можеха да се задържат дълго на едно място.
- Кажи нещо за себе си предложи той. Например с какво се занимаваш (работа), или кой е любимия ти цвят?
Колобър Чакар
хибрид
хибрид

Брой мнения : 1105

Писане by Катрин Мартинез on 15.12.15 15:20

- Колко повече време?
Катрин погледна с любопитство към българина и се усмихна. Отпи от питието си и си взе още спагети. Едва ли беше интересно да гледа някой отстрани как се прави виното и как се чака да отлежи. Усмихна се леко и погали нежно лицето му. Играеше си с вилицата щом чу въпросът на Колобър и се замисли.
- Ами преди работих като медицинска сестра, по рано в библиотека също съм работила. А по време на войните бях медицинска сестра на бойното поле. След това прекарах няколко години като пациент на Миневра Августин. Последно работих преди двадесет години.
Прехапа устни и поднесе малко от спагетите си към устните за българина. Не знаеше дали, ще му харесат но й беше приятно да го глези, освен това тя също се радваше на същото отношение от негова страна.
- Любимите му цветове са тъмно лилаво, синьо, червено, черно. Любимото ми питие е уиски, пия го без лед. Обичам да се разхождам из природата както вече знаеш. Обичам животните.
Взе си малко от спагетите на българина и се усмихна. Бяха вкусни, но предпочиташе повече тези с сос болонезе. Облиза устните си и се облегна на стола.
- Може би тези дни и аз ще си потърся работа
Катрин Мартинез
вампир
вампир

Писане by Колобър Чакар on 15.12.15 19:25

Докато Катрин говореше българинът я слушаше с интерес. И опита от спагетите й. Неговите му харесваха повече.
- И на мен любимия ми цвят е синият, но харесвам всички - рече Колобър. - За разходките сред природата и шоколада вече знаеш.
Отпи пак от колата си.
- А за отлежаването не знам точно. Някой бутилки стоят запечатани десетилетия, даже векове. - Добави, че нищо не пречи виното да се пие и веднага щом стане. - Доколкото знам и с уискито е подобно, но там за отлежаване се брои само стоенето в дъбови бъчви, сложиш ли го после в шише спира.
Колобър Чакар
хибрид
хибрид

Писане by Катрин Мартинез on 15.12.15 19:58

- Знам. Спомням си, че когато се запознахме ти си раздели шоколада си с мен.
Усмихна се и погали лицето му. Спомените бяха много хубави и красиви. Катрин не разбираше много от отглеждането на лозе или от уиски. Беше чувала че отлежават в бъчви но не се беше интересувала повече. Имаше две бутилки хубаво отлежало уиски, които беше успяла да скрие от Елена и нейните странни навици да смесва алкохола с кръв.
- Вкъщи имам две бутилки уиски от 1880 година. Един много любезен господин ми ги подари. Е бяха шест но през годините изпих една а другите три ги изпи Елена за няколко седмици.
Последните две думи направо приседнаха гърлото на Катрин. Просто не разбираше как може да изпие така бързо толкова добро уиски. Поклати глава и се усмихна. Хапваше от спагетите си.
- Знам и колко добър готвач си и какъв невероятен течен шоколад правиш
Прехапа устните си за да сподави стона си.
Катрин Мартинез
вампир
вампир

Писане by Колобър Чакар on 15.12.15 22:26

- И ти готвиш много вкусно.
Колобър повдигна ръка и погали бузата й. Повдигна питащо вежди, когато чу три бутилки за няколко седмици. От друга страна и той можеше да изяде буркан течен шоколад за един ден, а и бе виждал други подобни случаи. Така, че нямаше, какво да се чуди.
- Като се заговорихме за уиски инструкторът ми по кик бокс, беше върколак и на него му беше любимо, но го пиеше с лед - сподели българинът. Впрочем - надигна се, да я целуне леко по устните и пак си седна - стана ми любопитно, къде беше през 1880. Аз бях в Прага.

Колобър Чакар
хибрид
хибрид

Писане by Катрин Мартинез on 16.12.15 15:05

- Не знаех че знаеш кик бокс - плъзна длан по рамото му и погали мускулите му. - Всеки изминал ден научавам нещо ново за теб.
Погали лицето му и побутна напред празната чиния като остави в нея вилицата. Изпи питието в чашата си и също я побутна напред. Нямаше търпение за десерта, щеше да го сподели с българина.
- Сладурчо, аз не готвя вкусно. Мога да убия с готвенето си.
Наслади се на сладкото чувство от целувката и се усмихна щастливо.
- През 1880 година бях в Англия. Но мисля че, бях и един ден в Прага. През тези години не се задържах много много на едно място.
Катрин Мартинез
вампир
вампир

Писане by Колобър Чакар on 16.12.15 20:54

- Като човек обучението в ръкопашен бой и фехтовка ми беше задължително - повдигна рамене Колобър навивайки последните си спагети около вилицата. - После продължих да уча бойни изкуства от време на време.
Българинът премести празната си чиния и допи кока-колата.
- На мен ми хареса - имаше предвид ястието, което му бе приготвила.
Колобър Чакар
хибрид
хибрид

Писане by Катрин Мартинез on 16.12.15 21:09

- За теб се постарах специално.
Погали лицето му, стана и го целуна нежно. Придърпа стола си до неговия и се усмихна. Седна и се облегна на рамото му. Хвана ръката му и гледаше как сервитьора отнася празните чинии.
- Кой филм ще гледаме след тази прекрасна и обилна вечеря.
Погледна към десертите които сервитьора донесе и се усмихна леко. Взе лъжичката си и загреба от сладоледа си и хапваше. Махна малко от битата сметна по носът на Колобър и се засмя леко. Докато го гледаше усещаше погледа на сервитьора върху себе си размърда се неспокойно
Катрин Мартинез
вампир
вампир

Писане by Колобър Чакар on 18.12.15 18:29

Колобър отвърна на целувката и остави езика си да си поиграе малко с нейния. После си взе от тортата.
- Не знам - отвърна лапвайки и от мелбата си. А, както поясни, отговори така понеже не знаеше, кои филми дават по това време. - Предлагам да изберем на място.
С едната си ръка прегърна Катрин през раменете, а с другата си взе още десерт. Малко по късно си изядоха десертите, Колобър плати и излязоха.
Колобър Чакар
хибрид
хибрид

Писане by Катрин Мартинез on 19.12.15 14:46

Катрин се усмихна и го гушка щом излязоха и тръгнаха към киното. Хвана ръката му и преплете пръсти с неговите. Беше прекрасна нощ, все едно излязла от някой романтичен филм или сериал.
- Искаш ли да си вземем пуканки? Ти не ми каза какви обичаш. Аз не съм те и питала.
Засмя се, щом стигнаха киното Катрин се загледа в различните филми които бяха изложени по витрините. Загледа се в филмите на ужасите и се сгуши в Колобър. Харесваше филмите на ужасите но въпреки това понякога се страхуваше.
- Кой е любимия ти жанр?
Катрин Мартинез
вампир
вампир

Писане by Колобър Чакар on 19.12.15 17:39

- Добре - съгласи се Колобър, когато Катрин предложи да си вземат пуканки, които да похапват докато гледат филма. - Харесвам ги с по-малко сол.
Българинът се зачете в заглавията на филмите и информацията за тях.
- Гледам екшъни, романтични, комедии, фантастика, фентъзи, исторически - каза, че в повечето, които е гледал от този жанр има неточности - понякога анимационни или ужаси -за последните добави, че ги гледа по-рядко. - А твоят?
Колобър Чакар
хибрид
хибрид

Писане by Катрин Мартинез on 23.12.15 10:56

- Вече запомних, че не обичаш много сол. - засмя се леко Катрин и погали лицето му. Отиде до единият щанд и взе една огромна кутия с пуканки. С по малко сол разбира си. Върна се при Колобър и поднесе една към устните му. - Точно както ги обичаш.
Замисли се за въпроса му и прехапа леко устни. Катрин предпочиташе повече страшните филми. Много се смееше на тези филми с вампирите. В тях представата за вампирите, бяха представени по много комичен начин. Особено в онзи филм "Здрач". Облегна се на рамото му и се замисли.
- Аз също харесвам екшъни, мистерии, филми на ужасите. По рядко гледам комедии и романтични филми. Ако искаш можем да гледаме някоя анимации.
Катрин Мартинез
вампир
вампир

Писане by Колобър Чакар on 23.12.15 15:12

Катрин отиде и купи голяма кутия пуканки с по-малко сол, след това поднесе една към устните на Колобър.
- Ам - засмя се той лапвайки пуканката. Тя пък каза, кои са нейните предпочитани жанрове филми.
- Добре - съгласи се българинът с предложението й да гледат нещо анимационно. Погледна към таблото с програмата. Тъкмо след 5 минути почваше един такъв филм. Българинът отиде до касата и взе два билета. Влязоха в салона и намериха местата си.
Колобър Чакар
хибрид
хибрид

Писане by Катрин Мартинез on 23.12.15 15:34

Катрин се сгуши в, Колобър и се усмихна. Филма не беше страшен, но пък й беше приятно така. Намести пуканките между двама им и се загледа напред. По време на филма се усмихваше постоянно. Отдавна не беше гледала анимационни филми. Детска радост. Неизживяно детство. Всичко най-приятно. Взе си малко пуканки и хапваше. Облиза се леко и се засмя от сърце като гледаше смешните сцени.
- Не го бях гледала досега филма. - Прошепна тихо в ухото му, като захапа леко меката част на ухото му.
Облегна се отново напред и се загледа в филма.
Катрин Мартинез
вампир
вампир

Писане by Колобър Чакар on 23.12.15 18:11

Прожекцията започна и Колобър се загледа в екрана. От време на време си хапваше от пуканките. Филмът беше забавен и интересен и българинът не рядко се засмиваше.
- И аз не съм го гледал - отвърна той, след като я целуна по бузата. Прехвърли ръка над рамото й и продължи да гледа.
След края на филма излязоха от салона. Вечерта бе доста напреднала и небето беше обсипано със звезди.
- Къде искаш да отидем? - попита Колобър.
Колобър Чакар
хибрид
хибрид

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 2 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото

- Similar topics